Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

screw_driver

New member
no fajno,ale moj tv dalej nie znajduje oprogramowania:)
nie uzywam pendrive bo nie posiadam takowych.Kiedy to bedzie do ściągnięcia przez internet z poziomu tv?
 

emer

Member
Bez reklam
A dlaczego "na pusty pendrive" ? Normalnie uzywany pen, może tam byc byleco, byle by wkopiować na niego plik autorun.upg , wył TV, włozyć do slotu (wszystkie inne wyciągnąć), zał TV i grzecznie czekac az zatrybi i zacznie upgrade robić.

W dzisiejszych czasach nieposiadanie bylejakiego pendrive w domu to jakieś - sorki - zboczenie ;)
 

screw_driver

New member
A dlaczego "na pusty pendrive" ? Normalnie uzywany pen, może tam byc byleco, byle by wkopiować na niego plik autorun.upg , wył TV, włozyć do slotu (wszystkie inne wyciągnąć), zał TV i grzecznie czekac az zatrybi i zacznie upgrade robić.

W dzisiejszych czasach nieposiadanie bylejakiego pendrive w domu to jakieś - sorki - zboczenie ;)
Kolego w dzisiejszych czasach pendrive to przezywtek,ja uzywam chmur i wlasnego serwera do przechowywania i transferu danych.
 

kamilo87

New member
Witam a czy można z dysku 500 usb 3.0 dokonać aktualizacji? czy tylko z pendrive? i czy może być format zapisu ntfs?
 

emer

Member
Bez reklam
ludzie ... naprawde nie ma macie pendrive w domu ?Tylko "chmury" i dyski 500GB USB 3.0 ? :D
I jak napisałem, nie musicie jakos "specjalnie" go przygotowywać, formatować, przerzucać dotychczasowa zawartość na inny nośnik - uzywany pendrive, byleby miał miejsce na plik autorun.upg (około 150MB), który pakujecie do tego pena , włożyć do slotu na wyłączonym TV, zał TV i czekać na procedury na ekranie.
 

screw_driver

New member
ludzie ... naprawde nie ma macie pendrive w domu ?Tylko "chmury" i dyski 500GB USB 3.0 ? :D
I jak napisałem, nie musicie jakos "specjalnie" go przygotowywać, formatować, przerzucać dotychczasowa zawartość na inny nośnik - uzywany pendrive, byleby miał miejsce na plik autorun.upg (około 150MB), który pakujecie do tego pena , włożyć do slotu na wyłączonym TV, zał TV i czekać na procedury na ekranie.

Ja przepraszam ,że być może wybiegam tak w przyszłośc.Może mam zbyt wygórowane wymagania...Ale!: jeżeli TV ma opcje wyszukania oprogramowania to powinienem z tego móc korzystać ,nie jest nigdzie napisane"wymaga pendrive do aktualizacji".Ja mam świadomość jednego L jestem klientem,jestem konsumentem,mam prawo wymagać,to nie ja mam sie dostosowywać.Za to zapłaciłem i nie rozumiem dlaczego mam płacic wiecej na akcesoria.
Philips daje ciała co rusz,ustawienia,wieszanie,brak opcji o ktorych pisza ,że są.Niestety ale ambilight i dobra matryca to nie wszystko.A coraz wiecej rzeczy nie działa ,jestem zawiedziony,"wyżygałem" sie z kasy bo chciałem dobry TV,niestety philips nei był najlepszym ,funkcjonalnym wyborem...
 

MCR

New member
Kolejność pojawiania się aktualizacji jest właśnie taka, że zanim TV ją znajdzie automatycznie to masz możliwość wgrania jej z pendrive. Nikt Ci nie ogranicza dostępów ani też nie zmusza do zainwestowania kilkunastu pln w pena.
 

JohnLenin

New member
Nie wiem jak u Was, ale u mnie zdarza się z 1raz dziennie, na najnowszym oprogramowaniu, że tv się wyłączył w chwili zmiany programu.
 

murzyn997

New member
Nie wiem jak u Was, ale u mnie zdarza się z 1raz dziennie, na najnowszym oprogramowaniu, że tv się wyłączył w chwili zmiany programu.

U Mnie to sie zdarzalo na poprzednim fw,wiec pewnie na tym bede mial to samo:)
Wgralem nowy soft, pierwsza mila niespodzianka dla mnie to bardzo szybka reakcja tv na przelaczanie z kanalu na kanal:)
 
Ostatnia edycja:

Jarek.N.

Member
A dlaczego "na pusty pendrive" ? Normalnie uzywany pen, może tam byc byleco, byle by wkopiować na niego plik autorun.upg , wył TV, włozyć do slotu (wszystkie inne wyciągnąć), zał TV i grzecznie czekac az zatrybi i zacznie upgrade robić.
Nie próbowałem jeszcze, czy taki niesformatowany pendrive, ze skopiowanym na niego do posiadanych na nim innych plików plikiem autorun.upg zadziała także automatycznie po włożeniu go do slotu przy włączonym TV. Z reguły taka jest normalna procedura aktualizacji oprogramowania. Przy czystym pendrive z załadowanym na niego tylko plikiem autorun.upg tak to działa. Nie mogę tego teraz sprawdzić, bo jestem za granicą. Próbowałeś też tak?
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
Ja tak teraz wgralem, mialem na penie troche filmow luzem i pare folderow.Po wlozeniu pena do tv sam zaskoczyl na aktualizacje
 

emer

Member
Bez reklam
ZAWSZE (a było tego juz na pewno min 5x) pakowałem do normalnie uzywanego pendrive (z innymi pierdołami na nim) plik autorun.upg i przy wyłączonym TV go wkładałem (inne sloty USB puste).
Załączam TV, troche czekam, TV znajduje pena, autorun.upg i nastepuje normaaalna procedura zmiany firmware - na koniec info aby wyciągnąć pendrive i wyciągnąć wtyczke zasilania na 1min.
 

Jarek.N.

Member
No to spróbuj następnym razem tak jak ja ZAWSZE robię i murzyn997 teraz, bez sra.. się i wyłączania i włączania ponownego telewizora.
 

emer

Member
Bez reklam
a po co mam próbowac jak WY - ja nie mam problemów ze zmianą oprogramowania.
Widze że problemem tutaj to są przede wszystkim posiadanie pendrive, a nie "problem" wkładania pendrive z FW na wyłączonym czy załączonym TV.
 
Do góry