Muzyka w domu i do samochodu

samfisher74

New member
Jak chcecie zobaczyć jak pracują membrany w waszych kolumnach to polecam Gang Albanii - dla prawdziwych dam i drugi - napad na bank ... nie wiedziałem że te guma aż tak mogą "chodzić"
 

Henry

Active member
Bez reklam
A ja dorzucę kawałki z jednej z lepiej zrealizowanych polskich płyt, często odtwarzam je przy testowaniu kolumn, warto wsłuchać się w to, co dzieje się w drugim planie ;)
Ostatni, trzeci z innej płytki ;)
[youtube]3srU1ttFmK0[/youtube]

[youtube]z-XZUh1dUWE[/youtube]

[youtube]gWLJZAzGQHo[/youtube]

ps. mała odskocznia od ciężkiego brzmienia :twisted:
 

eedviking

Banned
Fajna nuta. :D ;)

Tak mi się przypomniało, chyba po tym Lobster'ze.... :
Oryginał był rany w 1967 przez Gene Pitney'a. Tu rewelacyjne wykonanie z M. Almond'em. :D ;)

[youtube]AZTX0RBlqnM[/youtube]
 

pantomima

Banned
Fajna nuta. :D ;)

Tak mi się przypomniało, chyba po tym Lobster'ze.... :
Oryginał był rany w 1967 przez Gene Pitney'a. Tu rewelacyjne wykonanie z M. Almond'em. :D ;)

[youtube]AZTX0RBlqnM[/youtube]

Sorry , Ty na'powaznie twierdzisz ze ten utwor wrzucony przez Ciebie jest fajny ?

Wiesz , gusta sa rozne - kazdy slucha sobie co tam lubi , preferuje rozne gatunki ...

Ja lubie muzyke'elektroniczna - miedzy innymi takie klimaty jak - tech house,techno, minimal, trance i tym podobne .
Swego czasu udarzajac w miasto na balety (odlegle czasy) , ladowalem w klubach gdzie grane byly te klimaty,tylko przy tych bitach moglem,potrafilem sie wyskakac ,ale to nie oznacza ze tylko'takimi klimatami zylem ,'w zasadzie to lubilem,lubie 'posluchac rocka,nie obcy mi jest r'n'b, pop , nawet w tak skrajnym i prostym nurcie jak disco polo potrafie sie odnalezc, cos jest w stanie pozytywnie mnie zaskoczyc w tej banalnie prostej muzyce, cos sie trafi raz na jakis czas co wpada w ucho ...

Zmierzam do' tego'ze w kazdym gatunku drzemie jakis'potencjal , wystarczy sie tylko dobrze wsluchac by odnalezc cos melodyjnego,tresciwego, godnego uwagi .

To co wrzucasz Ty to poprostu jakas skrajnosc- ten ost utwor,kawalek,piosenka (nie wiem nawet jak to'okreslic ), to jest totalne dziadostwo !
Gdzies Ty sie chlopie wychowal ....?! Bez urazy ,ale nie potrafie ogarnac tak totalnego braku gustu ,orjentacji ,sposobnosci w odreznieniu chlamu od czegos przyzwoitego .

Napr nie bije do Ciebie , bo po'co i o co , ale powaga nie'pojmuje jak mozesz nie miec nawet kszty,odrobiny dobrego smaku, w'tym przypadku wyczucia bitu .


Fajna nuta ?! Chyba do bujania,orania w polu Polonezem marki fso .Z ktorej str ona jest fajna ?? ,ani to melodyjne,ani skoczne,nawet nie usypiajace - takie'plytkie jalowe,zalosne skrzeczenie .
Prosba,wez ogarnij co Ty wrzucasz , dobieraj odpowiednie'przymiotniki do'tego czym tam zaskakujesz .

Pzdr i powaga- bez urazy .
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
@Pantomima - jako, że nie mam parcia bycia na tym forum...powiem ci to co kiedyś...rwij się na szczaw z tymi swoimi tekstami, wkurwiasz już kilka osób, tylko nie chce im się nic pisać.
Twoja wrzucana muza nawet nie nadaje się do określenia" wycia pięciu psów z kutasami w kosiarce"... Twój gust jest pod każdym względem tak wysublimowany, że Disco Polo należy pisać przy tych twoich wypocinach z dużej litery!!!
Nie pasuje , to nie zaglądaj do tego wątku .
Do byka nie podchodzi się z przodu, do konia z tyłu, do idioty w ogóle!!!
Kiedyś byłem młodym gniewnym, teraz jestem starym wkurwionym.

P.S.
Pisz po Polsku !!! Jak nie umiesz to się w końcu naucz !!!


Ciekawsze dźwięki wydaje nawet pralka, jak wypadną z kieszeni drobne...
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak chcecie zobaczyć jak pracują membrany w waszych kolumnach to polecam Gang Albanii - dla prawdziwych dam i drugi - napad na bank ... nie wiedziałem że te guma aż tak mogą "chodzić"

fajne można się pośmiać, jak nie zapomne znajdę ci kawałek przy którym kiedyś stare poczciwe tonsily na membranach nie gumowych tylko takich piankowych ... nie dały rady i wyrwało... a muzyka ? żadne napieprzanie ale taka pompka :D ale hardcore ;)

kurde musze przypomnieć na której plycie to mam ;)


Komp zwieche złapał, czy co? :wink: Przecież przez 8 minut leci to samo :)

nie wiesz co to dobry set ;P na komputerku to może jedno i to samo, ale na stereo słychać inaczej ;)
 

pantomima

Banned
Edziu - niepotrzennie Ci tak gula urosla haha

Nie rozumiesz chlopie muzyki'elektronicznej poprostu .
W zasadzie'to Ty w ogole muzyki nie pojmujesz ;)

Pozdr
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak chcecie zobaczyć jak pracują membrany w waszych kolumnach to polecam Gang Albanii - dla prawdziwych dam i drugi - napad na bank ... nie wiedziałem że te guma aż tak mogą "chodzić"

znalazłem... troche mi zajęło ;)

ostrzegam że 90%ludności może nie zrozumieć takiego rodzaju muzyki ;P

[youtube]GL8PQq92t08[/youtube]

nie mam jak teraz na kolumnach wiadomo... ale jutro zobacze jak to lata ;) z ciekawości, czy po tylu latach pompka nie straciła mocy :) tak od 1:30 ;)

Caparzo - moze jestes jednym z tych ktorych denerwuje ;), ale'co tam , lap i odpal'w stereo .
Calkiem calkiem lupie ;)

https://youtu.be/BLvv-XmjTdU

Ja też byłem młody gniewny, a teraz jestem stary ale nie wku*.. tylko niewiem jaki ale bardziej z humorem ;P i znam
Cari Lekebusch


a gdyby ktoś chciał jeszcze zrozumieć muzykę to dobry numer z tej płyty powyżej :D

[youtube]b7gbH74OUes[/youtube]

za młodego to była moja nuta :D jak z niemiec dostałem oryg cd to jarałem się jak Joanna ;)
płyta nr 3 ma ciekawy kształt :D :blagam: :blagam: :blagam: do czyszczenia lasera powietrzem ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
to powyżej to czyste Hardcore, ale schranz ?? mmmmmmm mniam :D
Rush stracił moc teraz uwielbiam Niereich'a od hardtechno i Noemi Black, nasza oryginalna swoja polska fajna ładna panna która wali dobrą muze ;)

Noemi-Black6.jpg


na kompie mam ponad 100 setów schranz ;) tam jest ogień a nie jakieś albańskie kakao :D
 
Do góry