Najlepsze gry roku 2009

Gra roku 2009 to...


  • Total voters
    0

Peek

New member
Bez reklam
Chociaż rok 2009 jeszcze trwa to tak naprawde wszystkie interesujące gry oprócz Assassin's Creed 2 i The Saboteur mamy już za sobą. Powoli małymi kroczkami zbliża się czas podsumowań. Poniżej zamieściłem swoje typy na najlepsze gry w różnych kategoriach:

Najlepsza gra: Modern Warfare 2

Najlepsza grafika: Uncharted 2

Najlepszy FPS: Modern Warfare 2

Najlepszy Ekskluzywny FPS: Killzone 2

Najlepszy eksluzywny TPS: Uncharted 2

Najlepszy multiplatformowy TPS: Batman Arkham Asylum

Najlepsza gra sportowa: NBA 2K10 (drugie miejsce FNR4)

Najlepsza polonizacja: Uncharted 2 (drugie miejsce inFamous)

Najlepszy horror: Resident Evil 5 (ale czy to jeszcze horror?)

Najlepsze eksluzywne wyścigi: Forza Motorsport 3

Najlepsze multiplatformowe wyścigi: Colin McRae Dirt 2(drugie miejsce NFS Shift)

Najlepsze mordobicie: Tekken 6

Najlepsza skradanka: Assassin's Creed 2 (oczywiście to tylko przewidywanie, ale zbyt wielu przeciwników nie ma)

To moje osobiste podsumowanie zachęcam do zamieszczania swoich!!!;)
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Uncharted 2 i Modern Warfare 2 a później długo długo nic..

Niespodzianką może być Assassin's Creed 2. Nie wiem, nie grałem.
Tak samo Dragon Age - gra poza skalą fana Baldur's Gate.
 

Peek

New member
Bez reklam
Chodziło o ogół gier "konsolowych" poza tym w tym temacie jest wielu, którzy posiadają obydwie konsole.

Póki co Uncharted 2 deklasuje resztę.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Najlepsza gra: Uncharted 2
Najlepszy FPS:Modern Warfare 2
Najlepsze wyscigi:Forza 3
Najlepszy exclusive:Uncharted 2
Najlepsze mordobicie: powrót Króla czyli Tekken 6
Najlepszy horror-strzelanka:Resident Evil 5
 
Uncharted 2 jest naprawdę świetny i zasługuję na słowa najwyższego uznania
-przyjemna bez stresu jak dobry deser :krol:

Gram też sporo w
Fight Night Round 4, ale to tytuł dla miłośników prawdziwego Boksu - tych, którzy oglądają lub ćwiczą

Generalnie zgadzam się z tą listą choć zabrakło na niej nowego WOLFA
Dobra lista z bardzo dobrymi grami (bardzo przydatna i pomocna)
 

Peek

New member
Bez reklam
piotr-szczecinek napisał:
Generalnie zgadzam się z tą listą choć zabrakło na niej nowego WOLFA
Dobra lista z bardzo dobrymi grami (bardzo przydatna i pomocna)

Dzięki, co do Wolfa to miałem go umieścić, ale zadecydowało to, że mnie osobiście rozczarował. Niestety słaba grafa i dosyc słabe lokacje zadecydowały, że nie ma go w zestawieniu. Na razie u mnie Wolfenstein czeka na półce, ale po Modern Warfare 2 trudno bedzie sie przesiąść;)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Przydałaby się możliwość zaznaczenie dwóch opcji, inaczej wszystkie głosy zbierze Uncharted i z ankiety wynikać będzie, że w nic innego nie warto zagrać ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale jednak pytanie to "gra roku" czyli wyłonimy (raczej już wyłonilismy) tą jedną, jedyna i najlepszą;)
 

-AS-

New member
Zadna z powyzszych.

Pozdrawiam

PS1 Jakby ktos przystawil mi pistolet do skroni i kazal wybierac, to wybralbym PES2010.

PS2 W ankiecie nie glosowalem.
 

ps_user

New member
Bez reklam
AS, zaintrygowałeś mnie. Głosowałem na U2 bo uważam że jest dopracowana w każdym elemencie (single & grafika & multi) i mogę tą grę polecić hardcore'owemu i nawet casual'owi który pyta co warto na PS3 kupić.
Jeżeli chodzi o PES2010, to możliwe że jest b.dobra w kategorii gra sportowa, ale nie wierzę że można ją polecić każdemu. ;) Dlaczego PES2010 :shock:
 

-AS-

New member
Z prostego powodu, nie interesuja mnie skradanki/przygodowki, ani FPS na konsole (wiekszosc z wymienionych gier mozna zaklasyfikowac jako jedna albo druga kategorie). Z wymienionych scigalek NFS:S jest nawet nawet, ale nie zasluguje na gre roku, wiec pozostaja gry sportowe - NBA, NHL nie gralem... dlatego taki a nie inny wybor.

Tak, jak napisalem, nie bralem udzialu w ankiecie.

Pozdrawiam
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Assassin wydaje mi się, że też będzie rył beret podobnie jak Uncharted 2 ;) Tylko klimat inny. Ale który lepszy to zobaczymy ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
No będzie będzie, widziałem dzisiaj gameplay z ucieczki dyliżansem przed żołnierzami na koniach, grafika i ogólny wygląd ryje beret, niestety premierę przesunęli na 4 grudnia, ale PC-towcy zagrają i tak dopiero po nowym roku, więc te 2 tygodnie to jeszcze nie taka bida.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Peek napisał:
No będzie będzie, widziałem dzisiaj gameplay z ucieczki dyliżansem przed żołnierzami na koniach, grafika i ogólny wygląd ryje beret, niestety premierę przesunęli na 4 grudnia, ale PC-towcy zagrają i tak dopiero po nowym roku, więc te 2 tygodnie to jeszcze nie taka bida.

hehehe....wieje się przez góry - przeszedłem już etap dalej. Gra na prawdę ryje beret!:cool:
 
Do góry