Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dla tych wszystkich nudziarzy bez żadnych pasji, to nikt tu dla nich nie jest normalny, a co do krzaka w doniczce, to wbij porządnego kijka od miotły w glebę bo faktycznie razi ta krzywizna ;)
 
A jak Tobie nie pasuje ten kwiatek, to delikatnie traktuj go domestosem :) Miałem kiedyś inna paskudę, ale żona nie dawała się przekonać do przesiedlenia w mało widoczne miejsce. Po jakimś czasie dziwnym trafem zrobił się żółty :)
 
Co do kwiatka :) to wkurza moją żonę że taki długi i krzywy - lubi proste ;) :) Mi szczerze to nie robi różnicy :) Stolik zamówiony przez neta, jak by ktoś chciał mogę podać linka, bo wybór również bardzo duży i ceny również znośne - za mój zapłaciłem 700 zł. Co do szafek na górze to są te same co poprzednio, jedynie inaczej je zawiesiłem. Oświetlenie to zwykła taśma led przyklejona za telewizorem. Dzięki za komentarze - utwierdziłem się w przekonaniu że zmiana wyszła na lepsze :)
To ja poproszę o linka
 
Liter1979, nie drażni cię ten wzorek podczas oglądania? Wtedy tez go podświetlasz na niebiesko czy wyłączasz podświetlenie?

Podczas oglądania filmu najczęściej włączam kolor delikatny biały - fajny efekt daje :) Do koncertów, telewizji itd. włączam różne kolory, ale tylko podczas wieczornego/nocnego oglądania. Ten wzorek kompletnie nie przeszkadza, cała uwaga skupia się na tv, a na co dzień daje kolorystyki w pokoju :)
 
Wszystkiego napchane,jakby miał większy pokój i te maski, głowy, powkładał by w ładne gabloty, to by to fajnie wyglądało, kwestia zagospodarowania.
 
Ostatnia edycja:
Jakiś czas temu zmieniłem kolorystykę jednego z pudełek
 

Attachments

  • FullSizeRender (2).jpg
    FullSizeRender (2).jpg
    27,9 KB · Wyś: 128
  • FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    33,6 KB · Wyś: 115
Do góry