Muzyka w domu i do samochodu

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wystarczy odpalić jedną z wielu stacji netowych, trafiają się wyborne wręcz perełki.
Mimo, że nie słucham gatunków a muzykę, to elektroniczna muza jest świetna.
 

pantomima

Banned
Pewnie ze jest swietna :) . Pewne "swietne" wynalazki wrecz pod taka muze zostaly specjalnie opracowane ;)

Armanig -wstukaj w gogla Radio tuna - dobra str , dost sa praktycznie wszystkie gatunki muzyczne ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Wrzuta dla tych co twierdzą ze elektronika sie nie nadaje do niczego :)

pzdr
A może dla tych co uważają, że nadaje się do niczego, a nie nie nadaje.... :mrgreen:

To co wrzuciłeś faktycznie mało przekonujące, jest elektronika i elektronika.

https://www.youtube.com/watch?v=4GHN1Mu6VG0
Byłem kiedyś na ich koncercie i na żywo TO do mnie przemawia.
Tylko nie piszcie, że to nieelektronika, ja wolę prostsze podziały- muzyka i niemuzyka ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Heniek... To nawet nie leżało koło elektroniki :p to gitarka jest a nie klawisze jak u Janka Majkela Jarra ;)Ten numer kojarzy mi sie z fifą ale jakąś starszą chyba na psx to był motyw przewodni?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Janek to wyjątek, to człowiek instytucja ;)
A muza w całości tworzona na kompach, to nie.... ale to nie moja brocha, mnie nie JARRA ;)
a inteligentne łączenie instrumentów i nowych technologii, tak.
 

pantomima

Banned
Ale tutaj nie warto sie targowac .
Ktos kto nie rozumie muzyki ekektronicznej , kto jej nie lubi juz nie polubi nawet na sile i najbardziej wykrecony wrzucony utwor takiej osoby nie przekona ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Janek Jarre teraz wali zwykły trance, jego ostatnia płyta wiele sie nie różni od dance'owych hitów radia... Nad oxygenami.to przepaść i to spora jak całe Colorado.
Elektronka to szeroko pojęta definicja ;)
 

pantomima

Banned
Bardzo szeroko pojeta ;) ktorej nie da sie ogarnac w rok/dwa .

Zeby ja zdefinjowac/pojac/ogarnac w swojej glowie pasowalo by juz wystartowac kilkanascie lat temu .
W domowym zaciszu jest to nie do ogarniecia .
Pomocny bardzo w tym okielznaniu ekektronicznego klimatu jest szeroko rozumiany Clubbing ;)
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Panowie działa wam poprawnie Tidal ??
Mam konto hi-fi, na jedym PC działa na kolejnym tylko teledyski a utwory audio już nie. Kolega ma to samo. Znacie receptę?
Mi nie działa na Vista, koledze na Win8... Działa na Androidzie i na Win10...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
troche sałbe ;)
a w komentarzach tracklista ?

4:39: Alessandro Spaiani & Deborah De Luca - Vogue 25:20 Alessandro Spaiani - Black Sun 35:23 Chiapet - Tick Tock (Loco & Jam Remix) 40:16: Gabriel D'Or & Bordoy - 13 42:28 Ilario Alicante - Temporary 59:40 Alessandro Spaiani & Valerio Panizio - Naughty Italy 1:05:26 Alessandro Spaiani & Valerio Panizio - Sexy Call 1:10:17 Sonate - Catch Me (The Reactivitz Remix) 1:14:37 La Revolución (Alberto Ruiz Remix) 1:19:45 Ellita vs Sin Sin - Inside My Head
 
Do góry