Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy zeszmacił, ciężko mi się odnieść do poprzednich części bo oglądałem je dawno temu, ale z tego co pamiętam to zawsze traktowałem to jako zwykłe scifi, które d..y nie urywało.

Tron Dziedzictwo 3D nagrany przez Disneya jest całkiem fajnym filmem:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Racoon
Pakolo żyje piłką nożną.

Lolek
Oglądałbym na 4 podejścia gdyby nie 3D, ponieważ nie jestem fanem serii, a sama fabuła nowej części wydaje mi się być delikatnie nudnawa. W przypadku tego filmu dostajemy naprawdę świetne efekty 3D i to zdecydowanie poprawiło ocenę filmu, którą tam sobie wystawiłem. Co do dźwięku to raczej musi już każdy z osobna ocenić, moi rodzice mają budżetówkę Harmana AVR 161 + 5.1 JBL ES80(udało mi się ojca namówić na przesiadkę na Marantza, w grudniu będą odsłuchy:D ) co na tle niektórych kolegów tutaj na forum nie jest warte choćby ceny jednej końcówki:D
W każdym razie wyżej wspomniany zestaw zachowuje się całkiem przyzwoicie w kinie, chociaż po filmie wydaje mi się, że widziałem scifi z dużo lepszymi efektami. W tym filmie Atmos miałby duże pole do popisu.

Reasumując film zachwycił mnie bardzo fajnym efektem 3D i w niedalekiej przyszłości na pewno do niego wrócę w swojej salce kinowej na projekcji.

Lolek co do zamiany TV z rodzicami to chętnie bym na to poszedł, bo sam tv moim skromnym zdaniem to TOP TV 3D, ale nie zniósłbym tego Cloudingu na co dzień. Byłem już bliski zakupu tego modelu, ale szybko kobieta sprowadziła mnie na ziemię i pieniądze poszły na część ogrodzenia działki:D

Tak to jest Kolego jak chce się domek - studnia bez dna.. coś wiem o tym :) Jedni końcówkę mocy kupują, a Ty musisz płotek zrobić, inni nowy dobry amplituner kupują, a Ty np musisz drenaż zrobić itp... ale są i plusy :) będzie dobrze..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Film nudny oglądany na 4 razy ale w 3d to mistrz świata .... Chociażbym nie wiem ile cukru dodał, to z g*wna tortu nie zrobisz... Ja po tym filmie w 3d i dubingu oznajmiłem sobie że nigdy więcej na film 3d z dubingiem.

:blagam: :blagam: :blagam:

lolek buduj sale kinową albo przerabiaj pokój jakiś :eek:k:
 

zgred72

New member
Nie wiem czy zeszmacił, ciężko mi się odnieść do poprzednich części bo oglądałem je dawno temu, ale z tego co pamiętam to zawsze traktowałem to jako zwykłe scifi, które d..y nie urywało.

Tron Dziedzictwo 3D nagrany przez Disneya jest całkiem fajnym filmem:D

Ja jestem na etapie odświeżania sobie wszystkich części sagi i powiem krótko: Przebudzenie Mocy nie ma startu do poprzednich części.
 

zgred72

New member
Tak to jest Kolego jak chce się domek - studnia bez dna.. coś wiem o tym :) Jedni końcówkę mocy kupują, a Ty musisz płotek zrobić, inni nowy dobry amplituner kupują, a Ty np musisz drenaż zrobić itp... ale są i plusy :) będzie dobrze..

Największym plusem, jest to że możesz przypierd... ć na sprzęcie obojętnie o, której godzinie :D:lol:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Największym plusem, jest to że możesz przypierd... ć na sprzęcie obojętnie o, której godzinie :D:lol:

Dokładnie o to chodzi, puszczasz muzykę/film na maksa o której zapragniesz. Aktualnie jestem na etapie projektów domów i się zastanawiam, salka na poddaszu czy w piwnicy - domek parterowy z użytkowym czy parterowy podpiwniczony.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Film nudny oglądany na 4 razy ale w 3d to mistrz świata .... Chociażbym nie wiem ile cukru dodał, to z g*wna tortu nie zrobisz... Ja po tym filmie w 3d i dubingu oznajmiłem sobie że nigdy więcej na film 3d z dubingiem.

