Nowe ampli H/K

akonieczny

New member
Kolumny do AVR355

Witam wszystkich
Dzisiaj odbieram DVD 49 i czekam na AVR 355.
Macie może jakieś konkretne propozycje co do kolumn?
Słuchałem AVR 445 i BOSE Acoustimass 10 - było nieźle, ale mam wrażenie że średnie tony były wycięte. Podejrzewam że podobnie byłoby z KEF. Zostają więc duże - może JBL-e? Chciałbym wydać max 5-6 tys.
 

Rob_Maczug

New member
już miałem wymienać HK 245 na 645 , ale teraz nie wiem czy nie powinienem poczekać na 655 , czy ktoś ma podobny dylemat, ?

czy 655 powali 645 ?
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Cenowo na pewno, jakościowo - nie sądzę. Spytaj blackninję o dodatkowe funkcje bo na tym polu będzie największa różnica.
 

wojtaszu

New member
H/k Avr 255

Witam
w czwartek przywiozę z Niemiec AVR 255 poniewaz nie moge sie doczekac az bedzie on dostepny w Polsce (JAK DZWONILEM DO WYŁACZNEGO DYSTRYBUTORA W POLSCE DO KATOWIC TO POWIEDZEIELI ZE NIE ZNAJA JESZCZE TERMINU DOSTAWY), takze po powrocie napewno podziele sie wrazeniami.
Dodam tylko ze ampli ten bedzie u mnie gral z głosnikami H/K HKTS 11BQ A tv TO SONY KDL-40T3500 oraz Blu Ray SONY BDP-S300.
Na taka konfiguracje namowił mnie blackninja takze mam nadzieje ze wszystko to fajnie zagra.
 

pemo

New member
Avr-355 Już Dostępny

Na Polskiej Stronie Harmana W Sklepie Internetowym Jest Już Dostepny Avr-355 Dzwoniłem I Potwierdzono że Od Dzisiaj Jast Już W Sprzedazy.
 

Saddam_82

New member
Witam, na skąpcu jest odwołanie do 14 sklepów po wyfiltrowaniu AVR 255 w tym z 2 w Warszawie. Chyba za szybko nastawiłem się na AVR 247. Podejrzewam, że słuchanie i jednego i drugiego na tym samym zestawie kolumn dużo nie zmieni, ale podstawowa różnica to wyższy standard 1080i no i cena ponad 500 zeta więcej. Trudna decyzja, może ktoś pomoże z wyborem???
 

arekw99

New member
Bylem na maxa zdecydowany na Onkyo 606, a teraz pojawil sie ten H/K (mam na mysli 255) i zglupialem. Doradzcie prosze co wziac. Co do kolumn to nastawiam sie na JBL ES 80. Odtwarzacz to najprawdopodobniej PS 3.
 

samael

New member
Moj nowy pachnacy H/K AVR 355 stanal wlasnie na polce i .... czeka na glosniki (/wave Blackninja :rolleyes: )
Mam jednak dylemat co do wentylacji bo nad klockiem jest tylko 1 cm wolnej przestrzeni... Wiadomo ze im wiecej tym lepiej ale czy cos mu zagraza w takim ukladzie?
 

Karister

New member
Avr255 jest już dostępny? Bo na ceneo/skąpcu to on widniał juz dawno temu. W sklepach internetowych także, ale nic ponadto. Kupić nie można było. Avr155 i 355 są już oficjalnie na stronie dystrybutora. A avr255 nie ma. Ktoś wie, co z nim?
 

wojtaszu

New member
Avr 255

:) Witam.

W końcu już go mam. Kupiłem w Niemczech bo był od ręki i kosztował mnie 2200zł. Dodatkowo mam 2 lata gwarancji a nie 12miesięcy jak daje oficjany dystrybutor w Polsce. Moja gwarancja może być realizowana w Niemczech ale mi nie robi to kłopotu ponieważ czesto tam bywam.

Teraz pozostaje mi tylko podpiąć głośniki i jazda :)
 
Do góry