Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Ostatnia aktualizacja powinna poprawić:
1)Brak dostępu do SmartTV w związku z różnymi routerami.
2)Brak dostępu do SmartTV (serwer Philips nie znaleziony).Problem rozwiązany.
3)Migotanie podświetlenia na wysokim kontraście zmiany scen (z jasnych na ciemne),jeżeli dynamiczne
podświetlenie jest włączone.
4)Dotyczy modelu 60PFL9607S/12 - 3D Maksymalna jasność -2 tryb("rozjechane" nie naturalnie kolory) .Problem rozwiązany
5)Ulepszenia PQ.(w zakresie wstrząsów,"halo",artefaktów)
6)Dźwięk podczas przełączania między telewizorem poprzez HDMI z źródłami zewnętrznymi.

Czy rzeczywiście soft nowy poprawia te błędy , to użytkownicy telewizorów serii 6xx7,7007,8007,9x07
muszą sprawdzić sami.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
No nie powiem bo jestem zadowolony.nareszcie łączy sie z routerem bez ponownego wpisywania hasła, dynamiczne podświetlenie również działa jak należy i ogólnie plus za ten soft, póki co jest ok:)
 

xoder

New member
Czy jest jakaś szansa żeby 7007pfl widział kiedyś pliki flac ??
czy lepiej kupić sobie jakiś odtwarzacz hdd ?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
widzę że niektórzy to ładnie się zapędzają z możliwościami TV, czasami mam wrażenie że jest mowa o PC:)
 

Yacko

Member
A masz najnowszy soft w routerze? To samo miałem z TP-link i aktualizacja pomogła.

Tak, najnowszy - to już stary router, wszystkie urządzenia się z nim łączą z wyjątkiem Philipsa. Jedynie bez zabezpieczeń mogę się łączyć. Pewnie ukryję SSD i zrobię access listę na MAC.
 

emer

Member
Bez reklam
spróbuj inny kanał na sztywno i nie za wysoki. Spróbuj szyfrowanie WEP2 TKiP. Jezeli nie, to nawet bez szyfrowania ... widzi w ogóle router ?
 

Yacko

Member
spróbuj inny kanał na sztywno i nie za wysoki. Spróbuj szyfrowanie WEP2 TKiP. Jezeli nie, to nawet bez szyfrowania ... widzi w ogóle router ?

Chyba nie przeczytałeś dokładnie mojego postu :) Bez szyfrowania się łączy a w żadnym trybie WPA2 nie daje rady. Później spróbuję na WEP jeszcze, ale to śmieszne zabezpieczenie jest. Wybredny ten Philips strasznie, dziennie podłączam wiele różnych notebooków, tabletów, smartfonów i żaden nigdy nie miał problemu. Może następny firmware coś poradzi.
 

emer

Member
Bez reklam
przepraszam .. faktycznie widocznie nie doczytałem.
Miałem tez kiedyś problemy z tym, support Philipsa polecił mi kanał 11 i WEP2 i TKiP, choc własciwie i tak i tak mój TV raz łączył sie raz nie. Teraz jest OK i przy np WEP2 AES/TKiP, ale ja i tak zapodałem jak mówisz "śmieszne zabezpieczenie" WEP - bo WIEM ze nikt mi nie łączy się z LANem, wiem kto mieszka koło mnie, nie ma dnia abym nie looknął w Tomato mojego routera i popatrzył (tak mniej więcej - jak nie ma problemów) w logi.
Mocne szyfrowanie moze spowolnic transfer, a skoro nikt mi sie nie podłącza, to niech sobie będzie WEP.
 

elwis85

New member
Po wgraniu najnowszego softu nadal stwierdzam problem z migotaniem ekranu podczas dynamicznych zmian scen oraz artefakty powstające przy szybkim ruchu. Szkoda że nowa aktualizacja mimo informacji w changelogu nie wiele wnosi.
 

elwis85

New member
Sygnał mam dobry bo jest z telewizji n. Zauważyłem natomiast że najmniejsze artefakty występują na ustawieniu minimum. Nie wiem co zrobić z tym migotaniem funkcje dynamicznego podświetlenia ustawioną mam na standardowo.
 
Do góry