[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja również EXMachina 4x widziałem i jakoś się nie nudzi. Może cycki Vikander tak na nas działają.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Obecność 2 wg. trailera zapowiada się całkiem, całkiem... może się w końcu doczekam jakiegoś dobrego horroru.... bo ostatnio kiepsko coś na horyzoncie... ;-(
 
Obecność 2 wg. trailera zapowiada się całkiem, całkiem... może się w końcu doczekam jakiegoś dobrego horroru.... bo ostatnio kiepsko coś na horyzoncie... ;-(
Stary oglądałem kopię na dysku w DTS i już genialnie to wyglądało, mam nadzieje że w Atmosie lub DTS X będzie bo efekty audio są genialne.
Tylko nie oglądaj DUCHY Z ENDFILD bo tematyka jest identyczna i jak Obecność będziesz oglądać to będziesz wiedzieć o co chodzi.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kurde czy wy też tak macie że jak wchodzicie z głównej strony forum do mojego wątku to jakaś strona z ostrzeżeniem się pojawia, a jak wejde w naszę zestawy a następnie w swój wątek to normalnie jest...? Zgłosiłem to do ART2 i mam nadziej że coś z tym zrobi...
 

lobos

New member
Bez reklam
Bipo, widzę w sygnaturze ATMOS 5.1.4 i Heco 200F zakupione.
Zainstalowałeś je już na stałe czy póki co tylko prowizorka?
Jeśli tak to wstaw jakieś foto ;-)
Jednak nie chciałeś ruszać sufitu i zdecydowałeś się na "płytkie" tradycyjne :)
Gratulacje upgrade'u! :eek:k:
 

lukaszalbert

New member
Zabudowa już kilka lat ma ale dopiero ostatnio wymieniłem głośniki przednie i pochowalem od nich kable. No i doszła PS4 :)

53f5dde055532f3ea11560a021a0a2bd.jpg
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lukaszalbert czemu wklejasz w moim wątku a nie w swoim lub ogólnym. ... ;-) ? PS. Możesz zrobić fotkę z dalszej perspektywy...


Panowie czy się poprawiło, bo u mnie na telefonie wchodzę normalnie? Czy tylko z kompa jest problem z wejściem bezpośrednim ze strony głównej do mojego wątku ?
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Lukaszalbert czemu wklejasz w moim wątku a nie w swoim lub ogólnym. ... ;-) ?

Panowie czy się poprawiło, bo u mnie na telefonie wchodzę normalnie? Czy tylko z kompa jest problem z wejściem bezpośrednim ze strony głównej?

A niech mi! Ty kupiłeś HECO 200F?? To tę co mi proponowałeś?
Jest problem Szefie.:( Duży problem. Tylko białe! Nie znasz kto czarne sprzedaje?
Steelbook'i zbierasz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry