Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Faktycznie przecież były Dynusy z tego co pamiętam?
Ten Atoll z CA wyglądają jak komplet od jednego producenta ;-)
Polska marka powiadasz... :hmm: A jak brzmienie...? Osłuchałeś się już z nimi?
Pełne zadowolenie ze zmiany? Gratulacje! Każda nowość cieszy :)
 
Za dużo tu znawców. Szybko zgadliście :)

lobos mam je od wtorku więc jeszcze się nie osłuchałem. Trochę jestem przeziębiony i kobita wygania mnie do łóżka :( Przed zakupem oczywiście odsłuchiwałem. P. Grzegorz Rogala był u mnie z Canto Grand i mnie oczarowały. Dla mnie są fantastyczne. Dźwięczne szczegółowe wysokie tony, bogata średnica i bas jak z kompaktowej podłogówki. Potęga brzmienie jest zadziwiająca. Moje DM 2/8 też były dobre, ale jednak miały bardziej wycofaną średnice. Studio 16hz prezentują wyższy poziom. Lepszy jest też bas bo bardziej różnorodny. Dodatkowy plus to stolarka na najwyższym poziomie i Canto są też łatwiejsze do napędzenia.
 
Ostatnia edycja:
Fajnie wyglądają również w tej wersji :)
Studio Hz-1.jpg
 
Ostatnia edycja:
W standardzie kolorów fornirów jest kilka. Jak nic się nie spodoba to nietypową też pewnie można zrobić za niedużą dopłatą. Jest też opcja piano : czarny bądź biały.
 
Henry, za żywo wyglądają dużo lepiej. Naturalny dębowy fornir prezentuje się bardzo dobre.

Dommino6 podpowiem, że polskie :)

Paweł, salonik do odsłuchu prezentuję się bardzo dobrze z tym sprzęcikiem. Coś mają w sobie kolumienki podstawkowe, a te Twoje aktualne nie dość że fajnie wyglądają to jeszcze wg.opinii i testów grają na wysokim poziomie. Chętnie kiedyś muszę ich podsłuchać, a wracają do sprzętu, to nie widzę przedwzmacniacza od gramofonu? Ponadto znikła Ci sygnaturka pod postami wczoraj jeszcze chyba była?;-)
 
Paweł, salonik do odsłuchu prezentuję się bardzo dobrze z tym sprzęcikiem. Coś mają w sobie kolumienki podstawkowe, a te Twoje aktualne nie dość że fajnie wyglądają to jeszcze wg.opinii i testów grają na wysokim poziomie. Chętnie kiedyś muszę ich podsłuchać, a wracają do sprzętu, to nie widzę przedwzmacniacza od gramofonu? Ponadto znikła Ci sygnaturka pod postami wczoraj jeszcze chyba była?;-)
Sygnaturkę specjalnie schował :p Żebyśmy mieli zagwozdkę co to za kolumny kupił? ;-)
 
Moje prawie już w komplecie kino - jeszcze tylko czekam na stoliki :)
 

Attachments

  • 4.jpg
    4.jpg
    32,4 KB · Wyś: 117
  • 1.jpg
    1.jpg
    29,9 KB · Wyś: 88
  • 2.jpg
    2.jpg
    21,8 KB · Wyś: 94
  • 9.jpg
    9.jpg
    36,9 KB · Wyś: 93
  • 6.jpg
    6.jpg
    41,3 KB · Wyś: 81
  • 8.jpg
    8.jpg
    29,9 KB · Wyś: 92
Do góry