Muzyka w domu i do samochodu

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak jest :)
Barawo ty, ale praca miała być samodzielna bez zaglądania do zeszytu. :)
Wiesiu, uznałem, że to Ty nie wiesz i potrzebujesz pomocy, dlatego odpowiedziałem. Nie wiedziałem, że to na zasadach "konkursu", ale 50% odpowiedzi możesz mi zaliczyć :D
Fajne te stare kawałki. Z tamtych czasów znamy chyba wszystkie. Ale teledysków mało oglądałem bo nie miałem MTV. ;)
To na prawdę masz czego żałować. Wtedy MTV to było coś, majstersztyk, jeszcze Unplugged, Headbangers Ball, itd.
Teraz to żenada, teraz nie ma czego żałować... ;) Teraz to Teenage Psycho TV
 
Ostatnia edycja:

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Wiesiu, uznałem, że to Ty nie wiesz i potrzebujesz pomocy, dlatego odpowiedziałem. Nie wiedziałem, że to na zasadach "konkursu", ale 50% odpowiedzi możesz mi zaliczyć :D

Krzysztofie ja te teksty znam na pamięć :)
Wszyscy tylko link i link do YT, a żywym słowem to nie łaska się posłużyć. :)
50% masz zaliczone oczywiście i tym samym stałeś się posiadaczem bonu rabatowego na gumę do żucia DONALD.
Bon można realizować w dowolnej placówce PEWEX-u. :p
 

pantomima

Banned
Malkontent :)

Wracam czasem, ale sporadycznie do tych kawałków.

O gustach się nie dyskutuje :)

Pewnie , ze sie wraca ;)
Mi chodzi tylko o to , ze jezeli juz szachujemy sie utworami , to wrzucajmy cos odkrywczego , ciekawego co nie jest do konca znane wszystkim .
Rozumiesz ? - to tak jakbym wrzucil utwor "Lenny Kravitz - Believe In Me" i wzdychal na wszystkie strony .
Super utworek , nie ma co , ale taki oczywisty , wszechobecny ;)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Pewnie , ze sie wraca ;)
Mi chodzi tylko o to , ze jezeli juz szachujemy sie utworami , to wrzucajmy cos odkrywczego , ciekawego co nie jest do konca znane wszystkim .
Rozumiesz ? - to tak jakbym wrzucil utwor "Lenny Kravitz - Believe In Me" i wzdychal na wszystkie strony .
Super utworek , nie ma co , ale taki oczywisty , wszechobecny i znany ;)

Oczywiście. :)

Dlatego otwarty jestem na nowe...

https://m.youtube.com/watch?v=MUV8BR3qf6s
 
Do góry