Muzyka w domu i do samochodu

pantomima

Banned
Swego czasu , chyba jak kazdy ostro balowalem .
Oprocz weekendowych wypadow do klubu , kilkanascie w roku zaliczalem eventy takie jak -Mayday, Goodskichen ,Sunrise Festiwal itp'itd no i oczywiscie moj ulubiony Sensation White :)

Oto slodziaska nuta z megamixa ktora tak jak by stala sie hymnem sensation i byla cyklicznie wrzucana na koniec megamixa w kazdym wydaniu bez wzgl na temat przewodni eventu .


https://youtu.be/8JppHhLYEvM
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Rewelacja, gość wymiata.
Prze wariot! Nogi ma jak z plasteliny :) Czuje nutę niesamowicie :)
Kolo obok też zakręt dobry. Ciśnie na bębnie w rytm ;-)
Sypią ludziska kasę takim, bo widać serducho w tym co robią.
Trzeba mieć co pokazać i przede wszystkim odwagę, ale tacy ludzie sprawiają że nie jest wokół nas tak "szaro" :)
Pozytywnie! :eek:k:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Świetnie grają, dawno nie widziałem nic równie dobrego.
Podejrzewam, że gdyby się pojawili w jednym z naszych "talent show" programów, to pazamiatali by wszystkich ;)
 

Remipl

Member
W 2014 r. przypadkowo natknąłem się na ich płytę w spotify, i od pierwszych dźwięków wpadła mi w ucho. Szczególnie przedstawiany utworek House of the Glass Red, Pt.1
Jest ogień ;) tnie jak żyleta.
 

Remipl

Member
Tak są 2 płytki z 2014 r.

Ps. Armanig doszła do Ciebie wiadomość ode mnie odnośnie głośników do dolby atmos???
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja generalnie lubię muzykę elektroniczną.
W dodatku te kawałki mają trochę charakterystyki ze starszych lat,co także jest mi na rękę ;)
 

SternQuest

New member
Ja generalnie lubię muzykę elektroniczną.
W dodatku te kawałki mają trochę charakterystyki ze starszych lat,co także jest mi na rękę ;)
Mi też się to się podoba że słychać te lata 80-te, nie jestem jakimś zagorzałym fanem muzy tanecznej ale na imprezie sprawdza się super. Sprawdzone ;)
 
Do góry