Na co teraz warto zbierać kasę?

marcinoko

New member
I Ja dorzucę swoje trzy grosze:) Co do NFS to na most wanted(kilkukrotnie ukończona), skończył się dla mnie ten tasiemiec. No ale ostatni wypust szykuje się ciekawie, według mnie przypomina mocno most wanted, tylko z lepszą grafiką niż na PS2(oczywiście) :) Więc mogę śmiało powiedzieć że też wejdę w te gre !

Pozdrawiam
 

Banzai

New member
No właśnie, miałem się Was pytać, co myślicie o nowym NFS.
Będzie "coś" z tej pozycji ? Czy znów EA da nam odgrzewanego kotleta z niby polepszoną grafiką.
Jestem pasjonatem gier wyścigowych i dlatego czekam na coś dobrego na PS3 (oczywiście GT5:p posiadam).
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Uważam , że nowy NFS będzie niezły sam nie wiem dlaczego hehe :p mam nadzieje że to będzie coś po tym syfie pro street... jak narazie zastanawiam się nad kupnem logitecha g25 bo bardzo lubie drift a granie na zajebistej kierownicy to będzie coś ;p , w domku grida z driftu wywaliłem 1,8 mln punktów :D Pozdro
 

mietek099

New member
Jak już mój poprzednik napisał, miejmy nadzieję, że po tragicznym Pro Street powstanie w końcu z tego coś dobrego. Osobiście też czuję potencjał w najnowszej części, ale jak wiadomo, Pro Street też był szumnie zapowiadany. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

Alucard1984

New member
heh szczęście mi sprzyja bo stać mnie na każdy tytuł tej jesieni/zimy. Na razie ominął mnie tylko Far Cry 2 ale widzę, że szybko tanieje. To dobrze ;) już jakiś koleś sprzedaje go za około 168 zeta z przesyłką to 178 ;D w listopadzie nie ominie mnie nic ... poza nfs i valkiria ( to pierwsze raczej nie zachwyci a to drugie pomimo dobrych zapowiedzi skończyło bardzo kiepsko...). Mam syndrom Xboxiarza złodzieja... Za dużo gier/ za mało czasu na zabawę... ;/ Na początku miałem zamiar bawić się w trophy run... Teraz czerpię radochę z przechodzenia kolejnych tytułów a trofea zostawię na dłuższą przerwę, prawdopodobnie na styczeń :) Moim zdaniem przy wyborze gier... Najlepiej odłożyć złotówki w takiej kolejności : Resi 2 , Mirror's edge , call of duty 5, Pop. Potem uzupełnić Tombem i może nfsem . Poza tym nie ma nic ciekawego w tym roku... chyba, że wiecie o jakimś dobrym jrpg poza white knight chronicles :)
 

dienekes' shade

New member
Valkyria Chronicles skończyło kiepsko? WTF??:hmm: Buhahahah :twisted: To będzie żart na ten tydzień :eek:k:


Oto jak kiepsko , wg. kolegi, skończyła Valkyria Chronicles :

http://ps3.ign.com/articles/925/925395p1.html

9.0 (9.5/9.0/9.0/9.0/8.5) i:

"RPG from SEGA is one of the richest, most rewarding titles I've played in a long while."

"Valkyria Chronicles is a game that PS3 owners should be clamoring for."

czy wreszcie:

"With such a robust collection of extras to back up an already impressive mission roster and gripping story, Valkyria Chronicles comes highly recommended. I strongly encourage you to try it out and see the beauty of Gallia and its people."

Fakt, słabiuuuutko, heh... :rolleyes:

Jak w nowym NFSie BMW M6 będzie brzmieć i jeździć jak w realu, to się skuszę :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
jeśli już pastwicie się nad Pro Street to muszę dorzucić coś od siebie.Miałem okazje grać w tą grę na pc ale to co zobaczyłem na psp to istna masakra!Stanowczo odradzam tą grę a przede wszystkim na psp.Jak dla mnie jeden z najgorszych tytułów na tą konsole.Nawet pomijając grafikę też jest nad czym płakać :p
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Hmm...:rolleyes: A mógłbym przysiąc, że jesteśmy na subforum poświęconym Playstation 3...

Swoją drogą, wygłaszanie opinii na podstawie najprostszej "edycji" danego tytułu wydanego na handheld' a, obok opinii bazujących na wersji z "domowego" next gena to całkiem...osobliwy pomysł :mrgreen:
 

k0val

New member
przez chwile wątek zeskoczył na temat serii nfs.A że jakiś czas temu nieszczęsną część serii sobie kupiłem na psp i byłem mocno rozczarowany to postanowiłem o tym napisać.Nie widzę powodu do paniki ;)
 

Mefju

New member
Też jakoś nie mogę nazywać psp konsolą , chyba jestem za bardzo przyzwyczajony do normalnych soniaków i nie lubię "konsolów" przenośnych :p
 

Ogr

New member
Bez reklam
Jest na tym forum dział PSP ??? NIE ??
Moze to forum HD ;) Wiem PsP działa z ps3 ale to badziew do jazdy na wakacje dla dzieci ???Pytam bo moze sie myle hehehhe:D
 
Do góry