Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
brokenplasmastand.jpg
 
Pamiętam, też z tamtego okresu pochodzi foto, gdzie zawalił się strop na poddaszu, jakaś olbrzymia dziura, z której zwisa pełno desek w nieładzie, sporo gruzu, itp. i oczywiście piętro niżej wszystko poszło w telewizor :) Niestety nie mogę znaleźć.
PS. Co jest z eedvikingiem? Ktoś wie za co dostał wakacje? Wynika z tego, że wieczne...
 
Kolejne zmiany :( niestety znowu tylko tego co jest "naokoło", w przyszłym roku mam nadzieję wreszcie wezmę się za wymianę amplitunera. Zmiany wymuszone głównie ze względu na żonkę, twierdziła że do tej pory wszystko wyglądało jak z klocków lego (post 4960) i chyba miała rację :) Teraz jest zdecydowanie lepiej moim zdaniem, zostanie tak już na dobre :) no i dodatkowy plus - mam miejsce na powieszenie większego tv ;) :) Pozdro !!!

Zdecydowanie zmiana na lepsze !!!
 
Pamiętam, też z tamtego okresu pochodzi foto, gdzie zawalił się strop na poddaszu, jakaś olbrzymia dziura, z której zwisa pełno desek w nieładzie, sporo gruzu, itp. i oczywiście piętro niżej wszystko poszło w telewizor :) Niestety nie mogę znaleźć.
PS. Co jest z eedvikingiem? Ktoś wie za co dostał wakacje? Wynika z tego, że wieczne...

:( Była rozmowa z Nim. On już tutaj nie wróci. Nigdzie. :( Wielki "RA", też.
A ja mówiłem im, że Philips to najłepsza marka na świecie :-D. A polityka to zło. :cry: Nie posłuchali :mrgreen:
 
P
Aż trzy pary ?
Biała to co to


Werf ;)
Gdybyś posłuchał białych,:blagam: błagałbyś żeby zrobić takie kolumny dla Ciebie.


Te na dole... Nie podchodź jak nie masz 200W na kanał.

Trzy pary :rolleyes:

To jeszcze nie widziałeś co ja mam jeszcze.:mrgreen:
 
Werf ;)
Gdybyś posłuchał białych,:blagam: błagałbyś żeby zrobić takie kolumny dla Ciebie.


Te na dole... Nie podchodź jak nie masz 200W na kanał.

Trzy pary :rolleyes:

To jeszcze nie widziałeś co ja mam jeszcze.:mrgreen:

"Play Station", czego ludzi męczysz , dawaj tutaj fotki salonu. ;-). Widzę ze masz tam magazyn i hurtownie sprzętu .
A tę białe , to co 'custom" ? Jeżeli tak , to gdzie , za ile i dla czego tak drogo? :D
 
P
Chłopaki...Jak to pokazuj ? :grin:
Najpierw trza pomęczyć trochę ludków. :)
Trzeba zasłużyć na mój prywatny HC Room pokój gracza. :mrgreen:

Hegel miał spore problemy z tymi na dole, a klocek zacny :eek:k:
Mark Levinson No 585 wysterował.
Oraz wzmacniacze w klasie A ( To już inna półka ) :eek:k:

Niedługo wstawię nowy temat na forum, jeżeli nikt mi nie odpisze.
( Przynajmniej dwadzieścia postów )
Pożegnam się z tym forum...
Nic do was nie mam chłopaki, ale są tutaj ludki które czają temat, i mogą nabazgrolić coś od siebie.

Savron
W sklepie takie kolumny "te białe" od 10.000 zł ( Oczywiście kolumny wybitne mam na myśli )
Stereofonia
przejrzystość
muzykalność
bas

Bo takie na szybko klepane od 15.000 zł

:mrgreen:
 
P
Zakładaj swój wątek i nie mecz nas już , bo masz tam dużo fajnego sprzętu. ..;-)

:)
Teraz tuninguje BC EX 362D

Zmieniam górną pokrywę.
Oryginalna...Co za chujnia.
Nawet nie umieją zbudować wzmacniacz. Za taką kasę. Debile !!!!!!!!! :fool:
Nóżki pod wzmacniacz z pełnego materiału już się robią. ( czarne ) :grin:
Śrubki już mam. Pójdą na górną pokrywę, na tył, oraz na spód. ( Oczywiście czarne ) :mrgreen:
Na imbus, a co :cool:
Co za szmelc te śruby oryginalne, nie mogłem odkręcić śrub.
Śruby na "torxa" wewnętrzne.
Takie miękkie że odkształcały się pod wpływem odkręcania.
Musiałem użyć "wykrętaka"
Górna pokrywa będzie wycinana laserowo, może jakieś logo sobie pier..... :rolleyes:

Może jeszcze przegrodę zrobię, zobaczymy.
Najważniejsze.

Nóżki
Śrubki
Pokrywa górna

Te trzy pozycję to najsłabszy element wzmacniacza.

:mrgreen:
 
Do góry