Na co teraz warto zbierać kasę?

Ogr

New member
Bez reklam
Oczywiscie gier tych nie mozna porównac!!!!!! Gatunek fps jest coraz to bardziej realistyczny na czym wszyskim zalezy i beda coraz lepsze ja jestem fanem tego gatunku zwłaszcza w multi najlepszy sprawdzian bystrosci refleksu i taktyki heh Fakt pierwsza czesc Far cry nie była rewelacyjna,potworki no w sumie taka fabuła ja takie doznania jak ty miałem w Uncharted jak wyskoczyły tepawe łyse pajace heheh A tobie strasznie sie podobało :mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
Mowa :cool: Kurcze, potwory w FC były żałosne, a te w UDFie są przerażające. Bałem się za każdym razem, kiedy przechodziłem końcówkę gry. I te wcześniejsze momenty, kiedy gdzieś przemykały w tle...Myślę, że dla UDFu to był solidny, niespodziewany twist i wniósł dużo do fabuły. Naturalnie, to moja opinia.

Oczywiście, nie porównywałem gier, ale stopień zniecierpliwienia jaki wywołują u mnie obie gry. Zresztą cały świat graczy patrzy nerwowo na LBP/kalendarz. To novum, a FC 2 to poprostu kolejny FPS.

Październik będzie okrutny dla portfela :p
 

Ogr

New member
Bez reklam
Oj tak kolejne miesiace obedra nas ze skóry żone juz nastawiam na brak wolnego czasu z mojej strony heheh Moja żona wyczekuje LittleBigPlanet to i ja przetestuje:)
A jesli chodzi o straszne gry (mnie tam potworki w uncharted rozbawiły:mrgreen: ) to mysle ze w DEAD SPACE jesli bedzie jak obiecuja czyli strasznie !to kolejna na która czekam .
P.s Jesli grałeś w Cold Fear to mnie tam postraszyło heh tak samo w the THING a to dawno temu było:mrgreen:
Dobra lece odpalic Uncharted moze zrobie te 100% jak ty:D
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Ogr napisał:
Dobra lece odpalic Uncharted moze zrobie te 100% jak ty:D
Goń, goń, nie ma jak pierwsza Platyna :p

Doom 3 był całkiem straszny...A wracając do tematu - Dead Space zapowiada się całkiem...horrorowo ;)

Oby do października :rolleyes:

Pozdrawiam

Ps. Ogrze, powiedz, jak Ci się grało w Bioshock' a (zakładam, że jako fan FPSów i posiadacz x boxa, znasz ten tytuł)? Wkrótce ta gra wychodzi na Playstation 3 i zastanawiam się, czy warto w to wejść. Co, poza trofeami :p, oferuje ten tytuł?
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
BIOSHOCK to jest (była )jedna z tych swiezosci ostatnich lat :)
To nie jest jeden z tych Fpsów typu Far cry itp ,gra jest jedyna w swoim rodzaju a zwłaszcza klimat, dzwiek ,grywalnosc na wysokim poziomie moze czasem postraszyc :D .Jest taka dziwna w pozytywnym znaczeniu, sami psychopaci i mordercy ,cała otoczka podwodnego miasta ma klimat.
Mam ja na xbox a i tak mysle o kupnie wersji ps3 kilka zmian dodatków ,czytałem ze graficznie nic nie poprawiono a obiecali!
Nie bez powodu okrzyknieto ja grą roku :)
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Dziękuję Wam za odpowiedź. Oglądałem recenzję video na gametrailers (sama w sobie nic nie warta z uwagi zerową wiarygodność serwisu) ale gameplay mogłem ocenić. Faktycznie, klimat jak w żadnej innej grze. Jest "dziwnie" i intrygująco. Będą trofea...a to też duży plus :mrgreen: Graficznie i dźwiękowo - pysznie, choć materiały na tej stronie są mocno skompresowane.

