Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Pytałem,czy grałeś w "Watch Dogs",tylko jakiś dowcipniś przyciski mi pozamieniał a naciskałem z pamięci :mrgreen:
"War Dogs",to w domu można obejrzeć :wink:

Dobra. Myslisz, ze tylko Ty potrafisz wkrecac? Pewnie, ze obejrze, tzn jak znajde wolna chwile. Prawdopodobnie jutro. Dzisiaj to chyba przyjdzie sie sponiewierac. Zobaczymy jakie spadki na otwarciu NYSE zaliczy. Najpierw Brexit, teraz Trump. Moze sie zdazyc, ze w tym roku nie bedzie Mikolaja :)
 

pantomima

Banned
Dobra. Myslisz, ze tylko Ty potrafisz wkrecac? Pewnie, ze obejrze, tzn jak znajde wolna chwile. Prawdopodobnie jutro. Dzisiaj to chyba przyjdzie sie sponiewierac. Zobaczymy jakie spadki na otwarciu NYSE zaliczy. Najpierw Brexit, teraz Trump. Moze sie zdazyc, ze w tym roku nie bedzie Mikolaja :)

Cuda na kiju , realny horror !
Kladlem sie wczoraj spac pare minut po 3.00 w nocy z nadzieja ?, z pewnoscia ze Hillary wygra , a dzis z rana delikatny szok !

Nie dosc ze sniegu juz nie ma , to jeszcze Mikolaja braknie ?! Tak nie moze byc ! ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
I co masz zły dzień bo wygrał jakiś pajac ?? Hehe

Ktoś tam pisał że usnął na Amityville, a na obecności poza latającymi duchami, straszącymi dziadkami w tv było coś mocnego?? Jak wkładanie palca dziecku w postrzeloną głowę?? Chyba nie.

:popcorn:
 

pantomima

Banned
Az tak nie wplywa na mnie to co sie wydarzylo , ale mialem swoj typ i sie zawiodlem ;), poza tym zobacz co sie na gieldzie dzieje ..
W dalszej perspektywywie czasu zle dni moga dotyczyc nasz wszystkich , ale to nie miejsce by o tym rozmawiac .

Tak , ja prawie usnalem :D
Moze stare dziadki , latajace duchy to nic nowego,porywajacego ale w calosci stworzylo to calkiem dobry klimat grozy , duzo lepszy od Amityville .Oprawa wizualna byla na duzo lepszym poziomie co sie przelozylo na jeszcze lepszy obraz w odbiorze .
No i dzwiek zrobil swoje . ! Ta Dam ! ;)
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Mam dziś wolne i oglądam Nowe Żółwie Ninja i kurcze ale Megan podnosi jakość tego filmu. W tej części wygląda naprawdę niesamowicie
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Az tak nie wplywa na mnie to co sie wydarzylo , ale mialem swoj typ i sie zawiodlem ;), poza tym zobacz co sie na gieldzie dzieje ..
W dalszej perspektywywie czasu zle dni moga dotyczyc nasz wszystkich , ale to nie miejsce by o tym rozmawiac .

Tak , ja prawie usnalem :D
Moze stare dziadki , latajace duchy to nic nowego,porywajacego ale w calosci stworzylo to calkiem dobry klimat grozy , duzo lepszy od Amityville .Oprawa wizualna byla na duzo lepszym poziomie co sie przelozylo na jeszcze lepszy obraz w odbiorze .
No i dzwiek zrobil swoje . ! Ta Dam ! ;)

Jak najbardziej to ma wpływ na wiele rzeczy...

Venomas dla mnie Ona zawsze świetnie wygląda :) albo prawie zawsze..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Mam dziś wolne i oglądam Nowe Żółwie Ninja i kurcze ale Megan podnosi jakość tego filmu. W tej części wygląda naprawdę niesamowicie

Jak dla mnie ta pani wygląda jeszcze lepiej niż Alba.. ;-)
Druga część moim zdaniem jeszcze lepsza od pierwszej... no i oczywiście ja w drugoplanowej roli się przewijam. .:p
 

pantomima

Banned
Jak dla mnie ta pani wygląda jeszcze lepiej niż Alba.. ;-)
Druga część moim zdaniem jeszcze lepsza od pierwszej... no i oczywiście ja w drugoplanowej roli się przewijam. .:p

Lepiej to malo powiedziane .
Alba to ma tyle sexapilu co Natalia Kukulska i jest hit "sexi flexi" ! (sorry Armani ;).)
Megan to istny Vamp ! :D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
W zestawieniu z wyżej wspomnianymi zdecydowanie wolałbym Alicie Vikander. Przynajmniej wygląda w miarę naturalnie.
 
Do góry