Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ejjj, PlayStation, Ty się kolego nie wygłupiaj tylko wklejaj więcej zdjęć :)
Zacny sprzęt tam chowasz ;)

Dokładnie wstaw normalne fotki od przodu..;-) bo masz tam dużo fajnych rzeczy..;-):-D

Do syriusz:
Przestaw te chrabedzie, które zasłaniają sprzęt i będzie w tedy ok...;-)
Brawo za utylizację zegarka..;-):mrgreen:
 
ayon orion

Faktycznie nie zwróciłem na ulotkę. Kawał klocka.

Kolega lepiej nasze jak nowe nabytki grają?

A co tam, napisze jeszcze, że ayon to jedne z moich skromnych marzeń.
 
Ostatnia edycja:
Dziś sprzątałem stoliki wystawiłem wszystko, i taka mała wieżyczka się utworzyła.
cd544413d8b36.jpg
 
Ostatnia edycja:
Widzę, że ostatnio wierze wracają ponownie do kręgu zainteresowań...;-) Kiedyś technics teraz denony i marantze...;-)
 
Wszystko masz podpinane do Jamo?

Tak do Jamo.

Też Jamo mam i zrobiłem niewybaczalny błąd :( Kupiłem Onkio 626 i teraz płaczę:cry: Musze cóż wykombinować.
Jak chcesz dokupić wzmacniacz a nie masz Pre Out w ampli to przeczytaj ten watek http://www.hdtv.com.pl/forum/jak-podlaczyc-x-y-z/120852-konwerter-adapter-hi-low-do-rca.html


Dokładnie :) Ja już nawet myślę nad nową RTV-ką pod kątek małej wieży z Marantz'a :p

Sam tez o takiej mysle, u kolegi Bipo fajnie to wygląda.
Super się to u Ciebie Kolego prezentuje! Nawet ten Pionek się fajnie wkomponował ;-)
A mi się wydaje ze az tak dobrze nie jest
 
Oj tam literówka się wkradła..;-) Niestety, ale sami się na to łapiemy, że nie wiadomo gdzie postawić granicę przy zmianach w naszych sprzętach.... Każdy kto już złapie tego bakcyla zawszę chcę coś zmienić i ulepszyć pomimo, że zmiana jest nie kiedy na granicy wykrywalności ale my to wyłapujemy...;-)

Ciesze się, że rtv-ka komuś się spodobała. Była dokładnie wymierzona co do cm pod sprzęt i rozwinięty ekran tak aby nic nie zasłaniało obrazu..;-) Ponadto, ja wierze, że lubię wieże to sobie tak wymierzyłem aby powstała chociaż zminiaturyzowana wieża..;-)
 
Do góry