:blagam: :blagam: :blagam:

lolek buduj sale kinową albo przerabiaj pokój jakiś :eek:k:

Ja też na tym filmie byłem w 3d z dubingiem - szału nie ma :) a na sale kinową nie ma miejsca chyba ze garaż zamienię na salę, a na przerobienie salonu nie ma zgody :) zresztą nawet nie bardzo jest jak ze względu na usytuowanie kominka.. także jest tak jak jest i trzeba z tym żyć :) ale dam radę ..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Salonu sie nie rusza. Nie masz innego pokoju??

Pakolo, jeżeli warunki zabudowy nie zezwalają na podpiwniczenie to nie zrobisz. Parterówka też nie może być wyższa niż... Ty sobie planować możesz, najpierw ustal warunki zabudowy co jak i dlaczego a potem kombinuj.
Zobacz sobie projekt zoja lux g2. Ja taki mam. Dużo pokoi i można swoje zrobić. No i też zależy jaką masz rodzine :p żona, dzieci, teściowa

Największym plusem, jest to że możesz przypierd... ć na sprzęcie obojętnie o, której godzinie :grin::lol:

jeżeli jest blisko inna zabudowa, a w godzinach nocnych będzie słyszalne u sąsiada twoje pierdzenie z filmu na fula to działa tak samo jakbyś mieszkał nad nim. A poza tym w domu mieszkasz sam ? Jest chyba żona, dzieci więc z tym na fula to tak nie do końca.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamiast się przejmować który Player, pomysl w końcu o czymś większym do tego 3D.
Nie pamiętam jakie tam miałes powody, ale w Twoim wypadku aż się prosi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig tylko jest problem jeśli Kolega nie chce bądź z jakiś powodów nie chcę projektora, a tv dzisiaj 3d to praktycznie tylko w wysokich modelach i taki choćby 75 cali to samochód kosztuje, a patrząc jak to jest awaryjny sprzęt to ja osobiście dobrze bym się zastanawiał.. czy jest warto... a dla tych co lubią to i na 55 calach jest różnica w oglądaniu filmu w 3d w stosunku do tradycyjnego.. pomimo że wielkość obrazu nie robi szału..


Caparzo 100% racji w tym co napisałeś planować można sobie wiele, a potem życie pokazuje zupełnie co innego jeśli chodzi o dom.. a jeszcze co innego kiedy już się kupuje gotowy.. z tym dawaniem czadu to tak jak napisałeś jeśli robi się imprezę na dworze, a sąsiad słyszy efekty imprezy to tak samo Policja przyjedzie o ile taki sąsiad to zgłosi.. a w domu również właśnie są np. dzieci i nikt nie będzie oglądał o 22 czy o 23 filmu tak żeby cały dom musiał delektować się basami ,,, a wielu lubi oglądać na odpowiednim poziomie film :) ale i tak generalnie pod tym względem jest o niebo lepiej jak w bloku.. ale coś za coś..
 

zgred72

New member
Salonu sie nie rusza. Nie masz innego pokoju??

Pakolo, jeżeli warunki zabudowy nie zezwalają na podpiwniczenie to nie zrobisz. Parterówka też nie może być wyższa niż... Ty sobie planować możesz, najpierw ustal warunki zabudowy co jak i dlaczego a potem kombinuj.
Zobacz sobie projekt zoja lux g2. Ja taki mam. Dużo pokoi i można swoje zrobić. No i też zależy jaką masz rodzine :p żona, dzieci, teściowa



jeżeli jest blisko inna zabudowa, a w godzinach nocnych będzie słyszalne u sąsiada twoje pierdzenie z filmu na fula to działa tak samo jakbyś mieszkał nad nim. A poza tym w domu mieszkasz sam ? Jest chyba żona, dzieci więc z tym na fula to tak nie do końca.

Ja nie narzekam ;) Cały czas filmów przecież nie oglądasz, a jak popierdzi sobie przez dwie godzinki, to bólu nie ma.Sąsiad za miedzy lubi sobie "death metal" pierdalnąć także nie ma przebacz. :) Też lubi na 'domówce" filmy oglądać także spoko :) Ale wiadomo z sąsiadami nawet przez ulicę trza dobrze żyć :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Salonu sie nie rusza. Nie masz innego pokoju??