Czytałem, że wersja na ps3 będzie na starcie zawierała wszystkie dodatki wypuszczone (oddzielnie) po premierze wersji x box' a. Niestety, tak jak Ogrze piszesz, obiecywali lepszą, poprawioną (i tak już świetną) oprawę graficzną, a z tego co wiem, wersja ps3 lepiej prezentować się nie będzie. W sumie, ważne, że nie gorzej, bo z portami różnie bywa :rolleyes:

Pierwsze miejsca na liście zakupów utrzymują LBP, Bioshock i FC 2 :)

A tu "nowinka":

http://gamersushi.com/2008/09/04/rumor-warhammer-40k-space-marine-video/

To tylko plotka, ale poparta gameplay' em. Póki co, nie wiadomo, czy będzie tylko na x boxa. Mam nadzieję, że nie, bo od dziecka jestem wielkim fanem Warhammera, zarówno Fantasy Battle, jak i 40K. Za wersją na ps3 (prócz x box' a) przemawia fakt, że na platformę MS są bardzo podobne tytuły (Gears' y 1 i wkrótce 2), więc z punktu widzenia developerów, wydanie Warhammera tylko na x box' a byłoby cokolwiek ryzykowne. Tym się pocieszam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
Słyszałem, ponoć 20 h gameplay' u :eek:k: Dodaj do tego trophy hunt i pewnie z 50 godzin zajmie uzyskanie 100%. Lubie jak moje złotówki przekładają się na wiele godzin gry :p Choć przyznam, że i jakość roz(g)rywki ma największe znaczenie ;)

Widziałeś tego Warhammer' a?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tak widziałem :D to jest ciekawe ze cisza na temat tej pozycji utrzymuje się tak długo ,a tu gameplay:confused: Jezeli to fakt to kolejne dobre wieści:D

Jakos nie umiem doszukac sie wiadomosci na temat zapowiadanej gry seri OBCY.
 

dienekes' shade

New member
Prawda? Już jakiś czas temu czytałem o TPS osadzonym w realiach Warhammer' a 40 K. Mowa była o wersjach na ps3 i x box' a. Może to właśnie ten sam tytuł. I ta forma "wycieku"... Dziwne, bo gość referuje, tak jak przy materiałach iście pokazowych, czy też prasowych, a to do "wycieku" nie pasuje. Z drugiej strony, filmik został pierwotnie usunięty, więc...

Nic to, ważne, żeby ten lub jemu podobny produkt ukazał się na rynku. Nie ma to jak kroczyć Space Marine uzbrojonym w Power Glove i rezać niesforne pomioty Chaosu :p Gdyby jeszcze można było grać Orkami :D

A propos Space Marines, pamięta ktoś grę Space Hulk (planszową też) ? Heh, to było coś...

O Obcych cisza :rolleyes:
 

Ogr

New member
Bez reklam
k0val, własnie gram w demo FIFA 09 co jest grane:hmm: graficznie wyglada strasznie :( FIFKA08 wyglada przy tym jak cudo,grywalnie po demku nie idzie stwierdzic co poprawiono ,ale ta grafa cofaja sie i to sporo hehehe tak myslałem:mrgreen:
 

k0val

New member
Ogr napisał:
k0val, własnie gram w demo FIFA 09 co jest grane:hmm: graficznie wyglada strasznie :( FIFKA08 wyglada przy tym jak cudo,grywalnie po demku nie idzie stwierdzic co poprawiono ,ale ta grafa cofaja sie i to sporo hehehe tak myslałem:mrgreen:
wersja na pc i ps2 jest robiona tak samo a na ps3 i xboxa 360 ma zupełnie inny silnik więc to mówi samo za siebie moge jeszcze dodać ze trzeba miec całkiem niezły pc żeby wycisnąć coś ładnego z fify 09(co i tak nie zachwyci)optymalizacja leży na pc:???:
 

dienekes' shade

New member
http://www.gametrailers.com/player/41946.html?type=

"FYFTY AAAAA!"

Ubawiłem się po pachy :D Pamiętam o Bulletproof, ale to? Heh, co za gość :mrgreen: Sprawdźcie ten zwiastun. "Wurz mah skull?"

Mechanika gry pachnie Uncharted, a to akurat WIELKI plus. W jednej ze scen bieg przypomina też Gearsy, więc to połączenie może wyjść całkiem całkiem :eek:k:

Póki co, w charakterze ciekawostki, ale kto wie, czy w styczniu 2009 nie dam tej grze szansy (masa warunków do spełnienia, jednak :p)

Pozdrawiam
 

Alucard1984

New member
tylko jedno przychodzi mi do stwierdzenia dienekes... nasze trzy magiczne literki WTF ;D ja na milion procent nie wejdę w ten produkt, już wolę odłożyć kasę na luty/marzec/kwiecień - cholernie gorący okres co za tym idzie sporo kasiory się wyda ;p plus nie zapominaj o pustkach styczniowych, dobrze wiesz o czym mówię ;D
 
Do góry