Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Lobos tylko żebyś promocji nie przegapił bo już oczyma ją masz a zejdzie z produkcji i nie doczekasz obniżki... :) a ile ona kosztuje?
RTV-ka kosztuje niecałe 2200zł. Mam rękę na pulsie ;-) Chociaż dobrze radzisz, bo wiesz jak to jest... dziś jest a jutro już nowość.
Żal mi tyle za szafkę wywalić. Chociaż to drewno jest w 100% i prezentuje się okazale.
Ożywiałby mi ścianę frontową, bo teraz jest trochę za ciemno... Taka szafka jest bomba do mojego salonu.
Mam kilku znajomych co zajmują się meblami to będę z Nimi gadał... Może faktycznie zrobią idento za 1500-1700zł? ;-)
 
Lobos nie kiedy stolarz weźmie więcej niż to co byśmy zapłacili w siecówce z uwagi na to że do sieciówki robią taśmowo a u stolarza trzeba wszystko zamówić oddzielnie i mieć dokładne wymiary ale nie jest to regułą... czasami trafia się że jednak zrobi taniej....;-)
Ja swoją robiłem na zamówienie bo nigdzie nie było takiej jak mi była potrzebna, wiec sobie sam zaprojektowałem i dałem potrzebne mi wymiary..... prawie 2 miesiące czekania ale w końcu zrobił...;-)
 
Lobos nie kiedy stolarz weźmie więcej niż to co byśmy zapłacili w siecówce z uwagi na to że do sieciówki robią taśmowo a u stolarza trzeba wszystko zamówić oddzielnie i mieć dokładne wymiary[...]

No nie do konca...
Znalazłem interesujące mnie meble, zapytałem producenta, czy zrobi modyfikację pod wymiar.
Okazało się, że nie ale...
Sami (!) polecili mi stolarza (w zasadzie duży zakład), który współpracuje z nimi i robi identyczne, wykańcza "ichnimi" fornirami i korzysta z tych samych wybarwień....
A co najważniejsze, robi na wymiar.
Myślałem dokładnie tak samo jak Bipo, że pewnie drożej, i tu się zdziwiłem, bowiem drożej jedynie meble modyfikowane w stosunku do brył katalogowych, ale w przypadku zamówienia całości (katalogowe i modyfikowane) u niego, dostałem 10% bonus na całość!
I mało tego, fabryczne miały skrzynie z płyty w drewnianym fornirze, robione na zamówienie w całości drewniane...

Tak więc warto sprawdzić...

A przy okazji pitolicie...
Czarne klocki RULEZZZZZZ :p
 
Wszystko zależy od koloru szafki i ogólnego koloru wnętrza. Mi znów bardzo podobają się złote klocki. Albo taki stary Technics ze wskazówkami. Miód dla oczu. Szkoda tylko, że to nie gra już tak fajnie, jak wygląda.
 
Wszystko zależy od koloru szafki i ogólnego koloru wnętrza. Mi znów bardzo podobają się złote klocki. Albo taki stary Technics ze wskazówkami. Miód dla oczu. Szkoda tylko, że to nie gra już tak fajnie, jak wygląda.



Zgadzam się. Mnie też najbardziej podobają się klocki w kolorze złotym. A drgające igły wychyłowych wskaźników wręcz mnie hipnotyzują.
 
et tu Savroniusz contra me? :(

:D Nu co Ty? Nigdzie w życiu. ;) CZERWONY!! Czerwony jest the best. Sauron powiedział. :rolleyes:

A co do mebli.... Mi zawsze ciekawi , czy tę wszystkie ludzi , który projektują mebli , chyba nikt z nich nie ma w domu żadnego kina domowego albo namiastkę pomysłu co do wykonania i funkcjonalności takich mebli? To jakaś paranoja ,żenada i totalny brak gustu i desingu!! Przecież to mebli muszą być dostosowany do elektroniki! Dla czego nikt nie stosuje zabudowane wentylatory albo system chłodzenia w tych "stolikach", dla czego oni wszystkie wyglądają jakby ich zbudowali na potrzeby domów starców i zakładów pogrzebowych?? To dla mnie zagadka....
 
Wszystko zależy od koloru szafki i ogólnego koloru wnętrza. Mi znów bardzo podobają się złote klocki. Albo taki stary Technics ze wskazówkami. Miód dla oczu. Szkoda tylko, że to nie gra już tak fajnie, jak wygląda.