Pakolo, jeżeli warunki zabudowy nie zezwalają na podpiwniczenie to nie zrobisz. Parterówka też nie może być wyższa niż... Ty sobie planować możesz, najpierw ustal warunki zabudowy co jak i dlaczego a potem kombinuj.
Zobacz sobie projekt zoja lux g2. Ja taki mam. Dużo pokoi i można swoje zrobić. No i też zależy jaką masz rodzine :p żona, dzieci, teściowa

Z warunkami zabudowy nie mam problemu, działka w idealnym miejscu, jedyne co mi popsuło plany to plan zagospodarowania, który nie zezwala na budowę domu z płaskim dachem...

Z projektami będziemy się bujać na wiosnę, tragedii nie ma bo moja kobieta jest mega luźna i na siłę mogę zabawki przyszłe upchać w salonie. Planujemy maks 1 dzieciaka więc nie ma ciśnienia na duży dom.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Planować to sobie możesz. Jedynak sie kiepko chowa w tych czasach, musi mieć rodzeństwo. Jeżeli plan zagospodarowanie gdzie max wysokość budynku to np 9 metrów do tego dach dwuspadowy bo i nnych nie dają jak w kupie są takie domy, do tego jak.teren płaski to piwnicy nie zrobisz. Więc kombinuj dalej bo twoje plany się zmienią z chwilą projektu, kierownika budowy, planu zagospodarowania i warunków zabudowy hehe.
Zobacz moj projekt
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Zamiast się przejmować który Player, pomysl w końcu o czymś większym do tego 3D.
Nie pamiętam jakie tam miałes powody, ale w Twoim wypadku aż się prosi.
60" oglądam z 3-3,5m dla 2d i z 2-2,5m dla 3d. Naprawdę jest ok. Mogę władować 80" ale po co? Dla 2d przy aspekcie 1:78 będzie już ciut za dużo, bo dalej kanapy nie odsunę. Chyba że mowa o materiale 4k, ale to już są koszty (tv/projektor, ampli, player i filmy - tak, ja te ostatnie kupuję na płytach). Do tego na płytach z filmsmi w 4k nie ma 3d. Więc się pytam po co?

Oczywiście, przekątna robi wrażenie, ale trzeba mieć warunki. Poza tym ja zainwestowałem w filmy więcej, niż duża część Kolegów w sprzęty i ta tendencja się utrzyma.

Jedni maja 1000 filmów i telewizor 32" ze stereo. Inni sprzęt o równowartości samochodu klasy C/D i tłuką cda.pl lub Dystrykt 9 na Polsacie. Dla mnie oba typy, lekko mówiąc, dziwne.

Nie brandzluję się sprzętem, ani ilością filmów. Jestem zwolennikiem równowagi w obu kwestiach.

Poza tym ostatnio Bubafat tłumaczył. Nie sama przekątna, ale kąty widzenia, czyli również odległość od ekranu. Proste.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
[QUOTE='[Raccoon]

Nie brandzluję się sprzętem, ani ilością filmów. Jestem zwolennikiem równowagi w obu kwestiach.

[/QUOTE]

Kurde, nie sądziłem że tutaj jest ktoś normalny :blagam:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A do tego jest jeszcze kino, a tam cali Ci Panie od diabła.. :) Raccoon a już nie wspomnę o tych co kupują tv za 12 tys i narzekają że Kodi im słabo działa .. tych lubię najbardziej.. niech jeszcze dokupią ampl. za 10 tys kolumny za drugie 10 tys. i niech psioczą ze Kodi im źle odtwarza napisy..


Właśnie się dowiedziałem BFG tylko na dvd super MOnolith górą :-(((((dzieciakom chciałem kupić.. żenada

Siedem minut po północy - super przetłumaczyli tytuł.. mistrzostwo świata - też oni są dystrybutorem, Mechanik - kolejna ich pozycja ... a nie wspomnę o Przełęczy ocalonych..
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Uuuu. Lipa. Ale może u Czechów wyjdzie na blu z polskimi napisami. Czesto tak się dzieje. Jesli tak, to wezmę dwie sztuki jak bedziesz zainteresowany.
 
Do góry