Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
P
Nowe stopki założone...
BC EX 362D.JPG



Zdjęcie trochę słabe, bo robiłem późno. ( Wieczorem słabe światło )
Kamera Sony.
Bardzo rzadko korzystam z tego dziadostwa, także spróbuje się poprawić.

:mrgreen:
 
Chario kiedyśœ słuchałem - nie mój klimat, ale mimo to wysoka klasa. Odtwarzacz Ayon też trzyma cenę. Natomiast mamy tu kolejny przykład przerostu klasy (kasy) nad poprawnym rozstawieniem zestawu. Szkoda, bo taki sprzęt zasługuje na lepszš akustykę
 
P
Co masz na myśli, jak to gra ?
Ja od razu zacząłem się zastanawiać czego się na tym słucha ?, ciekawe jakbym jebnął basem z Blueprint 3 Jaya-Z :D:D pewnie by mnie wyrzucili :D

Wiadomo... kolumny powinny być szerzej rozstawione.
Aleja nie o tym "tera" będę bazgrolił.
Gdybyś poczuł ten niesamowity klimat lampy...:eek:k:
To jest to, co lubią duże dzieci.

:mrgreen:
 
P
:D Nu, nu, po trochę pokazujesz co masz :grin:
Gdzie te stopki?? Zoom poproszę, zoom. :blagam::blagam:

Pisałem wcześniej że się poprawię.
Jak jutro będę miał więcej "czasa" to spróbuje zrobić zdjęcie za dnia.
Wieczorem...gówno widać

Stopki ( pełny materiał ) mają wysokość 16 mm, plus futrzak od spodu czyli 17 mm.
Frez od góry 1 mm
Frez od dołu 3 mm
Średnica nóżki 50 mm
Stopka właściwa 38 mm
Musiałem poddać tuningowi "troszku" trafo, bo od spodu wzmacniacza, cztery śruby
miały jakieś 22 mm.
Czyli wzmacniacz "siedziałby" na czterech śrubach, a nie na nóżkach.

Pokój to mój warsztat.
HC Roomy są pochowane przed wścibskimi ludziami.

:mrgreen:

Dopiero co kupiłem wzmacniacz, i już "rozbebrany"
U mnie to norma.
Co ja zrobię lubię grzebać. :)
Czyli gwarancja poszła się jeb..
Jak z każdym wzmacniaczem.
Jedynie Oppo 105D nie grzebane "jeszcze nie" :rolleyes:
 
Witam :) Przeglądając ten Watek :) i porównując mój sprzęt z waszymi stwierdzam bez dwóch zdań ze jestem zwykłym świezakiem w tej dziedzinie i mój to jakaś popierdułka :p hehe ale rowniez zamierzam sie nim pochwalić :) bo na moje potrzeby gra na prawdę fajnie

Amplituner : Harman/Kardon AVR 330
Tv: Toschiba 40L7335D
Konsola: Xbox One + Kinect
Głosniki tylne oraz przednie i centralny z zestawu HKTS9
Subwoofer: Kef PSW 2000

Zdjecia




 
Naprawdę nie trzeba nie wiadomo ile tysięcy ładować w sprzęt, żeby z zadowoleniem posłuchać sobie muzyki. Wystarczy coś markowego ;)
Znam przykład domu, gdzie poszły niemałe pieniądze w sprzęt, a gra bez rewelacji, bo akustyka salonu jest skopana.

Wysłano poprzez Tapatalk
 
P
Witam :) Przeglądając ten Watek :) i porównując mój sprzęt z waszymi stwierdzam bez dwóch zdań ze jestem zwykłym świezakiem w tej dziedzinie i mój to jakaś popierdułka :p hehe ale rowniez zamierzam sie nim pochwalić :) bo na moje potrzeby gra na prawdę fajnie

Amplituner : Harman/Kardon AVR 330
Tv: Toschiba 40L7335D
Konsola: Xbox One + Kinect
Głosniki tylne oraz przednie i centralny z zestawu HKTS9
Subwoofer: Kef PSW 2000

Zdjecia





Fajny ;-) ( HC Room pokój gracza ).
Nie przejmuj się.
Ważne żeby Tobie :) się podobało. To jest najważniejsze.