Nie gadaj, ten technics bił wiele innych wzmacniaczy w swoich czasach, nawet w tych wielu pokona. A to bursztynowe podświetlenie, jak dla mnie najlepszy wizual jaki kiedyś posiadał mój tato.
 
Zgadzam się. Mnie też najbardziej podobają się klocki w kolorze złotym. A drgające igły wychyłowych wskaźników wręcz mnie hipnotyzują.
Czyli co, Accuphase? :)
A co do mebli.... Mi zawsze ciekawi , czy tę wszystkie ludzi , który projektują mebli , chyba nikt z nich nie ma w domu żadnego kina domowego albo namiastkę pomysłu co do wykonania i funkcjonalności takich mebli? To jakaś paranoja ,żenada i totalny brak gustu i desingu!! Przecież to mebli muszą być dostosowany do elektroniki! Dla czego nikt nie stosuje zabudowane wentylatory albo system chłodzenia w tych "stolikach", dla czego oni wszystkie wyglądają jakby ich zbudowali na potrzeby domów starców i zakładów pogrzebowych?? To dla mnie zagadka....
Zrób projekt i idź do stolarza, zrobi ci w takich kolorach jak będziesz chciał, a co ważne z wysokościami półek, żeby wszystko ładnie się komponowało.
Mi nie udało się nic gotowego znaleźć, albo za duże, albo za małe.... ;) :)
Dokładnie tak samo myślę, dlatego zawsze wszystkie audio deski robiłem sam i tylko to spełniało moje wymogi. Co się zjeździłem, naszukałem to moje, a i tak nic nie znalazłem...
Teraz robię stojaki pod głośniki ;)
Jest sens? PM7004 będzie najwiekszym wyzwaniem, dziś w zasadzie nieosiągalny.
No, ale co się nie robi dla wyglądu. Splendor musi być ;)
Z drugiej strony PM7004 mimo, że w kolorze czarnym, to jednak biały kruk i jakby przyszło co do czego, to szybko i bez straty udałoby się sprzedać ;)
Myślę, że nadal jest w cenie. Czasem trochę żałuję Henry, byłby idealny do drugiego pomieszczenia :D ale wiem, ze trafił w dobre ręce ;)
 
Ostatnia edycja:
RTV-ka kosztuje niecałe 2200zł. Mam rękę na pulsie ;-) Chociaż dobrze radzisz, bo wiesz jak to jest... dziś jest a jutro już nowość.
Żal mi tyle za szafkę wywalić. Chociaż to drewno jest w 100% i prezentuje się okazale.
Ożywiałby mi ścianę frontową, bo teraz jest trochę za ciemno... Taka szafka jest bomba do mojego salonu.
Mam kilku znajomych co zajmują się meblami to będę z Nimi gadał... Może faktycznie zrobią idento za 1500-1700zł? ;-)

Lobos nie jestem pewien ale wydaje mi się że identyczna szafka jest w Gali w LBN za 1200 zł
 

Attachments

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    6,4 KB · Wyś: 468
  • lux00007_20130804033444_71.jpg
    lux00007_20130804033444_71.jpg
    122,3 KB · Wyś: 471
Ostatnia edycja:
Lobos nie jestem pewien ale wydaje mi się że identyczna szafka jest w Gali w LBN za 1200 zł
Za takie pieniądze to bym ją brał! Szukam w necie tej Gali, ale na stronie nic nie znajdę...
Muszę pogrzebać, bo często ten sam mebel w innym sklepie jest pod inną nazwą ;-)
Dzięki za info. Teraz już wiem, że można znacznie taniej trafić :)
 
RTV-ka kosztuje niecałe 2200zł. Mam rękę na pulsie ;-) Chociaż dobrze radzisz, bo wiesz jak to jest... dziś jest a jutro już nowość.
Żal mi tyle za szafkę wywalić. Chociaż to drewno jest w 100% i prezentuje się okazale.
Ożywiałby mi ścianę frontową, bo teraz jest trochę za ciemno... Taka szafka jest bomba do mojego salonu.
Mam kilku znajomych co zajmują się meblami to będę z Nimi gadał... Może faktycznie zrobią idento za 1500-1700zł? ;-)

Niestety dobre rzeczy kosztują .... a czy to będzie idento to dobrze pomyśl ... :)
 
Do góry