Muzyka w domu i do samochodu

pantomima

Banned
Psytrance :p
Dużo dzisiejszej elektroniki,za bardzo gejowizną mi zalatuje ;-)

Brawo ! Przez chwile pomyslalem ze wrzucasz cos o czym pojecia nie masz ;) stad to pytanko .

Troche masz racje , dlatego nowej sluchamy mniej ,za to do tej starszej wracamy czesciej - Carl Cox'Umek'Pete Tong i mozna by napr jeszcze kilkunastu jak nie dziesieciu dorzuic (ten mocniejszy bit mam na mysli).
 

pantomima

Banned
Ja od psychodelikow uciekam choc mam jeden zaje fajny numer na mp3 - pozniej podrzuce , teraz jestem na wylocie .
Preferuje takie klimaty jak - tech house, techno, trance ,progresive trance , minimal .

U know - minimal ! To taki pokrecony house , to tak jakbys jechal rowerem i co jakis czas przyrywalby Ci lancuch ;)

Pocisne wieczorkiem kilkoma dobrymi utorami w tych klimatach. Teraz nie mam jak.
 

sentyzibi

Well-known member
Ja od kilku dni słucham sobie najnowszej płyty Def Leppard. Za dwa tygodnie będę na ich koncercie i pewnie z nowej coś zagrają, więc trzeba się osłuchać.

[youtube]EB7BeKwoYAs[/youtube]
 

pantomima

Banned
Ja tam Popcia lubię.
Wiadomo że dużo jest pod publikę,ale wyraża często swoje zdanie i mówi to co myśli,czasami bywając zabawny :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=1WbMm5xyNEQ

Piramida - o to kaman ze typ w ogole nie mysli . Gosc mozgu nie ma,nie wiem czy mial kiedykolwiek - taki wydziargany /paskudnie skoksowany sie nie urodzil .
A ta jego muzyka , o ile mozna nazwac to cos co on tam tworzy muzyka, bo sklasyfikowac tego konkretnie to napewno sie nie da -shit totalny .

Masz niespotykany gust muzyczny haha

Bo sie gubie , szeroko pojeta elektronika ze wskazaniem na psyTrance czy co w koncu panie ?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida - o to kaman ze typ w ogole nie mysli . Gosc mozgu nie ma,nie wiem czy mial kiedykolwiek - taki wydziargany /paskudnie skoksowany sie nie urodzil .
A ta jego muzyka , o ile mozna nazwac to cos co on tam tworzy muzyka, bo sklasyfikowac tego konkretmie to napewno sie nie da -shit totalny .

Masz niespotykany gust muzyczny haha

Bo sie gubie , szeroko pojeta elektronika ze wskazaniem na psyTrance czy co w koncu panie ?

No przecież pisałem ( z tydzień temu) że nie śledzę na bieżąco jego poczynań :wink:
 
Do góry