Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Bali, błądzisz ;)
Zylka, fajna elektronika. Gdybyś chciał sprzedać srebrnego to daj znać, kupisz czarnego. Ostatnio był A9070 za 2900zł.
Po wczorajszej wizycie w sklepie z "zabawkami" to już mam dość....a co forum i wypowiedzi to tylko jeszcze większy znak "?"
Termos kawy+sernik i cały dzień z głowy na testach ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
aca3f7f3882fee36e95242ab341c66b5.jpg

Kwiatki muszą być zawsze ;)
Stare wspomnienie :(


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Onkyo największy, moim zdaniem najładniejszy, jak mi się ta seria podoba. Onkyo do kina i nic innego, jakbym ponownie kino stawiał bralbym w ciemno.
5b3dea2092a81c425b6c819488005bf1.jpg

Jak przyjechał mój 818 to na głębokość ledwo na półkę się zmieścił. Wrażenie robił ogromne.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Bali siedząc na kanapie docierają w ogóle do Ciebie dźwięki z tych bocznych surroundów? Pierwszy raz się spotykam z takim ustawieniem i zastanawiam się czy to nie takie 7.1 dla sztuki ustawione:D
Wszytko słyszę bez problemów jak siedzę na środku, inaczej jak z boku się jest to tylny wali w głowę. Jak testowałem 5.1.2 ustawienie to zdecydowanie lepiej jest niż 7.1.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Nie mogłem się doczekać choinki ;)
Tak 2 sztuki, do pokoju kinowego i pokoju gracza, a babcię ONKYO TX-NR818 zostawiam to dobry klocek. Na wiosnę zrobię pokoik małemu to się wykorzysta.
cf870bf034bbaeccaa42c0163c8fc9c6_2.jpg

915fd56f55688cc79f318a2e81fe3ed9_1.jpg

550 to kawał kloca w porównaniu do starszego VPL Hw55es.
No i w końcu podłączę dolby atmos ;)
 
Ostatnia edycja:
Kolego Remi teraz tak na poważnie.... idź sobie z tego forum... sio sio sio.

Tylko ludzi dołujesz.

Nie będę gratulował bo gul mi skacze :p


Sprzęt niesamowity, jaki masz ekran do tego projektora?
Wrzuć potem dobre zdjęcia (jak bipo) z obrazu tego projektora.


Ps.
Oczywiście powyżej to żarty...
 
Panowie bo to pewnie najczęściej odwiedzany wątek dlatego:

Chciałbym wam złożyć najlepsze życzenia. Osiągania celów, perfekcji w dźwięku i nie tylko, wielu udanych godzin podczas seansów kinowych czy muzycznych.
Również wszystkiego dobrego w innych niż AV tematach.


A tym co przyszli tu śmiecić i pisać bzdury życzę kontaktu z rozumem jeszcze w tym roku i nie pokazywaniu się w nowym.


Z resztą kumatych chętnie podyskutuje. Pozdrawiam.
 

Attachments

  • DSC_1900.jpg
    DSC_1900.jpg
    15,6 KB · Wyś: 57
Dziękuję, że Wam się podoba. Zacznę z odpowiedziami od końca:

Rabit i Krzysztofradio - to kilka pomieszczeń a w każdym co innego ;) na wiosnę kolejne projekty, pomieszczenie basenowe, jeszcze jeden pokój kinowy, i kolejny pokój gracza tym razem dla synka. Od nadmiaru sprzętu sprzętu głowa nie boli ;)
Miejsce na ekran wyznaczone ;) Małymi kroczkami do przodu.

Krzysztofradio pokój kinowy tylko czarny, innego koloru nie brałem pod uwagę.
9578cd4d54e71a517a08964c7cbcfef1_1.jpg

e66e33bddafb0a82274b24b7e5b443ff_1.jpg

Pokój gracza ma świecące ściany ;) i fototapetę ale ma tez inne przeznaczenie więc nie wszędzie można szaleć z kolorami ;)

Bipo cenne wskazówki, właśnie mnie zastanawiało dlaczego nie działa HDR przez konsolę, po nowym roku wjedzie nowy odtwarzacz blu ray (myślałem o OPPO UDP-203) i wisienka do tortu ;) brat bliźniak Velo spl-1200 ultra, jestem ciekawy czy coś się zmieni na plus podłączając 2 suby w jednym pomieszczeniu. (Podobnego oświecenia doznałem jak Armanig uświadomił mnie że można sterowac kopułkami w głośnikach od dolby atmos) lubię to !

Drunk chociaż jestem krótko na forum to nauczyłem się, że recenzji można słuchać tylko od osób, które przerzucają masę sprzętu. Odwiedzają audio show , mają jakieś porównania.
Dla jednego subwoofer będzie zrywał beret, będzie wywalał bebechy, i szarpał nogawki, a np. drugim nie zrobi żadnego wrażenia bo słuchał na. SVS 13 :) i tak jest w każdym innym przypadku ze sprzętem, podobnie mamy z kobietami ;)
Gdzieś się juz na ten temat wypowiadałem ;)
 
Ostatnia edycja:
Łącząc 2xRZ1100 sumują się końcówki i wykorzystujemy je jako dwa niezależne "monobloki", a po trzecią która to wysteruje zapraszam do mnie ;)
A tak na poważnie, Remi wspominał, że jeden do pokoju kinowego, drugi do pokoju gracza.
(Czytacie co ludzię w ogóle piszą? ; ) )
Jak się bawić to na całego i to rozumiem.


ahahaha będą miały inne przeznaczenie, ale dziękuję za zaproszenie ;)

No to jest i 3 sztuka ;) , nie pierwszy raz jestem zadowolony z transakcji zawartej z kolegą Armanig. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrwaiam:)
4769bfdb193386c2d1e8c764245049e0_1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry