Muzyka w domu i do samochodu

Bipo

Active member
Bez reklam
Mam CD, lecz nie jestem za takimi porownaniami bo oba nośniki grają inaczej.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, to są dwie różne szkoły grania.. ;-) Raczej możemy porównywać poszczególne wydania na vinylu między sobą, bo niekiedy ten sam album wydany w różnych latach I miejscach może grać inaczej... ;-) Podobnie jest w przypadku cd, są płyty beznadziejnie wydane a są wydania jak np. SXRD Japan czy też cd wydane przez Stockfischa, które brzmią naprawdę dobrze
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Poluje, może będzie przed świętami w mm, saturnie, bądź innym stacjonarnym w Krakowie bo chce kupić 2 sztuki, a tutaj nie mam pewności, że gość ogarnie 16 płyty i wyślę do świąt;)

Borixon
Odwiedziłem dzisiaj empik i uzupełniłem dyskografię o nowy album Oxygen. Aktualnie odsluchuję, pierwsze dwa kawałki świetne:)
 
Ostatnia edycja:

artiz_

New member
Bez reklam
7ea3212c24a8628ddc4a2ed9b1b3bd77.jpg


Zobaczcie co nabyłem, ciekawe czy brzmienie faktycznie jak ze starych nagrań, dowiem się po wigilii.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Przypomniałes mi wielki hit
https://youtu.be/WLMw9SPcFBI

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
A ma ktos nowy album marillion fear ? I mogłby sie wypowiedziec. Ponic Steve chwali sie ze bedzie to najlepszy album w historii zespołu.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
7ea3212c24a8628ddc4a2ed9b1b3bd77.jpg


Zobaczcie co nabyłem, ciekawe czy brzmienie faktycznie jak ze starych nagrań, dowiem się po wigilii.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Borixon mam tą płytkę tylko na CD, bardzo fajna na wieczór... ;-)

Artiz dzięki za podsunięcie ostatnio kilku artystów. Widzę że mamy podobne klimaty muzyczne. Dlatego ostatnio poszperałem i zamówiłem sobie płytkę Chris Jones ,,Roadhouses&automiobiles wydana przez Stockfisha (jakościowo i klimatycznie jak dla mnie pierwsza klasa..;-), obecnie gra już dzisiaj szósty raz...):

free photo hosting

Jeśli ktoś lubi te klimaty to polecam. ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Artiz dzięki za podsunięcie ostatnio kilku artystów. Widzę że mamy podobne klimaty muzyczne. Dlatego ostatnio poszperałem i zamówiłem sobie płytkę Chris Jones ,,Roadhouses&automiobiles wydana przez Stockfisha (jakościowo i klimatycznie jak dla mnie pierwsza klasa..;-), obecnie gra już dzisiaj szósty raz...):

Jeśli ktoś lubi te klimaty to polecam. ;)

Też sobie zamówiłem. Czekam jeszcze na przesyłkę. Dodatkowo wziąłem dwupłytowy Moonstruck i No Looking Back.
 

pantomima

Banned
ca7aa5da5b15b58ce145bc3fc1d8ad46.jpg


Tego goscia NIE mozna nieznać !!!

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka



Mylisz sie ;)
Pojecia nie mam kim jest ten gosciu wymachujacy akordeonem .
Kojarzy mi sie jedynie z jakims folkowym graniem , ewentualnie przygrywkami weselnymi .

Odbije pileczke :
Tego goscia Nie mozna nieznac !!!
 

Attachments

  • pobrane (1).jpg
    pobrane (1).jpg
    8,9 KB · Wyś: 62

artiz_

New member
Bez reklam
Mylisz sie ;)
Pojecia nie mam kim jest ten gosciu wymachujacy akordeonem .
Kojarzy mi sie jedynie z jakims folkowym graniem , ewentualnie przygrywkami weselnymi .

Odbije pileczke :
Tego goscia Nie mozna nieznac !!!



nikt go nie zna bo to"SWIEZAK" w branży.
ludzie składali się na stronie polakpotrafi.pl aby udało mu sie wydać pierwszy krążek.
spodobała mi się jego cała płytka. praktycznie słucham bez przerwy :)
może i komuś wpadnie w ucho :0
 

pantomima

Banned
Nie jest to wykonawca , ale utozsamiany jest z pewnym gatunkiem muzycznym.
Dla tych , ktorzy kreca sie akurat w nim, gosc jest znany powszechnie ;)
Wiesz co chcialem zaakcentowac wrzucajac to zdjecie :)
Jest nast tu wielu , z napr zroznicowanymi upodobaniami muzycznymi i przez to nie dla kazdego ktos , kto znany jest dla jednego , od razu rozpoznawalny jest przez drugiego ;)

Edit.

Dodam jeszcze tylko tyle , ze typ ze zdj ktore wrzucilem swierzakiem nie jest , nawet na takiego nie wyglada , nie sadzisz ? ;)

To Techno Viking , a zdj jest " from the 2000 Fuckparade in Berlin, Germany".
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Będąc u jednego z kolegów z forum na odsłuchu przypomniała mi się trochę zapomniana u mnie płyta. Może się Wam spodoba. Szczególnie ten kawałem ma fajne wejście. Świetne bębny.

[youtube]swTVytwRpRo[/youtube]
 
Do góry