Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Paolo
Ale Piramida ma na myśli porównanie do BD 1080p.

okok BD 1080p moim zdaniem jest wystarczające. Pomijając demówki 4K, które są podbijane na maksa i z reguły wyglądają nierealnie to na mnie wrażenie zrobiły Transformersy w 4K - tutaj widać różnicę pomiędzy BD, a materiałem w 4K. Obraz jest idealny, świetna ostrość, kolory. Ostatnio widziałem krotką wstawkę w 4K meczu Real Madryt - Celta Vigo - obraz żyleta i niesamowicie płynny, raj dla oczu.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
okok BD 1080p moim zdaniem jest wystarczające. Pomijając demówki 4K, które są podbijane na maksa i z reguły wyglądają nierealnie to na mnie wrażenie zrobiły Transformersy w 4K - tutaj widać różnicę pomiędzy BD, a materiałem w 4K. Obraz jest idealny, świetna ostrość, kolory. Ostatnio widziałem krotką wstawkę w 4K meczu Real Madryt - Celta Vigo - obraz żyleta i niesamowicie płynny, raj dla oczu.

Nic dziwnego.
Po pierwsze był w 60fps , po wtóre 4k ZAWSZE daje potencjalna przewagę nad obrazem 2k, bez względu na odległość z jakieś oglądamy, ponieważ umożliwia ukrycie artefaktow, takich jak makrobloki, czy ząbkowane powierzchnie, obie przypadlosci występują w relacjach z piłki nozne - wystarczy porównać scenę w której kamera porusza się na tle ostro zarysowane linii, np krawędzi bandy, żeby zobaczyć różnice. Z pewnoscia nie dojzysz pojedynczych pikseli w 4K z odległości 3 m, ale zwiększona rozdzielczość daje spore pole do popisu filtrów ulepszajacym obraz, dzięki którym będzie on wyglądał lepiej z tej odleglosci od 1080p.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No niestety tlumaczenie innym oczywistych rzeczy, ktorych nie chca zrozumiec, bo latwiej jest im wierzyc w to, co umacnia ich decyzje w wyborach, mozna traktowac jako strate czasu. Skoro jednak nie zyjesz w jaskini, to znaczy ze te tysiac generacji Twoich przodkow ni3 znarnowalo kompletnie czasu.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Armani hahahaha czytając posta buby przedtem chciałem wkleić foto wąskiego pieska ale nie znalazłem na necie :p więc niw tylko mi sie skojarzyło z wąskim :popcorn:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Potęga stereotypu, to taki eufemizm dla ograniczonej wyobrazni.
Moja zona rzadzi w pracy, nie w domu i zapewniam Was, ze w zyciu nie uslyszycie zeby mi cos zabronila. Ciekawe skad sie takie utarte opinie biora?
Caparzo cos chyba u Ciebie musi byc na rzeczy. Generalnie porownanie facetow do psow uwazam za jak najbardziej trafne. Jak ktos na 35lat (tzn zyje dostatecznie dlugo z jakimis dorosĺymi kobietami poza mama czy siostrami) i mysli o sobie, ze jest lwem, to chyba zyje w muzulmanskim swiecie albo na prownicji Pieski to chyba mozna spotkac jedynie w relacjach kiedy to maz wzenia sie w fortune i cala rodzina zony go dominuje, a on chce miec spokojne i wygodne zycie, Czy mam sie o Was martwic? ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
To trzeba żyć w muzułmańskim świecie żeby być lwem ;P ? to jest przenośnia. Zresztą tam są kozy a nie lwy ;P U mnie nie jest nic na rzeczy, tworze normalną rodzinę ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Moja pani" jest używana przez ludzi przynajmniej po mocnej 40-tce.Ja tego nie kupuję i nie chodzi o szacunek dla drugiej połówki ;-)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
To trzeba żyć w muzułmańskim świecie żeby być lwem ;P ? to jest przenośnia. Zresztą tam są kozy a nie lwy ;P U mnie nie jest nic na rzeczy, tworze normalną rodzinę ;)

Niekoniecznie kwestia zycia w muzulmanskim swiecie, a percepcjimezczyzny jako pana i wladcy, ktory nie dopuszcza tych samych standardow dla obu plcji. Tylko w tej kulturze wystepuje taki anachronizm. W zachdnim swiecie jest on raczej spotykany wylacznie w muzulnaskiej spolecznosci.
Naprawde tworzysz lwia rodzine?
Wyleguijesz sie od switu do nocy, kiedy samice troszcza sie o zarcie i wychowanie dziatwy? Naturalne i oczywiste dla Ciebie jest to, ze stracisz te funcje i pojdziesz wpizdu albo umrzesz, jak tylko inny samiec okaze sie silniejszy? Zagryziesz wszystkie kociaki, ktoe nie sa Twoje?
Poza tym gdzie Twoja grzywa? ;)

"Moja pani" jest używana przez ludzi przynajmniej po mocnej 40-tce.Ja tego nie kupuję i nie chodzi o szacunek dla drugiej połówki ;-)

Masz racje, to tania sztuczka, jedna z wielu w arsenale psa.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Z tym powiedzeniem jedyny i zarazem pierwszy raz raz zetknalem sie czytajac Greya ;) , drugi raz dzis czytajac Twoj post .
Chyba czytasz,lubisz Greya co :p

Jakis Ty dociekliwy ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
długo jeszcze będziecie gadać o pierdołach a nie o filmach ? panto o 12 płakałeś, że avatara nie masz i nie zdążyłeś zrobić ??
 
Do góry