Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
P
Jak jakieś? "PlayStation"

Tomku :)

Tak troszku inaczej, o budowie zewnętrznej wzmacniacza
Jeżeli klient kupuje wzmacniacz, i może wydać większą sumę na piec. Oczekuje że nie kupi wzmacniacza zrobionego z papieru.
Cena ma odzwierciedlać jakość.

Wejścia z tyłu też porządne, wiadomo o co chodzi.
Wygląd dla wielu osób jest ważny.
Wiadomo ma grać, a potem wyglądać.
Jednak większość patrzy na...
Wygląd
Funkcjonalność
Brzmienie
Cena
Albo najpierw cena :rolleyes: :hmm:

A jak Ty myślisz :popcorn: :)
 
P
Myślę, że jak już konkretnie płacimy za coś to nie może być to zrobione z modeliny :) jak dzisiejsze silniki.

Święta racja :)

Jak się wkurzę to rozbebeszę BC EX 362 D i wymienię "jeszcze" płytę dolną, oraz tylną.
Ogólnie nie jest źle, ale... :rolleyes: można lepiej.
Przebuduje całkowicie wzmacniacz...tak pod siebie.
Tak jak ma wyglądać porządnie wykonany piec. Amen

U mnie ma być perfect
:mrgreen:
 
Panowie wybaczcie że z takim badziewiem tu przychodzę :(
Pisałem pod bezpośrednim tematem głośników Philips Fidelio

chodzi o wskazanie co z tych pierdziawek bardziej sie sprawdzi przy TV

Fidelio BTS7000 ( bezprzewodowe głośniki)
vs
Denon M39 (mikro wieża)
vs
Audio Pro Addon T12 ( to co fidelio ale dodatkowo wyjscie na suba i wiecej mocy)
 
Nie grał dosyć przyzwoicie a ja tak naprawdę średnie miałem zdanie o tych "zabawkach" a jak się kupi w miarę dobry to jak ktoś nie ma kina to całkiem całkiem...
 
To było Lolek podejść do działu z Bose, myślę, że mocno byś się zdziwił ;)
Cena co prawda wysoka, ale wiesz za co płacisz.
Co do Kolegi JarJara, to zdecyowanie optowałbym za soundbarem.
Dla mnie bombowo grają soundbary LG, zresztą wystarczy podejść do sklepu i po kolei wszystkie przelecieć, a kupić ten który zagra bliżej sercu, marką bym się tu nie sugerował.
JBL też świetnie się sprawdza, ale tam już ceny wyższe.
 
Panowie belki skreślam z listy...nie będę wam tu tematu zaśmiecał tłumacząc czemu tak a nie inaczej....co wam rozum podpowiada w tych trzech opcjach? Zestaw do TV ale jednak stereo..max 1500. Denon świetną opcja...bo ma wejście na suba..bo ma optyka...bo cd z tym ze bardzo hałasuje co i tak wyklucza używanie....jest USB czyli pendeive i żadne dodatków urządzenia nie musza pracować....
 
Panowie belki skreślam z listy...nie będę wam tu tematu zaśmiecał tłumacząc czemu tak a nie inaczej....co wam rozum podpowiada w tych trzech opcjach? Zestaw do TV ale jednak stereo..max 1500. Denon świetną opcja...bo ma wejście na suba..bo ma optyka...bo cd z tym ze bardzo hałasuje co i tak wyklucza używanie....jest USB czyli pendeive i żadne dodatków urządzenia nie musza pracować....

Jeśli chciałbyś tego denka m39 to kup ale samo urządzenie a głośniki zmień od razu ponieważ te w zestawie grają masakrycznie. Ja odsłuchiwałem denka na kolumnach:
- dali zensor 1 (za mało basu)
- dali zensor 3 (dla mnie bardzo dobrze w całym paśmie zarówno w dole jak i na górze..;-)
- boston a26 (dobry dół, brakowało mi góry, lekko ocieplona)
Jak dla mnie idealnie się zgrał m39 z dali zensor 3 warto posłuchać. Denka możesz kupić nówkę za 900zł, a kolumny używki (ostatnio na alledrogo były za 900zł para..;-)

Pytasz nie w tym dziale co trzeba..;-)
 
To było Lolek podejść do działu z Bose, myślę, że mocno byś się zdziwił ;)
Cena co prawda wysoka, ale wiesz za co płacisz.
Co do Kolegi JarJara, to zdecyowanie optowałbym za soundbarem.
Dla mnie bombowo grają soundbary LG, zresztą wystarczy podejść do sklepu i po kolei wszystkie przelecieć, a kupić ten który zagra bliżej sercu, marką bym się tu nie sugerował.
JBL też świetnie się sprawdza, ale tam już ceny wyższe.

Właśnie ale cena :) ale pewnie dają rady :) nie wątpię po tym co usłyszałem przy Sony za około 2 tys...
 
wg kilku źródeł ...te standardowe są całkiem optymalne ... ponoć wczesniej były inne ...teraz juz całkiem tracę orientacje ...sprzęt idzie na reklamacje. Napęd CD chodzi jak kosiarka ...

podpytuje Was bo skoro jest okazja ..to może wskażecie na inne rozwiązanie ...te kolumienki Fidelio Philipsa maja sporo pozytywnych opinii ale nie odtworzę z nich nic na pendrive a tym bardziej nic z ori CD

zestawik max na 1500 zł żenująca kwota ale to max jak na sprzęt do drugiego mieszkania .....

wiem ze temat nie ten ale Wy tu jesteście :D :D
 
Ja podzielę się fotkami, które zrobiłem w jednej z górskich miejscowości podczas odpoczynku.
Znajdowała się tam restauracja z zaje....m jedzonkiem urządzona w bardzo specyficznym klimacie, który akurat mi się podoba.
Oprócz restauracji gościom oferowany był nocleg, a do ich dyspozycji sala do relaksu ze sprzętem grającym, który od razu wypatrzyłem i który możecie zobaczyć na zdjęciach.
Jeżeli chodzi o sprzęt to zdecydowanie nie mój styl i wywołał mieszane uczucia, oczywiście był dopasowany do stylu pomieszczeń ale wygląda dziwnie.
Jakie było moje zdziwienie w momencie kiedy sobie wygooglowałem jego elementy :D wartość jest kilka razy wyższa niż się spodziewałem.
Niestety nie miałem okazji posłuchać czego żałuję :???:
20150918_122318.jpg

20150918_122322.jpg

20150918_122326.jpg

20150918_122330.jpg

20150918_122341.jpg

20150918_122346.jpg
 
P
Ja podzielę się fotkami, które zrobiłem w jednej z górskich miejscowości podczas odpoczynku.
Znajdowała się tam restauracja z zaje....m jedzonkiem urządzona w bardzo specyficznym klimacie, który akurat mi się podoba.
Oprócz restauracji gościom oferowany był nocleg, a do ich dyspozycji sala do relaksu ze sprzętem grającym, który od razu wypatrzyłem i który możecie zobaczyć na zdjęciach.
Jeżeli chodzi o sprzęt to zdecydowanie nie mój styl i wywołał mieszane uczucia, oczywiście był dopasowany do stylu pomieszczeń ale wygląda dziwnie.
Jakie było moje zdziwienie w momencie kiedy sobie wygooglowałem jego elementy :D wartość jest kilka razy wyższa niż się spodziewałem.
Niestety nie miałem okazji posłuchać czego żałuję :???:
View attachment 12474

View attachment 12475

View attachment 12476

View attachment 12477

View attachment 12478

View attachment 12479

Żałuj :) i to bardzo
Gdybyś posłuchał na pewno byś zachorował.
 
Do góry