Muzyka w domu i do samochodu

Borixon

Active member
Bez reklam
Pany tak słucham jakieś płyty i pomyślałem czy, i jakie macie szczególne utwory, bez których nie wyobrażacie sobie odsłuchu? Nie tylko w super salce w dobrym sklepie, ale i w domu gdzie takie salki są na miejscu???
Fajną skladanke można stworzyć. Może ankieta na 13-16 utworów??
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli coś co zabralibyśmy na bezludną wyspę? ; )
Nie wiem jak inni, ale ja musiałbym się zastanawiać z przynajmniej kilka dni.
W teorii mogę wymienić z marszu moje top 10, ale jak czasami odsłuchuję na YT playlisty z danej kategorii, to nie wiem czy faktycznie zmieściłbym się w setce.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dziś słuchałem fajna płytę, laseczka z Poznania, płyta nagrana moim zdaniem 5/5!!

Kasia Lins - Take My Teraz

Na alledrogo płyta 200 zł, pozostaje Tidal.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wszystko pięknie, ale dlaczego kosztuje 10x więcej niż każdy inny polski artysta i dlaczego jest nie dostępna w sklepach? Chyba trzeba pogratulować dowcipu dystrybutorowi
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Łap Borixon, ja w samochodzie na penie mam aktualnie taką listę, z racji tego, że razem z kobietą jeździmy do pracy wybraliśmy kawałki, które nam się podobają obojgu. Musiałem usunąć dużo muzyki m.in Billy Idol'a, kompromisy...

 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Łap Borixon, ja w samochodzie na penie mam aktualnie taką listę, z racji tego, że razem z kobietą jeździmy do pracy wybraliśmy kawałki, które nam się podobają obojgu. Musiałem usunąć dużo muzyki m.in Billy Idol'a, kompromisy...


fajnie ale na pliku nic nie można odczytać ;/
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na Chrome otwiera się w dwóch oknach, na jednym faktycznie miniaturka - raczej 8k ; )
Borixon pewnie ma jakiegoś blockera na drugie okno ; )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mi tez rzadko otwierają się fotki w dużym rozmiarze. Muszę zmieniać przeglądarkę na liska, wtedy idzie. Pakolo, tylko tyle? To chyba znacie te kawałki na pamięć ;)
 
Do góry