Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Najłatwiej tak krytykować...:D
Gość wykazał się pomysłowością i nawet nie chce za dużo na tym zarobić, prawie społecznie dzieli się swoim pomysłem :p
 
Pamiętam jak coś takiego z kumplem w piwnicy zrobiłem ale to było jakieś 30 lat temu, podpieliśmy to pod zodiaka i poszedł z niego dym. To były piękne czasy.😃
 
Cd do kompletu :wink:
Zdjęcia słabej jakości, robione telefonem.

f3538c83dc37f.jpg


3b0658ce6c687.jpg
 
Ostatnia edycja:
Panowie są konkretne kolumny do kupienia w bardzo okazyjnej cenie.
Podobno wrażenie dźwiękowe niezapomniane, możliwość doboru indywidualnego koloru kolumny w zależności od koloru wnętrz pokoju odsłuchowego :D
Kolumna Domowa 7-głośnikowa. Ok. 200Watt Zamość
O ja pinkolę :D
Pełna profeska, świetnie skrojone otwory, do tego możliwość fachowego pomalowania za jedyne 12zł ;)
Jak się wpatrzycie to można zauważyć, że gość nawiercał otwory i potem je wywalał metodą Kung-fu
Pamiętam jak coś takiego z kumplem w piwnicy zrobiłem ale to było jakieś 30 lat temu, podpieliśmy to pod zodiaka i poszedł z niego dym. To były piękne czasy.��
Może właśnie dlatego gość nie miał w tamtych czasach wyrzynarki? ;)
Jesli malujacy bedzie mial katar , to polysk bedzie gratis
Połysk to zazwyczaj ok 10% drożej niż tradycyjny fornir :D
:shock:
Może chciał zrobić klona... ESA estetyka dzwieku
Tylko funduszy zabrakło.
Prawie to samo.
"Prawie" robi wielką różnicę :D
 
Ostatnia edycja:
Widziałem to ogłoszenie wczoraj. To jest kolumna idealna, wszystko perfekcyjnie dopasowane i na odsłuchach podobno grupa 100 audiofili jak jeden mąż stwierdziła, że ta kolumna to HIGH END HIGH ENDU
 
Chciałbym zauważyć, że to nie bylejaka kolumna, w końcu można ją podłączyć pod jakiś wzmacniacz LUB NAWET KONDENSATORRRRR!!!!!!!
To musi być jakaś baaardzo "szybka" kolumna :D
 
A Eisa nie dostała czasem?:grin::grin:

:D Eisa w trzech kategoriach na raz : design; jakość wykonania i jakość dźwięku :D
Podobno za 49 zł można zamówić subwoofer z 9 głośnikami wersja bezprzewodowa podpinana pod kondensator :D

Ja tylko jestem ciekaw co nim kierowało ? może jakieś warsztaty kontroli nad gniewem z wiertarko-wkrętarką ?
 
P
Aha rozumiem : )
To ja Pokażę Tobie, jakiego masz kupić pędrakusa myszatora.
Tylko niech mi przyjdzie wzmacniacz do Oppo 105 D
Nie HK 990. Jest teraz w serwisie
Tylko żeby Robcio : ) się nie rozchorował.
 
Aha rozumiem : )
To ja Pokażę Tobie, jakiego masz kupić pędrakusa myszatora.
Tylko niech mi przyjdzie wzmacniacz do Oppo 105 D
Nie HK 990. Jest teraz w serwisie
Tylko żeby Robcio : ) się nie rozchorował.

Ja wiem o co Ci chodzi

Kapusta Denon rządzi . ...:wink: gratuluję uzupełnienia kompletu, napisz wrażenia. ...:wink:

Hm wrażenia, słuchałem z 5 miesięcy na bd bo wcześniej miałem dcd 510 Ae i go sprzedałem, także przesiadka z tego bd to bardzo duży przeskok.
Poprzedni cd grał lepiej od tego bd

Denon zwłaszcza w wersji silver prezentuje się znakomicie :smile:
Gratuluję zakupu! :wink:

Dzieki, Silver lepiej wygląda, więcej szczegółów widać, czarne to jedna wielka plama i wyświetlacz.
Zdjęcia lepszej jakości na tych lepiej szczegóły widać :razz:
348e9727655c0.jpg

d08042ad50060.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry