Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Odległość kolumn od ścian jest ok 40 cm nie jest za blisko oddychają. Gra dobrze nic nie zasłania dźwięku. Ustawione żeby funkcyjnie było w pokoju.

1jat6f.jpg
 
Dlatego sprzęt robią w różnych kolorach aby kowalski miał wybór. .:) tylko nie wiem dlaczego np denon br srebrnego ma tylko w droższej wersji tak samo ma oppo 103d czarna a 105d juz wyszła w dwuch kolorach....;-(
 
Dlatego sprzęt robią w różnych kolorach aby kowalski miał wybór. .:) tylko nie wiem dlaczego np denon br srebrnego ma tylko w droższe wersji tak samo ma oppo 103d czarna a 105d juz wyszła w swych kolorach....;-(


Byłem dwa tygodnie temu w salonie denona i pytałem czy zamierza denon wypuścić bd w cenie 1713 w wersji srebrnej, to powiedzieli ze nie ma opcji chcesz srebro kupuj drogi bd to samo się tyczy ampli, srebro dopiero od X4100/4200.
Ma się kasa zgadzać.
 
P
Srebrny kolor... Osobiście nie przepadam.
Jednak ma swoje zalety...
Nie widać tak kurzu jak na :hihi: czarnym.

A tak na marginesie... Oppo mogłoby wprowadzić odtwarzacz strumieniowy.
Ma wyglądać tak...

AMI HDR 6.jpg

bo przerzucę się na kasety. :mrgreen:
 
P
Środeczek... To już należy do Oppo :cool:... z porządnym zasilaniem.
Wejścia tylko te które potrzebne, bez nadmiernego zaśmiecania tyłu.

Fajny...taki klocuszek chętnie bym przytulił do zestawu. :)

:mrgreen:
 
P
... ale potem zwiększona radość :) także czasem warto czekać...

:)

Biłem się z myślami, bo miałem na oku jeszcze inne wzmacniacze do ewentualnego zakupu...
GamuT DI 150 ( kolor czarny )
Musical Fidelity AMS 35i
Baltlab Endo 2 ( kolor czarny )

Jako że uwielbiam gry " wyłącznie klasa AAA " :krol:
Na pierdoły nie mam czasu, także...
Pierdołami niech zajmuje się " ciemnota graczowa "
Poszukiwałem wzmacniacz, pod mój " HC Room pokój gracza "
A tutaj sprawa już się " troszku " komplikuję.

:mrgreen:
 
P
Niedostępny.

Jednak... gdyby zaistniała potrzeba...
Wtedy dzwonimy do ludziów, którzy dzwonią do następnych ludziów.
Czasami się udaję...

:)
 
Do góry