Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Lobos myślę że nie tylko Tobie - więc jak będziesz kupował to od razu kup w takim jakim Ci się podoba.. a o tych o których Ci pisałem na priv są w fajnych kolorach - można coś wybrać jeden jest troszkę podobny do koloru w SF - choć dla mnie Sf ma gorszy kolor ( mam na myśli model który ciebie interesuje).
 
Też tak myślę. Chociaż ja wolę w czerni.
Są jeszcze "tafle" czy też pleksi z konkretną fakturą do przyklejania, świetna sprawa, gorzej z łączeniem na styku.
Ja będę zamawiał właśnie coś ze szczotkowanego alu, są w różnych kolorach. Można też na gorąco z naciąganiem. Sporo różnych rozwiązań.



Te z fakturą szczotkowanego aluminium, to folia czy pleksa? Masz jakiś link pod ręką? Zapodaj proszę.
 
Ostatnia edycja:
Krzychu ale gra lepiej?? Gdzieś czytałem że scena w stereo bardzo się otwiera.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Super to wygląda :D arkusze drogie ? Ile na ile cm ?
Zależy jakie. Ja znalazłem jakiegoś gościa z mojego miasta, podjechałem i w garażu miał tego multum różne ceny, wzory, kolory - jakie chcesz.
Wziąłem na próbę coś za 20-30 zł po pół metra, czy jakoś tak. Zabij - nie pamiętam. Ceny są bardzo różne, bo są takie zwykłe folie, bez wyczuwalnej struktury, oraz ze strukturą, są matowe, błyszczące lub HG,
Krzychu ale gra lepiej?? Gdzieś czytałem że scena w stereo bardzo się otwiera.
Chłopie, hektary przestrzeni :D
Fajny kabel zasilajacy
na tym foto akurat do suba ;)
 
Ostatnia edycja:
Wniosek jest następujący, skoro ja mam cały sprzęt wpiety e listwe to już zamawiam folie i oklejam listwe, scena będzie jak piszecie a i wizja się polepszy na tyle że Panowie przy takiej bombie będziemy mogli wszyscy razem lecz każdy u siebie oglądać mecz lecący u mnie w tv :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Ktos się wziął za porządki.

hq

Mi się nawet podoba, tylko front zostawiłbym czarny. Biel dodaje im trochę lekkości, o ile można tak powiedzieć :)
Według mnie najlepiej wygląda w orzechu, w wersji FA, szkoda że nie jest dostępny ten kolor przy normalnej wersji F.
 
Dzisiaj gniazdko, jutro cały pokój, następnie samochód:D

Żartuje krzysztof, folia jest świetna i ładnie wygląda gniazdko.
Za czasów studenckich okleiłem taką folią kilka elementów deski w moim pierwszym autku, którym był golf czwarty:D
 
A masz przeglądarkę?? Wpisz na tej stronie z aukcjami hasło typu folia carbon i po temacie. Jest tego ogrom.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

o 23 w nocy na telefonie nie chciało mi się grzebać, tym bardziej że wcześniej szukałem białego koloru do mebla. Pytałem Krzysztofa skąd on wziął i za ile.
 
Krzychu fajny "fureciak" jak to mówi mój znajomy - pasjonat tej firmy - rozumiem że dla picu kupiony kabel .... przecież żadnej różnicy nie ma w stosunku do zwykłego kabla zasilającego :) - oczywiście żartuję :) masz jeden tego typu kabel czy też innych firm masz coś do zasilania? Ja się kiedyś zastanawiałem wybrałem jednak audioquesta i PS audio.... a do suba monstera - najsłabszy z nich ale i najtańszy..
 
