Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

m_flower

New member
Gdyby ktos mial problem z app youtube polegajacym na tym, ze app-ka wyszukuje lecz po wczytaniu filmu go nie odtwarza (pojawia sie czarny ekran) to niech sprobuje odlaczyc od zasilania urzadzenia znajdujace sie w sieci lokalnej. U mnie zadzialalo.
 

murzyn997

New member
Orientuje sie ktos czy jest jakies oprogramowanie do edycji softu, ewentualnie czym by mozna edytowac, , chciałbym sobie zmienic nazwy profili obrazu:)
 

emer

Member
Bez reklam
R-X - ja tez swego czasu "ogłosiłem" że juz nie włącza mi sie HDNM ... ale od pewnego czasu zmienił zdanie i znów mi sie włącza - ten TV i jego firmware żyje swoim życiem, więc za klasykiem never say never :D
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja odpukać w niemalowane jeszcze nie miałem z tym problemu a tv już sporo czasu u mnie gości hehe ale jak kolega mówi never say never :D
 

emer

Member
Bez reklam
robiłem to ... jak również we wszelkich "wejściach" - odtwarzanie z HDMI (np lapek czy dekoder), USB, anteny ... wszędzie wyłaczone HDNM
 

emer

Member
Bez reklam
zapakowany ... teraz czekam 1min ;)
zrobiony juz 10 kwietnia

edit : TV wstał po zabiegu i to jest good news :D
Trza poczekać na changelog i na co zwrócić uwagę, ale tak szybko, to chyba szybsze menu, teatr jest (ale jakby mniej artefatów?), no i lepszy kontrast ?
Może doszukuję sie na siłę czegoś lepszego ...
 
Ostatnia edycja:

DaRcO

Banned
Jest tylko jeden soft do wszystkich serii 3D od 6xxx do 9xxx - niezależnie od przekątnej i modelu.
Dlatego poprawki i wydawanie updata tak wolno postępuje. Jest co robić na tylu seriach w jednym sofcie.
 

Jarek.N.

Member
Ostatnia edycja:

emer

Member
Bez reklam
ja tam od razu zapakowałem ten 150.87 - "jakoś" znalazłem dla 47PFL6007 i naawet nie patrzyłem czy po francusku czy chińsku - działa
 
Do góry