Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

Zielony_M

Member
Sprawdzałem status połączenia z serwerem poprzez stronkę na kompie i wyświetla się, że serwer funkcjonuje (jest taki link na philips support forum).
Generalnie mógłbym przywrócić ustawienia fabryczne i sprawdzić czy poskutkuje, ale wolałbym to zrobić na samym końcu żeby nie tracić reszty ustawień :-//
 

Zielony_M

Member
Mogli by nie lać się żurem i w kolejnej aktualizacji umożliwić korzystanie z rożnych kamer internetowych a nie tylko tej dedykowanej. Sporo za drogiej. Albo niech z ceną zejdą do uczciwego poziomu :)
 

emer

Member
Bez reklam
nie ma changelogu jeszcze.
Ale co ciekawe i nieładnie ze strony Philipsa, zrobiony był juz ‎2013-‎01-‎14 o godz ‏‎00:15 !!
Rozumiem , ze trzeba testów, betatesterów itd - ale przez 3 tyg istniał juz i NIC nie było poprawiane !
 

accu

New member
Bez reklam
nie ma changelogu jeszcze.
Ale co ciekawe i nieładnie ze strony Philipsa, zrobiony był juz ‎2013-‎01-‎14 o godz ‏‎00:15 !!
Rozumiem , ze trzeba testów, betatesterów itd - ale przez 3 tyg istniał juz i NIC nie było poprawiane !

Witam uprzejmie,

Mało wiesz jednak.
Nowy soft powinien poprawiać:
połączenie wi-fi , jeżeli jest sporadycznie przerywane,
odtwarzanie plików JPG , gdy jest sporadycznie źle odtwarzane,
wprowadza ulepszenia w EPG,
wprowadza zmiany w predefiniowanej liście kanałów dla Niemiec, Austrii , Szwajcarii.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

emer

Member
Bez reklam
Witam uprzejmie
Nie rozumiem aluzji "Mało wiesz jednak." - napisałem że "nie było poprawiane" w kontekście daty powstania FW czyli 14styczeń, a upubliczniono dopiero 4luty, czyli w międzyczasie nic nie poprawiono w nim.
 
Ostatnia edycja:

Zielony_M

Member
Póki co update-over-WiFi nie bangla :-//
W pizdziec z takim softem :-(
Po cholerę taka opcja jak trzeba się fatygować ze ściaganiem manualnym i USB?
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
soft wprowadza jak kolega napisal poprawe pracy sieci wifi..

ale co ztego skoro takie bugi jak dynamiczne podswietlenie , hdmn sa takie same :((( . bez poprawy
dzwiek jak zrywało tak zrywa poprzez optic na amplituner

wiec to niby poprawy softu sa mało potrzebne skoro obraz jest nawazniejszy a zmian nie ma :((

od rana testuje wszystkie zauwazone w .82 bugi i na 83 nie ma poprawy :(
 

Zielony_M

Member
zawsze po sieci ze sporym opóźnieniem tv znajduje nową wersje softu.....

Ciekawe z jakiej racji?
Komunikat, że nie ma aktualizacji wyskakuje błyskawicznie po zadaniu sprawdzenia aktualizacji i nie widać aby cokolwiek mielił, że sprawdzić. Nieważne.
Skoro jest później po WiFi to czy TV sam wyskakuje z informacją że jest i czy aktualizować?

W związku z totalną olewką ze strony Philipsa odnośnie mojego Smart TV zrobiłem aktualizację spod USB i Smart TV ożył. Działa! Ciekawe jak długo, a tak swoją drogą to z wątku w philipssupportforum wychodzi na to, że to problem globalny :-//

[...] od rana testuje wszystkie zauwazone w .82 bugi i na 83 nie ma poprawy :(

No niestety :-((
Ciekawe czemu mają takie opory?
Cały internet zachodni huczy o bug'ach a kluczowych poprawek nie ma. Szkoda. Może po prostu nie chcą już łożyć hajsu na programistów od poprawek, a cześć rzeczy jak HDNM itd przerosła ich marketingowy obiecankowy bełkot :-/
Żeby nie było, z TV i obrazu jestem w dużej mierze zadowolony. Ubolewam nad softem i nad tym, że większość funkcji poprawiających obraz musi być wyłączona bo nie działa jak powinna. Pozostaje się z tym pogodzić i odkładać hajs na AppleTV który to pewnie zadowoli wszystkim poza ceną :-D
 
Ostatnia edycja:

emer

Member
Bez reklam
na forum firmowym też wpisy z rozczarowaniem ...
NIC nie poprawiono z obrazem - a jak wcześniej pisałem, od 14stycznia ta wersja FW była gotowa, była niepubliczna i przez te 3tyg nic w nim nie poprawiano.
 

europa777

New member
Ja to już mam w d..pie ich poprawki. Jak nie poprawiają teraz najważniejszych błędów tylko jakieś pierdoły jak EPG to przestaje wierzyć, że w najbliższym czasie coś się zmieni. W sumie na ten czas dynamiczne podświetlenie i HDNM stały się dla mnie zbędnymi dodatkami a i tak z jakości obrazu jestem bardzo zadowolony.
 

emer

Member
Bez reklam
no u mnie niestety cały czas po wyłaczeniu telewizora i ponownym załączeniu mam "teatr", mimo HDNM jest wyłączony. Dopiero załączenie HDNM i powtrórne wyłączenie powoduje zniknięcie teatru.
Do nastepnego off/on telewizora ...
 

europa777

New member
no u mnie niestety cały czas po wyłaczeniu telewizora i ponownym załączeniu mam "teatr", mimo HDNM jest wyłączony. Dopiero załączenie HDNM i powtrórne wyłączenie powoduje zniknięcie teatru.
Do nastepnego off/on telewizora ...

A próbowałeś tych rzeczy:

a) włączyć Clear LCD
b) oglądać na trybie np. Film (ale ze swoimi ustawieniami), a nie Własny ?
 

stasiek39

New member
hbbtv

Witam wszystkich
Po raz pierwszy na forum jestem i mam pytanie jak w temacie czyli czy działa wam na cyfrowej tel naziemnej hbbtv na 1 i 2 bo wczesniej działało a dzisiaj patrzyłem i nie działa?
 

papeusz

New member
Różnice pomiędzy ostatnią wersją firmware'u (0.150.82.0) a obecną (0.150.83.0):

• Improvement on the content robustness in the connected USB flash drive.
• Update on the predefined channel list of Sky in Germany, Austria and Switzerland.
• Improvement on WIFI connection to Lynksys router WRT54GC.
• Improvement on Electronic Program Guide (EPG).
 
Do góry