Krzychu fajny "fureciak" jak to mówi mój znajomy - pasjonat tej firmy - rozumiem że dla picu kupiony kabel .... przecież żadnej różnicy nie ma w stosunku do zwykłego kabla zasilającego :) - oczywiście żartuję :) masz jeden tego typu kabel czy też innych firm masz coś do zasilania? Ja się kiedyś zastanawiałem wybrałem jednak audioquesta i PS audio.... a do suba monstera - najsłabszy z nich ale i najtańszy..
Lolek a jeśli chodzi o tanie kable nie myślałeś o naszym krajowym Tomanku.
Ja mam dwa i za cenę jaką można kupić jestem zadowolony, znaczy nie porownywalem z drozszymi ale nie chciałem pchać w to kasy.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Borixon miałem na myśli właśnie takie taniochy jak choćby na AS marantz wpiął do swojego topowego zestawu (wpiął dystrybutor) co później wszyscy z nich się śmiali.. Ja za swojego Monstera dałem 200 zł i uważam osobiście że w tych granicach jak się kupi już kabel to luzik.. resztę mam droższe ale obiektywnie uważam że 150-200 zł to spoko kwota na to żeby wydać na tego typu kabel.
Wczoraj Kumpel z innego forum podrzucił mi teścik 5 kabli zasilających najtańszy był coś około 5 tys a najdroższy jak dobrze pamiętam około 14 tys. Jak tak czytam wiem że po części to pic ale tez tester nie ukrywał że to kable dla najbardziej wymagających jak również dla tych co maja pieniądze- więc za bardzo nie ściemniał..o dziwo :) Wiadomo że cena ich nie jest adekwatna do tego co dają ale takie już życie - żaden kabel z tych droższych czy też bardziej droższych, a nie wspomnę o bardzo drogich nie grają na tyle ile kosztują..ale ludzie kupują. Ale też jak poczytasz są takie wzmaki które ewidentnie są czułe na to jaki kabel się podłączy - piszą o tym w testach i na forach (oczywiście nie mam na myśli tego forum) Pierwszym z brzegu są wzmaki od "akufejsika" - ale też ktoś kto kupuje wzmaki czy koń. mocy z tej firmy to dla niego wydać 1 tys w lewo w prawo na kabel to nie jest mega wydatek.. I nie musi za 5 czy 10 tys kupić ale jak kupi w granicach za 1500-3000 zl to już będzie ok... Jedni nie widzą w tym sensu, a inni jak najbardziej.. Przecież jak ktoś ma wzmak czy amplitu. za 3-4 tys to nie kupi kabla zasilającego za 1500 zł :) Wszystko kwestia kto jakie ma podejście w tematach kabli - różnych kabli..
Ale i nawet tańsze wzmaki mam na myśli tańsze powiedzmy około 8 tys. jak np atoll 200 uwierz na słowo, a jak nie to zawsze można sprawdzić w sklepie gdzie również jest istotne jaki kabel mu się podłączy.. taki typ :) a przecież ta firma ma model 400 -tke coś około 35-40 tys kosztuje, a tam zapewne jest to jeszcze bardziej odczuwalne..
 
Ostatnia edycja:
Słychać na każdym ampli i bez specjalnego wsłuchiwania się.

Krzychu fajny "fureciak" jak to mówi mój znajomy - pasjonat tej firmy - rozumiem że dla picu kupiony kabel .... przecież żadnej różnicy nie ma w stosunku do zwykłego kabla zasilającego :) - oczywiście żartuję :) masz jeden tego typu kabel czy też innych firm masz coś do zasilania? Ja się kiedyś zastanawiałem wybrałem jednak audioquesta i PS audio.... a do suba monstera - najsłabszy z nich ale i najtańszy..

Monstery to ponoć najbardziej przereklamowane okablowanie na tej planecie.
Nie miałem, nie testowałem ale skoro wielu to mówi (głównie na US forach) to nie zamierzam kupować.
 
Ja powiem tak na pewno nie kupiłbym Monstera do wzmaka, amplitunera itp.. na pewno można kupić tanio jak się poszuka :) do suba uważam ze spoko .. do innych sprzętu wolałbym kupić kable innych firm.. a czy najbardziej przereklamowane to jeden Bóg raczy wiedzieć , o rożnych firmach czyta się jak to niby reklama idzie za taką czy inna firmą , a są ludzie którzy i tak kupują taki czy inny produkt..
 
Do góry