Zapewne czekasz teraz na Halo 5
 
Naprawdę nie trzeba nie wiadomo ile tysięcy ładować w sprzęt, żeby z zadowoleniem posłuchać sobie muzyki. Wystarczy coś markowego ;)
Znam przykład domu, gdzie poszły niemałe pieniądze w sprzęt, a gra bez rewelacji, bo akustyka salonu jest skopana.

Wysłano poprzez Tapatalk

Bo niestety nasze salony co niektóre średnio są z akustyką i potem są problemy ... i nawet dobry sprzęt powoduje że nie jest to co powinno być patrząc na kasę jaka została wydana..
 
Fajny ;-) ( HC Room pokój gracza ).
Nie przejmuj się.
Ważne żeby Tobie :) się podobało. To jest najważniejsze.


Zapewne czekasz teraz na Halo 5
na Halo aż tak bardzo nie czekam jak na Tomb Raider-a, na razie mecze Forze Motosport 6 bo naprawdę wciąga grafika oraz symulacja sterowania autami :). A z dźwięku podczas grania i słuchania muzyki jestem naprawdę zadowolony nie spodziewałem się aż tak czystego dźwięku z takich malutkich satelitek szczeze mówiąc myślałem że zaraz będę musiał zmienić na coś innego. Dzisiaj zobaczymy jak się spisze podczas jakiegoś filmu
 
P
na Halo aż tak bardzo nie czekam jak na Tomb Raider-a, na razie mecze Forze Motosport 6 bo naprawdę wciąga grafika oraz symulacja sterowania autami :). A z dźwięku podczas grania i słuchania muzyki jestem naprawdę zadowolony nie spodziewałem się aż tak czystego dźwięku z takich malutkich satelitek szczeze mówiąc myślałem że zaraz będę musiał zmienić na coś innego. Dzisiaj zobaczymy jak się spisze podczas jakiegoś filmu


Miałem wcześniej konsolę Xbox One.
"Troszku" grałem w poprzednią część Forzy.

Najlepiej wspominam ( już nie pamiętam ) ale chyba drugą część, lub trzecią ?
Nie pamiętam. :(
Ale pamiętam jedną rzecz... Była tam najlepsza kamera za samochodem jaką w życiu widziałem.
Totalny szok, szczenę zbierałem z podłogi.
Był taki realizm, że chciało się jechać jechać .........
Tylko w jednej części Forzy dali taką kamerę.
Ciężko to opisać słowami na forum. ( Po prostu szok patrzałów :shock: )
Kamera nie była "doczepiona" do samochodu, tylko zmieniała się co chwilę.
Np. Podczas przyspieszania, podjeżdżania pod wzniesienie, lub nie, hamowania.
Jeszcze można by wymieniać dalej...
Kamera była ukryta w menu.
Nie wiem tylko dlaczego :confused: nie pozostawili tej kamery w następnych częściach Forzy.

Nigdy tego nie zapomnę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arcydzieło
 
Biały, tv sie zgubił na ścianie ;) zdał by sie większy :)
tu jest 40 i myślę ze w zupełności wystarczy bo pokój jest długi ale wąski i większy sprawiał by wrażenie ze siedzisz w nim. Tak jakoś na zdjęciu wyszedł w rzeczywistości sprawia inne wrażenie.

BialyGT ma już zakrzywiony, tylko w druga stronę, powrót do CRT :)
to taka nowa technologia:p wejdzie za parę lat dopiero :)


Miałem wcześniej konsolę Xbox One.
"Troszku" grałem w poprzednią część Forzy.

Najlepiej wspominam ( już nie pamiętam ) ale chyba drugą część, lub trzecią ?
Nie pamiętam. :(

Arcydzieło
Moze to była Motosport 5 albo Horizon 2 bo tylko te były na One chyba ze mowa o X360 to byly inne czesci :) ale na xbox one Motosport 6 to nie wiem jak to opisac ale postarali sie chłopaki
 
P
Tak tak... konsola Xbox 360

Ja gram już jakieś :rolleyes: ...
Była taka konsola, na którą gry pobierało się przez radio...Fale

Teraz gram wyłącznie w gry AAA
Tylko, i wyłącznie gry pudełkowate.
Mam parę gierek na dysku, ale to gry nietuzinkowe, oraz bardzo niszowe.
Dedykowane wyłącznie dla graczy, dla których liczy się poziom wykonania, klimat, inność :) na najwyższym poziomie.
 
Do góry