Na co teraz warto zbierać kasę?

Ogr

New member
Bez reklam
Ja bardzo licze na multi w KILL ZONE 2 I far cry 2 zwłaszcza :) nie ukrywam ze boje sie ze COD 5 :krol: znowu wygra a bardzo brak mi wychyleń które juz widac na zwiastunach np KILL ZONE. Dead SPACE ,Resident to gry o których ciagle mysle :D SILENT nie bardzo mnie interesi grafa wyglada jak z przed kilku lat:( .No i GOW 2 to podstawa!!!
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Far Cry 2 słyszałem ze takiej grafy nie doswiadczono jeszcze na konsoli:D Wierze w to !!! Numer jeden tego roku na mojej liscie!
Czytałem ze najlepiej bedzie wygladac na PS3 ;) Tylko te serwery PS3 fatality:( a multi to priorytet? Wiec jaka wersje kupie to jest dopiero decyzja do podjęcia :rolleyes:
pewnie ziomale o tym zadecyduja bo jak gra pokarze to co zapowiada w multi ,szykuje sie klanik:D :mrgreen: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

stasiekl

New member
staralem sie poszukac dat w europie ale wyszlo jak wyszlo
narazie moja lista wyglada mniej wiecej tak:

01.10.2008 pure
07.10.2008 midnight club LA
07.10.2008 motorstorm 2
24.10.2008 bioshock
31.10.2008 fallout 3
31.10.2008 farcry 2
18.11.2008 nfs undercover
21.11.2008 tomb raider underworld
11.2008 valkyria chronicles
.2008 mirror's edge
.20xx tales of vesperia
 

Bambolo82

Banned
Ja czekam na "Pro Evolution Soccer 2009". Ciekawy jestem "Little Big Planet".

Jestem już za duży na wirtualne zwierzątko typu Pokemon, ale przeogromne wrażenie zrobiła na mnie prezentacja gry "Eye Toy Pet", zwłaszcza ten bajer z rysowaniem na stole przed kamerką przedmiotów i umieszczanie ich w wirtualnej w rzeczywistości, gdzie nasz zwierzak może się nimi bawić. Nie mam pojęcia jak programiści pracujący dla Sony to zrobili, ale widocznie procesor Cell w PS3 i kamerka Eye Toy potrafią takie rzeczy. Pokaz tej gry zakrawa o wizję i fantastykę rodem z książek Stanisława Lema!

"Afrika" to kolejna ciekawa i oryginalna gra wyłącznie na Playstation 3, ale chyba ona będzie tylko w Japonii. Nie wiadomo czy ta wirtualna sawanna zawita do Europy. Bardzo bym chciał, bo już wiele gier widziałem i bardzo trudno mnie zadziwić, a w tym przypadku znowu Sony się to udało.
 
Ostatnia edycja:

Faster

New member
Jak tylko będe miał kase to chce dokupić pada i zniecierpliwościa czekam na teekena 6 chciałbym także kupic assasin's cred
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dlatego Far Cry2 to nr 1 na mojej liscie mam nadzieje ze multi da radę:)
Premiera jednak 24 pazdziernika,preorder zaklepany:D
 

dienekes' shade

New member
Meh, może i FC 2 będzie niezłym tytułem, ale to jedynie gra z serii "to już kiedyś było" po potężnym szlifingu. Kupię ją na pewno, bo bardzo lubię FPSy, a ten zapowiada się na Nr 1 w ramach gatunku.

Jednak to Little Big Planet jest najbardziej oczekiwanym przeze mnie (i nie tylko) tytułem :eek:k:

Popatrzcie tylko:
http://www.gametrailers.com/player/39777.html

Huragan świeżość wtargnie do zbutwiałego świata gier, w końcu! :krol:
 

Ogr

New member
Bez reklam
FC2 nie ma nic wspólnego z pierwsza częscia cała gra powstała od podstaw;)
i wprowadzi dużo swiezosci w tym gatunku:D LittleBigPlanet wyglada niesamowicie!!!
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Pierwsza część FC była, jak na owe czasy, mocna graficznie (zwłaszcza akcje na plaży) i do momentu, kiedy nie wyskoczyły na mnie przezabawne (pewnie miałby być straszne, ale cośnie wyszło) potwory, było całkiem nieźle. Wywaliłem grę z PieCa po pierwszym przejściu.

FC 2 zapowiada "otwarty" teren, piękną naturę i normalnych, ludzkich oponentów (oby i tu nie wyskoczył jakiś buc z kosmosu/ mutant popromienny/ ofiara wojny wiralnej). Słowem: miód :eek:k:

Sęk w tym, Ogrze, że tylko w gatunku. Nic ponadto. Powiedz, ile mamy FPSów? Tony, i mimo iż jestem ich fanem, to danie przestaje powoli smakować. Ile razy można wcinać to samo, ale z inną mieszanką przypraw, ładniej podane? :p Do tej pory mam przesyt po COD 4 i nawet nie myślę żeby sięgnąć po B:BC (no chyba że wyjdą trofea i nie będę miał co z kasą zrobić).

Co innego LBP. Czegoś takiego poprostu nie było. Widziałeś materiały z gry (prócz screenów)? Grę dla 4 graczy na jednym tv (imprezy)? Możliwość budowania własnych poziomów, udostępnianie ich i korzystanie z gotowych rozwiązań innych graczy? Ubaw po pachy :mrgreen: Nie mogę się doczekać.
 
Do góry