Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak żona się obraża za kino, to wiedz, że coś się dzieje ; )
Ja bym zostawił i niech wraca na nogach.

Suicide Squad (Legion samobójców) - zaliczone
Legion samobójców (2016) - Filmweb

Zapewne kwestia gustu, ale liczyłem co najmniej na przyzwoite kino.
Dla mnie to lipa straszna, gdzieś w połowie chciałem wyłączyć i co najwyżej dokończyć za kilka dni. Mimo wszystko dotrwałem, wierząc, że coś się zmieni.
A tu im dalej tym gorzej.

Ten film można obejrzeć dla Margot. Nic więcej.
Jest tam cała masa baboli, być może fani gatunki ich nie widzą lub mają to w poważaniu, ale dla mnie to za dużo, a pomyśleć, że mogło być tak pięknie.
Było tam wszystko co lubię, w jakże nie lubianym przeze mnie gatunku.
Margot swoją rolą (zresztą ona cała) powiedzmy, że ratuje ten film. Nic więcej.
Ten cały nurt jest strasznie zidiociały. Nie chce nikogo obrazić, ale to dobre kino dla nastolatków na wagarach.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Margot swoją rolą (zresztą ona cała) powiedzmy, że ratuje ten film. Nic więcej.
Popieram. Gdydy nie postać Harley Quinn to nawet bym sie za to nie zabierał. Pozostali bohaterowie są tak nudni i żenujący, że człowiek nie ma nawet ochoty tego oglądać. Amatorka na całego :blagam: Postać Jokera to już totalna kpina. Dobrze że ten jest na ekranie może przez 5 minut filmu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już od dłuższego czasu jestem napalony na ten film,jednak powoli zaczynam powątpiewać ;-)
No nic,pewnie na dniach się przekonam,jednak czekam na jakiś BD,aby ewentualnie ocenić trochę wyżej :grin:

Póki co,nadrabiam serialowe zaległości i wczoraj w końcu poszły 4 pierwsze odcinki "Narcos".
Na razie jest ok. ale za wcześnie na dłuższe rozkminki :wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Mogla tez w ogole nie isc i ugotowac smaczny obiad bidula ;)

Nie zapominaj ze malzenstwo to troche taka kula u nogi :p. obraczka jednak zobowiazuje ;)

Prosze cie... Chyba ciebie, bo jak ja chce iść na film a moja nie bo coś tam to nieidzie skoro to nir dla niej.. Jak ona chce to idzie a ja nie musze bo głupot nie oglądam.

Stare indiańskie przysłowie mówi, że nie ma takiego wagonu, którego nie dałoby się odczepić :p
I tyle.

Ten suicide squad to od początky wygląda mi na pompeline. A oglądać film bo jakaś poczepana dupa jest to chyba nie ten teges :popcorn:
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj zaliczyłem seans w kinie: Przełęcz ocalonych. Moja ocena zapewne jest mocno subiektywna, jednakże żaden z dotychczasowych filmów z tego gatunku nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia :) Poza dwiema absurdalnymi scenami, jak dla mnie film zrealizowany bardzo dobrze, świetne efekty dźwiękowe, a co najważniejsze, był też wątek miłosny więc moja druga połówka również zachwycona :D
Obowiązkowo do kupienia na Blu ray :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Już od dłuższego czasu jestem napalony na ten film,jednak powoli zaczynam powątpiewać ;-)
No nic,pewnie na dniach się przekonam,jednak czekam na jakiś BD,aby ewentualnie ocenić trochę wyżej :grin:
Na pocieszenie powiem Ci że w porównaniu do ostatnich kiszek (Warcraft, Dzień Niepodległości 2, Ghostbusters) jest lepiej. To obejrzałem od strzała, a do tamtych potrzebowałem kilku podejść :p
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Premiera przesunięta o 2 miesiące..... w tył :D

6479_1.7.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na pocieszenie powiem Ci że w porównaniu do ostatnich kiszek (Warcraft, Dzień Niepodległości 2, Ghostbusters) jest lepiej. To obejrzałem od strzała, a do tamtych potrzebowałem kilku podejść :p

Dla mnie Warcraft całkiem spoko, a o Suicide skład słyszałem same negatywne opinie, nawet takie, że Margot tego nie ratuje, ale oglądnę i ocenię.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Już od dłuższego czasu jestem napalony na ten film,jednak powoli zaczynam powątpiewać ;-)
No nic,pewnie na dniach się przekonam,jednak czekam na jakiś BD,aby ewentualnie ocenić trochę wyżej :grin:

Póki co,nadrabiam serialowe zaległości i wczoraj w końcu poszły 4 pierwsze odcinki "Narcos".
Na razie jest ok. ale za wcześnie na dłuższe rozkminki :wink:

Dużo nie stracisz :) że tak powiem, ale to chwilunia jak Ty czekasz na dobrą jakość (bo rozumiem że to masz na myśli) - to jaką kopię oglądali Ci którzy obejrzeli ten film z netu ....

Ja w przyszłym tygodniu będę oglądał ale właśnie najwięcej negatywnych opinii ma Joker z tego co ja wyczytałem ale jego jest mało bo troszkę ucięli z nim scen..
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Dużo nie stracisz :) że tak powiem, ale to chwilunia jak Ty czekasz na dobrą jakość (bo rozumiem że to masz na myśli) - to jaką kopię oglądali Ci którzy obejrzeli ten film z netu ....
Kopia była w porządku, ale On jak zawsze czeka na 2160p :p

Ja w przyszłym tygodniu będę oglądał ale właśnie najwięcej negatywnych opinii ma Joker z tego co ja wyczytałem ale jego jest mało bo troszkę ucięli z nim scen..
Podobno w edycji rozszerzonej jest więcej scen z jego udziałem. Ja na szczęście oglądałem zwykłą :D
 
Do góry