Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Prosze cie... Chyba ciebie, bo jak ja chce iść na film a moja nie bo coś tam to nieidzie skoro to nir dla niej.. Jak ona chce to idzie a ja nie musze bo głupot nie oglądam.


I tyle.


No mnie to napewno jeszcze nie .Nie zostalem jeszcze zaobraczkowany, tak dla scislosci .
Moja,twoja czyli kto lub co ,- kula u nogi ?
Sorry ale ta "moja" to troche brzmi tak trywialnie/niejednoznacznie.
Potraktowales troche zbyt serrio ta "teoretycznie" zobowiazujaca moc obraczki ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
No mnie to napewno jeszcze nie .Nie zostalem jeszcze zaobraczkowany, tak dla scislosci .
Moja,twoja czyli kto lub co ,- kula u nogi ?
Sorry ale ta "moja" to troche brzmi tak trywialnie/niejednoznacznie.
Potraktowales troche zbyt serrio ta "teoretycznie" zobowiazujaca moc obraczki ;)

Moja poprostu moja. Wiadomo, że chodzi o żonę, a co mam napisać moja pani jak niektórzy ? :fool::popcorn:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida premiera jest 05.12 ale może przy piątku (w przyszłym tygodniu) już będzie film do odebrania - choć w Saturnie to rożnie bywa..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Moja poprostu moja. Wiadomo, że chodzi o żonę, a co mam napisać moja pani jak niektórzy ? :fool::popcorn:

"Moja pani" też mnie rozbraja :D

Z takiego okreslania mozna troche wiecej wywnoiskowac, niz tylko pozniom relacji, czy hierarchie, bo np sex, wiek, czy poziom poczucia humoru. Zakladajac, ze autor nie jest biseksualista, moze po prostu okreslac w ten sposob jednoznacznie, a zarazem elegancko, SWOJA [ ;)] zone, a nie muze, kochanke, czy generalnie mlodsze panny, z ktorymi tez w kina czasem moze sie znalezc, a ktore przeciez przez jakas czesc filmu tez beda go ogladac. ;)

WEB-DL 1080p (4GB) :grin:

Twoje Narcos i inne rzeczy z Netfliksa przecież nie ważą więcej, a na BD nie czekasz chyba. ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z takiego okreslania mozna troche wiecej wywnoiskowac, niz tylko pozniom relacji, czy hierarchie, bo np sex, wiek, czy poziom poczucia humoru. Zakladajac, ze autor nie jest biseksualista, moze po prostu okreslac w ten sposob jednoznacznie, a zarazem elegancko, SWOJA [ ;)] zone, a nie muze, kochanke, czy generalnie mlodsze panny, z ktorymi tez w kina czasem moze sie znalezc, a ktore przeciez przez jakas czesc filmu tez beda go ogladac. ;)

Tak,wiem,że też używałeś tego określenia ;-)
Twoje Narcos i inne rzeczy z Netfliksa przecież nie ważą więcej, a na BD nie czekasz chyba. ;)

Pisałem już o temacie Netflix 2160p vs 1080 BD ale chyba zapomniałeś ;-)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Tak,wiem,że też używałeś tego określenia ;-)


Pisałem już o temacie Netflix 2160p vs 1080 BD ale chyba zapomniałeś ;-)

Zapomniałem. Pewnie dlatego, że wyskoczyłes ostatnio z jakimś 0-dayem, produkcji Netflixa, którego przecież jeszcze nie ma na BD.
Tak czy siAK. Sens jest taki, że web -rippy dzisiaj wyglądają na ogół dobrze, zwłaszcza jeśli upskalujemy je lokalnie do 4k.
Znaczna óżnice można wskazać przy ekranie 100+ " a nie normalnym tv z 3 czy 4 m. Kto uważa inaczej jest niepowazny, kto porownuje do kamerowkach, nie ma pojęcia o czym pisze. Tylko dźwięk jest kulawy (mimo DD 5.1, na poziomie DVD), ale taki najwyraźniej niektórym nie przeszkadza, ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
Ja widziałem na Netfliksie Stranger Things w 1080p i 2160p - żadnej różnicy w jakości obrazu. W weekend u rodziców obczaję Narcos.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zapomniałem. Pewnie dlatego, że wyskoczyłes ostatnio z jakimś 0-dayem, produkcji Netflixa, którego przecież jeszcze nie ma na BD.
Tak czy siAK. Sens jest taki, że web -rippy dzisiaj wyglądają na ogół dobrze, zwłaszcza jeśli upskalujemy je lokalnie do 4k.
Znaczna óżnice można wskazać przy ekranie 100+ " a nie normalnym tv z 3 czy 4 m. Kto uważa inaczej jest niepowazny, kto porownuje do kamerowkach, nie ma pojęcia o czym pisze. Tylko dźwięk jest kulawy (mimo DD 5.1, na poziomie DVD), ale taki najwyraźniej niektórym nie przeszkadza, :wink:


Ty chyba bez kitu się starzejesz :wink:
 
Do góry