Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj film Dziewczyna z portretu i powiem tak to nie jest mój target ale będąc uczciwym to muszę przyznać że główny bohater dał radę zagrać tę rolę, a prosta nie była.. Naprawdę były momenty że ruchy i zachowanie miał typowo kobiece... szkoda tylko żony - co jej po takim ala facecie.... choć dla mnie jego najlepsza rola jaką zagrał to w filmie Teoria wszystkiego... dla mnie mistrzostwo świata.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pantonima z BFG to nie tylko Ty nie wiedziałeś - w tym wypadku trzeba znać konkretna bajkę bo inaczej to ciężko się domyśleć o co chodzi pomimo, że tak film ma w nazwie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To bajki jeszcze przed Tobą - jeszcze się naoglądasz.. ja w sobotę Alvina najnowszego musiałem oglądać bo jak można odmówić :) a bajki nie cierpię bo te wiewiórki momentami zrozumieć to masakra..
 

pantomima

Banned
To bajki jeszcze przed Tobą - jeszcze się naoglądasz.. ja w sobotę Alvina najnowszego musiałem oglądać bo jak można odmówić :) a bajki nie cierpię bo te wiewiórki momentami zrozumieć to masakra..

Bajki ?-zdarza sie,ze ogladam(jest to bardziej spontan),ale nie wnikam za bardzo w to, co tam ukaze sie w najblizszym okresie . Wczoraj np. obejrzalem "wigilijna opowiesc " w 3d . Co ciekawe wygralem ten film na forum w wraz z futbolowka Puma w konkrusie wakacyjnym czy tam przedwakacyjnym typujac jakis tam wynik meczu :).

Bajke odpalilem dopiero teraz ze wzgl na zbilzajace sie swieta,stad ta zwloka ;)
Wkrecam sie pomalu w klimacik swiat :p
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Juz nie edytuje .Dopisze w nowym poscie .
Jezeli bys mi postawil na stole w wydaniu Blu Ray odswierzona wersje Dragon Ball,a to gwarantuje Ci , ze do konca tego roku przerobil bym wszystkie odcinki ;)
Bo kto nie lubi bajek ... ? ogladac , czy tam opowiadac ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tym opowiadaniem bajek, to tu się zgodzę. Sporo tego na forum ;)

A co do właściwych, to mnie już nie ruszają.
Kiedyś jeszcze Johnny Brawo lubiłem wrzucić, ale te wszystkie kinówki zwyczajnie mnie nudzą, no, ale ważne, że dzieciaki się cieszą.
Chyba wolę już przygłupiastą komedię.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale nudy i posucha filmowa.
Bubafat,kiedy coś na wodę wrzucisz ? :p;)

Pora wrócić do starszych filmów.
Już mi się gęba cieszy :D
tumblr_niujr6T11Z1r677zso1_500.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja troszkę z innej bajki... :)


W związku że w nocy wyjeżdżam do Zakopanego żeby spędzić troszkę czasu w klimacie bardziej zimowym i na nartach, a tym samym przeżyć pierwszy raz w życiu Święta Bożego Narodzenia w klimatach górskich to chciałbym wszystkim złożyć zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych wśród rodziny i przyjaciół.
Koledzy odłóżcie na te 3 dni swoje, smartfony, tablety, komputery, telewizory na bok , a w zamian za to warto w te dni zrobić coś czego nie robicie w ciągu roku.

A wszystkim którzy również gdzieś wyjeżdżają życzę spędzenia miło, zdrowo i przy odpowiedniej pogodzie czasu razem ze swoją najbliższą rodziną. Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla wszystkich.... trzymajcie się ciepło i do usłyszenia..
Ps. Oczywiście również życzę fajnych prezentów pod różnymi postaciami
(osobiście wiem co dostanę bo sam sobie kupiłem :) , a więc i żona też wie co dostanie (tylko nie wie dokładnie jak wygląda - Ci co mnie lepiej znają to już wiedzą co to za prezent) –).
Natomiast Ci co nie wiedzą co dostaną od Mikołaja to mam nadzieję że dostaniecie to co sobie wymarzyliście i nie koniecznie to musi być nowy np. amplituner ; -) ale najważniejsze kto będzie Wam wręczał :)

picture share
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wracam sobie wczoraj ze SW, a tu zima zaskoczyła Szturmowców ;)
[youtube]qvDw9LRcA7I[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To ja troszkę z innej bajki... :)


W związku że w nocy wyjeżdżam do Zakopanego żeby spędzić troszkę czasu w klimacie bardziej zimowym i na nartach, a tym samym przeżyć pierwszy raz w życiu Święta Bożego Narodzenia w klimatach górskich to chciałbym wszystkim złożyć zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych wśród rodziny i przyjaciół.
Koledzy odłóżcie na te 3 dni swoje, smartfony, tablety, komputery, telewizory na bok , a w zamian za to warto w te dni zrobić coś czego nie robicie w ciągu roku.

A wszystkim którzy również gdzieś wyjeżdżają życzę spędzenia miło, zdrowo i przy odpowiedniej pogodzie czasu razem ze swoją najbliższą rodziną. Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla wszystkich.... trzymajcie się ciepło i do usłyszenia..
Ps. Oczywiście również życzę fajnych prezentów pod różnymi postaciami
(osobiście wiem co dostanę bo sam sobie kupiłem :) , a więc i żona też wie co dostanie (tylko nie wie dokładnie jak wygląda - Ci co mnie lepiej znają to już wiedzą co to za prezent) –).
Natomiast Ci co nie wiedzą co dostaną od Mikołaja to mam nadzieję że dostaniecie to co sobie wymarzyliście i nie koniecznie to musi być nowy np. amplituner ; -) ale najważniejsze kto będzie Wam wręczał :)

picture share

Dzięki Loluś i wzajemnie :D
Udanego odpoczynku życzę,no i abyś jakiegoś śnieżnego Hobbita spotkał,albo chociaż Yeti :D

Wracam sobie wczoraj ze SW, a tu zima zaskoczyła Szturmowców ;)
[youtube]qvDw9LRcA7I[/youtube]
Sam ich zestrzelił i na zimę zwala :D

Piramida - Ty naprawde nie masz ciekawszych zajec ? :razz:

Chyba trzeba będzie napisać do admina aby zamknął wątek filmowy,bo to rzeczywiście lipa :razz::mrgreen:

U mnie dzisiaj Rzymskie wakacje (1953) - IMDb
Całkiem przyjemna w odbiorze komedia/romans.
Jak ja lubię oglądać tą Audrey :D
Nie dość że ładna,to jeszcze dobrze gra (Oscar za rolę).
Gregory również dał radę.W ogóle,przypominał mi tam trochę Seana Connery w roli Bonda.
Szkoda tylko,że jakość audio/video była słaba (nie wydali tego na BD) ;)
 
Do góry