Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Jak na tv spoko można obejrzeć . .. T. H. też dał radę ale osobiście Gngster bardziej mi pasował..nawet powiem dużo bardziej..

Ja dzisiaj raz jeszcze obejrzałem sobie Interstellar i powiem że jeszcze bardziej mi się spodobał niż za pierwszym razem..i jeszcze bardziej widzę różnicę pomiędzy tym film, a Marsjaninem oczywiście na korzyść tego pierwszego.. a żałuję bo myślałem że Marsjanin jednak będzie lepszym filmem..

No to gitara jak podolal ;)

Interstellar /Marsjanin - to dwa kosmiczne blockbustery ostatnich kilku lat ,ktorych wspolnym i jedynym mianownikiem jest kosmos jedynie.Poza tym to dwie rozne historie tak rozne od siebie .
Troche nie bardzo mozna porownywac te dwa filmy do siebie Lolek ;)
Ten mi sie bardziej podobal ? To nie tak ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,Ty o ponad 90 % filmów które oglądasz w TV piszesz,że jak na TV to spoko można obejrzeć ;)

Bo to szczera prawda - w tv można obejrzeć , osobiście tych filmów - w większości wypadków nawet na dvd bym nie kupił bo dla mnie nie warto.. ale w tv jak i tak się płaci abonament to można obejrzeć :) a teraz jest jeszcze lepiej bo 3-4 miesiące po premierze są już premiery na C+, cinemax czy HBO

Podobnie było z Creed jak dla mnie jak na taki film zero emocji.. we mnie wywołał.. ale w tv jak najbardziej uważam że każdy może sobie obejrzeć.

Oczywiście są wyjątki filmów których nie mam ale uważam że są dobre jak np Sędzia, Wilk z WS czy choćby Labirynt... kilka- kilkanaście by się pewnie jeszcze znalazło :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bo to szczera prawda - w tv można obejrzeć , osobiście tych filmów - w większości wypadków nawet na dvd bym nie kupił bo dla mnie nie warto.. ale w tv jak i tak się płaci abonament to można obejrzeć :smile: a teraz jest jeszcze lepiej bo 3-4 miesiące po premierze są już premiery na C+, cinemax czy HBO

Podobnie było z Creed jak dla mnie jak na taki film zero emocji.. we mnie wywołał.. ale w tv jak najbardziej uważam że każdy może sobie obejrzeć.

A ewentualnie stracony czas się dla Ciebie nie liczy (nie mam tu na myśli konkretnie tych filmów) ? ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci że kilka razy nie dokończyłem filmów... jak już było tak że faktycznie nie dałem rady..:) ewentualnie coś jeszcze w tym czasie robię...tak było całkiem nie dawno tylko nie pamiętam z jakim filmem.. pisałem o tym.. bo ktoś napisał czy dałem rade do końca wytrzymać...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ghostbusters. Pogromcy duchów (2016) - IMDb
Kolejne po Warcrafcie i Dniu Niepodległości gówno. Nie wiem po co robią tak kiepskie rebooty. Gra aktorska tych bab jest na tak żenującym poziomie, że szkoda czasu aby to komentować. Stracone 2 godziny z hakiem, nie polecam.

http://www.imdb.com/title/tt2660888/
Tutaj już znacznie lepiej :D:D Chociaż w mojej skromnej opinii jest to najsłabsza odsłona :p
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To był "Rekin z jeziora" :grin:


Dokładnie Kolego :)


Ghostbusters. Pogromcy duchów (2016) - IMDb
Kolejne po Warcrafcie i Dniu Niepodległości gówno. Nie wiem po co robią tak kiepskie rebooty. Gra aktorska tych bab jest na tak żenującym poziomie, że szkoda czasu aby to komentować. Stracone 2 godziny z hakiem, nie polecam.

Star Trek: W nieznane (2016) - IMDb
Tutaj już znacznie lepiej :D:D Chociaż w mojej skromnej opinii jest to najsłabsza odsłona :p

Nie oglądałem tego ale w ciemno mogę powiedzieć, że te dwa wymienione przez Ciebie filmy + Star Trek (którego również jeszcze nie oglądałem - za miesiąc jest premiera) jednak są znacznie lepsze w stosunku do Ghostbusters - ale każdy może oceniać jak chce .. :)
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie oglądałem tego ale w ciemno mogę powiedzieć, że te dwa wymienione przez Ciebie filmy + Star Trek (którego również jeszcze nie oglądałem - za miesiąc jest premiera) jednak są znacznie lepsze w stosunku do Ghostbusters - ale każdy może oceniać jak chce .. :)
Lolek, dla mnie te wszystkie 3 filmy to dno i ogromny zawód. Człowiek po tylu latach spodziewa się co najmniej dobrej produkcji, a dostaje od producentów w pysk.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, dla mnie te wszystkie 3 filmy to dno i ogromny zawód. Człowiek po tylu latach spodziewa się co najmniej dobrej produkcji, a dostaje od producentów w pysk.

Luzik - ja wiesz nie jestem z tych co narzucają komuś swoje myślenie na dane filmy- i nie lubię jak ktoś mi tak robi i .... to nasza sprawa jakie filmy uważamy za dobre , bardzo dobre , czy też słabe .. na dwóch tych filmach bylem w kinie - jutro albo pojutrze odbiorę je na BR i nie żałuję :)
 
Do góry