[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Noisy

Member
Czy można prosić o usuniecie urzytkownika Bipo z forum ? :D Stary ja mam przez Ciebie teraz takie kompleksy, że ja chyba jednak dzisiaj zadnego filmu nie oglądnę. Zamiast skupić sie na filmie będę szukał po pokoju suba którego nie mam :D
A teraz na poważnie, jesteś szalony :p Zajebiscie to wszystko wygląda, juz nawet mi nie przeszkadza ze to wszystko takie białe i jasne jest ha ha
Ciekawe jak bardzo zmieni sie dźwięk po wygrzaniu ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Szalejesz BIPO.:) Gratuluje.
Szkoda że tak daleko mieszkasz.:p Może za 2-3 łata wpadnę, posłuchać DWA suba, zamiast jednego:)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Sąsiedzi będą Ci wdzięczni, że wymieniłeś jednego suba na dwa... Hahahaha. A tak całkiem serio, to tak jak już nie raz pisałem... szacun!!! :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czy można prosić o usuniecie urzytkownika Bipo z forum ? :D Stary ja mam przez Ciebie teraz takie kompleksy, że ja chyba jednak dzisiaj zadnego filmu nie oglądnę. Zamiast skupić sie na filmie będę szukał po pokoju suba którego nie mam :D
A teraz na poważnie, jesteś szalony :p Zajebiscie to wszystko wygląda, juz nawet mi nie przeszkadza ze to wszystko takie białe i jasne jest ha ha
Ciekawe jak bardzo zmieni sie dźwięk po wygrzaniu ;)
Też skaładam podpis :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tak myslalem ze pojdziesz w suby SVS, subfan strasznie sie nad nimi *****. O zamknietych pisales z pol roku temu ze chcesz sprobowac na twoj metraz pewnie idealnie.

Gratulacje, swietnie wygladaja te dwie kostki.
Dwa suby to nie jeden :) Inne odczucie, mi az moj stary sub jamo zaczal sie podobac odkad gra w parze.

Z tego twojego Velosia ta biala okleine idzie sciagnac? Czy trzebaby oklejac go drugi raz?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bipo, a co z kalibracja?

Twoj avr niezaleznie 2 suby kalibruje?
Po konsultacji z magogiem planujesz zakupu DSP?
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Super Bipo, gratulacje i zazdroszczę wrażeń.
A scena z Godzilli to też mój ulubiony kawałek do testów.
Ps. Epicentrum doszło i już obejrzałem, efekty super, mimo że brak atmosa neural:x daje radę :)
 

DrWredman

Active member
Dołączam się do gratulacji. Suby są mega uzupełnieniem Twojego zestawu. Też chętnie bym zaliczył jakiś krótki seansik w takim kinie bo chyba lepszej domowej instalacji nie ma w Stolicy ;)
Tak Trzymaj !!! :D
 

worms

New member
Dzisiejszy dzień był jednym z piękniejszych jakie przeżyłem w swoim życiu.

Dzięki Ci Przemku.

Przyznam iż fotki mimo że doskonałej jakości nie oddają tego co można ujrzeć u Przemka, oraz przede wszystkim usłyszeć.
Od pierwszych chwil wejścia do mieszkania czułem się jak na jednym wielkim seansie, wszystko co się działo, było wielkim zaskoczeniem dla mojej osoby, widać że kolega pomyślał o wszystkim. Przygotowanie pokoju stoi na niewyobrażalnym dla mnie poziomie, a całość buduje taki klimat, że nie chce się wracać do domu.

Jakbym mógł to z chęcią bym u Przemka zamieszkał, może jako sprzątacz, albo opiekun młodego, hehe, byle tylko móc jeszcze raz usłyszeć to wszystko.

Dopełniłem było zapodanie muzyki ze stereo, które mnie wgniotło w jakże wygodną kanapę, dźwięk był idealnie takim jaki lubię, choć nie potrafię sprecyzować jak on był, ideał którego będę poszukiwał.
Rożnica na moje ucho to moc która jest obecna i przy 20% mocy otacza nas z każdej strony, tego mi najbardziej brakuje, zbliżony efekt osiągam u siebie, przy skali rozkręconej na 55-65%.
Bass niesamowicie buduje klimat, jest niesamowicie zróżnicowany i super słyszalny, mam nadzieję że za pomocą wzmacniacza choć troszkę uda mi się zbliżyć do tego który usłyszałem przy odsłuchu.
Zastanawiam się jaki to jest rodzaj grania , ciepłe, zimne , liniowe.
Stereo zamiata.

Miło by było jakbyś Przemo dopisał to czego ja nie zrobiłem z uwagi na moje nieoczytanie w terminologii audiofilskiej i zrobił nawiązanie do mojego sprzętu.
Ludzie pytając czego szukam pytają o konkrety, a ja nie potrafię im wyjaśnić czego oczekuję.

Jeszcze większym szokiem dla mnie było kino domowe.
Jak na jeden dzień i czas było to dla mnie za dużo, byłem już tak wewnętrzne rozwalony że chyba nie wszystko do mnie dotarło i pewnie przy powtórce bym jeszcze bardziej docenił walory tego systemu.
Sale kinowe mogą się schować, przynajmniej ja nie byłem nigdy w lepszej, człowiek zapomina o wszystkim, osobiście filmy bym przynajmniej 2 razy oglądał by nic mi nie umknęło.
Mój mózg nie był przygotowany na tak duże wrażenia i emocje i z całą pewnością wszystkiego nie ogarnąłem.
W pamięci został mi bass który potrafił łupnąć kiedy trzeba, czasami zatrząść i prze-masować, doskonała lokalizacja, idealne rozmieszczenie z obrazem, niesamowita czystość.

