Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Rok 2016 odhaczony a to ostatni zakup, który zdążył dojechać :) OPPO 4K Ultra HD UDP-203. Czekamy na Velodyne :( pewnie Drunk kupił ostatni dostępny ;)

Kurcze Remipl - super sprzęcik!! Od roku czekam na rozpoczęcie sprzedaży. W przyszłym tygodniu będę składał zamówienie na niego. Mam nadzieję że podzielisz się wrażeniami do tego czasu :)
 
Chcąc nieco przyciszyć tę dyskusję pozwolę sobie wrzucić fotkę nowego nabytku....
Przeglądając wczoraj OLX natknąłem się na zestaw Acoustimass 15 w nieprzyzwoicie niskich pieniądzach. Po 5 minutach byłem już w samochodzie w drodze do Radomia.
Zawsze podobał mi się dźwięk Bose w kinie, więc zestaw zostanie ze mną i najprawdopodobniej wyląduje w sypialni. Najpierw jednak postanowiłem przeprowadzić test - bezpośrednią konfrontację plastik vs. pełnowymiarowe głośniki. Więcej info pojawi się za jakiś czas w moim wątku :)
Pytanie do Was, jakiej marki amplitunerem najlepiej to zasilić?
pic upload
 
Ostatnia edycja:
Chcąc nieco przyciszyć tę dyskusję pozwolę sobie wrzucić fotkę nowego nabytku....
Przeglądając wczoraj OLX natknąłem się na zestaw Acoustimass 15 w nieprzyzwoicie niskich pieniądzach. Po 5 minutach byłem już w samochodzie w drodze do Radomia.
Zawsze podobał mi się dźwięk Bose w kinie, więc zestaw zostanie ze mną i najprawdopodobniej wyląduje w sypialni. Najpierw jednak postanowiłem przeprowadzić test - bezpośrednią konfrontację plastik vs. pełnowymiarowe głośniki. Więcej info pojawi się za jakiś czas w moim wątku :)
Pytanie do Was, jakiej marki amplitunerem najlepiej to zasilić?
pic upload
No i bardzo dobrze, przetestuj i daj znać jak to gra, bo zawsze będą to cenne informacje dla osób zainteresowanych podobnym sprzętem.

ps. Widzę że nie obyło się bez odrobiny pikanterii. Można z tego wszystkiego jedynie wywnioskować, że niezależnie od przedziału wiekowego, pewne rzeczy na forach się nie zmieniają. Nie jestem stronniczy bo i po co, jednak śledząc forum od kilku lat mogę obiektywnie stwierdzić, że wpisy takich kolegów jak np. Armanig czy Bipo zazwyczaj wnoszą sporo merytorycznej treści wynikającej z praktyki, w przeciwieństwie do niektórych kolegów którzy trudnią się głównie pisaniem dla pisanie. Zbyt łatwo ulegacie emocjom Panowie.
 
Ostatnia edycja:
Ktos się wziął za porządki.

hq
 
To są te te skrzynki które wklejałem nie dawno, gość oddał do malowania.
Chociaż ja bym chyba wolał obkleić. To żaden problem, szczególnie, że w firmach reklamowych są świetne folie (nie te z marketu). Lata temu obkleiłem tak suba JBL, Bipo wiem, że też ostatnio.
Zresztą samo obklejanie to fajna sprawa, nie widzę przeciwwskazań. Auta się obkleja, meble, to dlaczego nie sprzęt.

Tu cała reszta:
http://www.prisjakt.no/product.php?g=2962836
 
Ostatnia edycja:
Armanig pytałem w kilku firmach reklamowych i nie bardzo chcieli zrobić mi velodyne aż w końcu go polakierowałem. Jeśli masz namiar na firmę gdzie w Wawie okleją mi kolumnę to napisz ok. Ja nie mam zdolności manualnych więc wolałbym zlecić to fachowcą.
 
Tak? Myślałem, że obklejałeś. Czyli u Ciebie profeska, a ile Cię skasowali?
Ja sam wszystko obklejam, wysyłali mnie do szkoły plastycznej, ale kasa słaba więc odpuściłem.
Co bym miał malować, obrazy na strychu? ;) To nic trudnego, dałbyś sobie radę ; )
 
Ostatnia edycja:
Ja za lakierowanie płaciłem 600zł ale bez rozbierania z uwagi na to, że mam nadal gwarancję... ;-) Dowiadywałem się, że mogę go polakierować i okleić tak abym go nie rozbierał to w tedy gwarancję mi uznają. Z rozbieraniem i polakierowaniem powiedzieli mi 1000zł.
 
Nie że wyglądają jak podróbki, tylko jeszcze nie widziano białych dlatego jest to dziwne. W bieli nie wyglądają jak molochy.
Można oklejać kolumny wzorem ala carbon nie tylko biały połysk :p
 
Ostatnia edycja:
Też tak myślę. Chociaż ja wolę w czerni.
Są jeszcze "tafle" czy też pleksi z konkretną fakturą do przyklejania, świetna sprawa, gorzej z łączeniem na styku.
Ja będę zamawiał właśnie coś ze szczotkowanego alu, są w różnych kolorach. Można też na gorąco z naciąganiem. Sporo różnych rozwiązań.
 
Świetnie wygląda przyklejana na ciepło folia z wzorem kevlaru, niekoniecznie kolumny, ale pewne zniszczone elementy... ;)
 
Do góry