Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Savron nie jest wskazane aby ampli pracował w takich warunkach ale napiszę coś na podstawie swojego sprzętu. Przez 6 czy 7 lat mieszkałem w kawalerce i cały sprzęt miałem upchnięty w środku komody zamkniętej z przodu szybą. Po włączeniu sprzętu podejrzewam że tam w środku było ponad 40 stopni ale....
- sprzęt nigdy się nie przegrzał ani nie wyłączył,
- działa do dzisiaj i nigdy mnie nie zawiódł,
- może trochę nad nim się pastwiłem ale nie miałem innego wyjścia ponieważ mieszkanie ani meble nie były moje a kino chciałem mieć..;-)

Może to jest kwestia sprzętu i samego chłodzenia jakie w nim zastosowano ale nie które sprzęty nie wytrzymują nawet delikatnego przysunięcia do tylnej ścianki. Mój znajomy miał denona avr x500 i postawił go na komodzie ale przysunął do ściany tak na ok. 10cm i co się okazało że się grzał i wyłączał po mimo że miał od wszystkich stron wentylację tylko od tyłu nie. U mnie w byłej komodzie to by się uwędził i rozpuścił od temperatury w środku panującej. Reasumując idąc w stronę coraz to nowszego sprzętu niestety ale musimy chyba z nim się obchodzić jak z jajkiem a najlepiej to mu jeszcze klimatyzację zastosować dodatkowe wiatraczki w komodach itd to w tedy może podziała tak jak kiedyś działały sprzęty 10lat bez najmniejszego zająknięcia...;-)
 
Koledzy , podpowiedz cię, czy ten "kłocek" u mnie nie zagotuje się w tej podstawce?? Chcę się wierzyć że nie, ale .... chyba jednak muszę znów czołem do stolarza? Tak mi nie chce się znów ( w który już raz) przerabiać tą cholerną podstawkę :(:cry:.

Savronie, a co tam masz z Pionka w drugiej półce komody?
 
Pokaż mu fotkę z tym upchanym amplitunerem to Ci tym razem za darmo przerobi mebelek:D
:) Dzięki , ale u mnie , jak by to dyplomatycznie mówiąc , niestandartowy mebelek:) Duży kufer z motywem filmu "Predator vs Aliens". Musze sam poradzić, z pomocą znajomego cieśli:)
Savronie, a co tam masz z Pionka w drugiej półce komody?

:) Mam tam Blu-Ray od "Pioneer". Okropnego, wybrednego ,z paskudnym charakterem a do tego wymagającego "skur...la", którego włączam raz na jakiś czas.:D Bo jego Wysokość za nic nie chcę czytać płyt , który choć by w najmniejszym stopniu nie zaliczają się do jego paskudnego charakteru i nawyków. Czołem.
 
:) Mam tam Blu-Ray od "Pioneer". Okropnego, wybrednego ,z paskudnym charakterem a do tego wymagającego "skur...la", którego włączam raz na jakiś czas.:D Bo jego Wysokość za nic nie chcę czytać płyt , który choć by w najmniejszym stopniu nie zaliczają się do jego paskudnego charakteru i nawyków. Czołem.

Może czas mu dmuchnąć w jego oko (Saurona) :)
 
Koledzy , podpowiedz cię, czy ten "kłocek" u mnie nie zagotuje się w tej podstawce?? Chcę się wierzyć że nie, ale .... chyba jednak muszę znów czołem do stolarza? Tak mi nie chce się znów ( w który już raz) przerabiać tą cholerną podstawkę :(:cry:.

Wytnij dziurę na górze i (przynajmniej) z jednego boku, wrzuć tam dyskretną siatkę i po problemie ;)
 
:) Mam tam Blu-Ray od "Pioneer". Okropnego, wybrednego ,z paskudnym charakterem a do tego wymagającego "skur...la", którego włączam raz na jakiś czas.:D Bo jego Wysokość za nic nie chcę czytać płyt , który choć by w najmniejszym stopniu nie zaliczają się do jego paskudnego charakteru i nawyków. Czołem.

To brzmi jak poezja. Dawno, a raczej nigdy nie czytałem tak pięknego opisu sprzętu :))) Gratulacje:)
 
Uporałem się w końcu ze swoim pokojem kinowym - choć to jeszcze nie koniec :)
 

Attachments

  • 5.jpg
    5.jpg
    22,1 KB · Wyś: 124
  • 6.jpg
    6.jpg
    29,2 KB · Wyś: 100
  • 4.jpg
    4.jpg
    29,2 KB · Wyś: 96
  • 3.jpg
    3.jpg
    13,3 KB · Wyś: 81
  • 2.jpg
    2.jpg
    15,3 KB · Wyś: 84
  • 1.jpg
    1.jpg
    34,3 KB · Wyś: 122
Najfajnieszy to jest ten mis Uszatek ;). Fajny pokoj i fajny sprzet chociaz zamiast screanow filmow wolalbym zobaczyc fotki tych klockow co tam masz na tej szafce.
 
Dzięki - :) Jest wylot bas-reflex więc na pewno da, bo bas trochę dudni :)
Sprzęt grający to: MA PL200, CA 851A, Oppo 105D i CA Stream Magic 6
 
Ostatnia edycja:
Takie pomieszczenie to marzenie :) Ekran wielgachny :-D
Sprzęcik bomba. Jedynie te kolory jakoś nie po mojemu ;-)
Brązik ok, ale reszta już mniej ;-)
 
Chodzi mi po głowie stremer taki jak Pioneer n70a,tylko nie mam go skąd złapać aby porównać z Oppo
Nie wiem czy warto
Jak oceniasz Magica vs 105 ?
 
Do góry