Po powrocie do domu, przeżyłem jeszcze większy szok, usłyszałem że mam tego wszystkiego mniej i zanim mój zestaw zaczął mi się podobać zdążyłem przesłuchać 3 płyty.
Jak już powróciłem do siebie zapodałem Floyd-ów, których zasłyszałem u Przemka i rogal powrócił.

Przemek jesteś super gość, dziękuję za możliwość usłyszenia Twojego systemu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dopełniłem było zapodanie muzyki ze stereo, które mnie wgniotło w jakże wygodną kanapę, dźwięk był idealnie takim jaki lubię, choć nie potrafię sprecyzować jak on był, ideał którego będę poszukiwał.
.


Najsmieszniejsze jest to ze jestes pod wrazeniem glosnikow stereo za 2000zloty xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Heco, nie Heco, grunt to cieszyć się z małych rzeczy.

Dzisiejszy dzień był jednym z piękniejszych jakie przeżyłem w swoim życiu.

Jakbym mógł to z chęcią bym u Przemka zamieszkał, może jako sprzątacz, albo opiekun młodego

:D

Bipo, weż Ty wynajmij za odpowiednio większą kasę mieszkanie (z wyposażeniem), z nadwyżki weż drugie w kredycie i po 10 latach będziesz miał 2 nieruchomości ; )
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
Ps. Chyba na forum nikogo nie ma z subami od SVS w dualu wiec trzeba przetrzeć szlaki.... oj znowu się zacznie..... :)
Ps.2 Sorki za jakość zdjęć, są robione telefonem....

Tak się składa że już ktoś zdążył przetrzeć szlak [emoji6]

Co dwa to nie jeden, każdy kto porównywał to wie o co chodzi. Gratuluję dobrego wyboru [emoji846]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Noise:
Białe jest piękne nawet Savronowi już się podoba i chodzi mu pogłowie taki kolor…;-)

Savron:
A tam daleko po drugiej stronie co Ty…;-) będziesz miał chwilę to zapraszam ponownie..;-)

Rabit:
Już mi się zdaje, że tak dziwnie na mnie patrzą…..;-)

KR
Przecież Ty pisać nie umiesz….;-)

Lolo:
Sub jest polakierowany, jeśli ktoś będzie chciał go poprawić to może go jeszcze raz polakierować lub okleić. Tylko teraz będzie dużo łatwiej bo sub nie ma gwarancji i można go rozkręcić, bebechy wyjąć i tak oddać do lakierowania/oklejenia.
Co do kalibracji, musi wpaść na chwilę i przekalibrować po swojemu ponieważ ja zrobiłem po swojemu i dopasowałem z poziomu audyssey (u mnie jest możliwość kalibracji dwóch sub oddzielnie). Na chwilę obecną musze pograć na tych dwóch aby zobaczyć co i jak oraz czy będzie jeszcze wymagana korekcja. Ponadto muszą jeszcze pograć i nabrać pełnego wigoru…;-)
Fakt, kolumny nie są jakieś Hi endowe ale mi sprawiają dużo radości z odsłuchu. Gra nie tylko sprzęt ale i akustyka pokoju oraz idealne jego rozstawienie względem miejsca odsłuchu oraz modów pomieszczenia..;-)


Armaning:
Wiele osób się przekonało do białego bo na nim tak kurzu nie widać a jak się już ma trochę zabawek to sam wiesz ile to pracy kosztuje utrzymać wszystko w czystości..;-)
Worms twierdzi, że zrobiłem konkurencję dla Multipleksu który w grudniu zostanie otwarty nie daleko mnie..;-)

Drunk:
O widzisz nic się nie odzywasz a przecież, Ty też uderzyłeś w SVSy…;-) Napisz jak tam się u Ciebie teraz one sprawują i czy poradziłeś sobie z ich dostrojeniem bo miałeś z tym trochę pracy?


Worms:
Dziękuje za odwiedziny i dobre słowo. Cieszę się, że Ci się podobało….;-) Najlepsze są własne słowa i odczucia, nie żadne eseje audiofilskie z których połowa wyrazów nie jest zrozumiała dla zwykłych śmiertelników.
Ps. Obiecuje że horroru już Ci, nie będę włączał…;-) Martwię się o Twoje serce…;-)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Jakby się ktoś kiedyś kogoś pytał co to znaczy dopieszczać swój system audio/video to proponuję wymieniać m.in. system kolegi Bipo :D

Barierka na młodego rządzi :)
Swoją drogą, ciekawe kiedy będziesz zmuszony do przyciszenia odsłuchów ze względu na młodego ;)

PS: "miłość" sąsiadów mamy wpisaną w nasze systemy :D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
I to jest najlepsze, jak my z Wormsem robiliśmy odsłuch i to nie cichy to młody za ścianą spał... :) wiec chyba nie jest tak źle...
Ps. Barierka swoje zadanie spełnia zarówno dla młodego jak i odwiedzajacych......hihi :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry