Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

matikubi

New member
Masta J co to jest InfoMooN ? jak pograć online ?[/quote]

Pewnie już wiesz, pojawia się po przejściu 3 leveli wraz z edytorem. Zawiera listę znajomych i twoje osiągnięcia.
 

Banzai

New member
Bambolo82 napisał:
...dlatego nie którym neandertalom ciężko tą grę zrozumieć. Proponuje żeby ograniczyli swoje ambicje do mordowania kosmitów w Dead Space, za za takie gry się nie brali.
No stary, trochę przesadziłeś. Można negować, co się podoba a co nie ale może nie w taki sposób. Obrażasz sporą grupę ludzi tym stwierdzeniem. Ja grałem w LBP i DS i obie mi się podobają, wiec nie dziel w ten sposób graczy.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
LBP to coś więcej niż tylko gra! To też miejsce gdzie możemy spożytkować swoje pomysły i stworzyć takie oto perełki:

http://www.youtube.com/watch?v=yUbRFfXEtls&eurl=http://www.ps3site.pl/&feature=player_embedded

a następnie opublikować je i zadziwić cały świat.

GRA JEST FENOMENALNA i przerasta koncepcyjnie dotychczasową rozrywkę komputerową, dlatego nie którym neandertalom ciężko tą grę zrozumieć. Proponuje żeby ograniczyli swoje ambicje do mordowania kosmitów w Dead Space, za za takie gry się nie brali.


Haha no faktycznie haha, gdybym miał 8 lat może i by mnie to kółko i krzyżyk zachwyciło i pewnie myślałbym że moge tym zachwycić cały świat.
Może i to jakiś postęp że w grze można dokonać czegoś takiego ale żeby mieszać ludzi z błotem bo kogoś nie pociąga ten gatunek gry jest nie na miejscu. No ale taaak, skoro gra jest dla ciebie taka cool a komuś się nie podoba to już musi być prymitywem:twisted:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ten level to akurat totalna poracha, nie zejdę do poziomu Bambo żeby napisać komu się taki level podoba...

Pozdrawiam,
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
jedno pytanie: na mapce są levele gdzie śa podane % i takie bez. Te z % zaliczają się do story a bez są po prostu konkurencje żeby się pobawić?
 

Bambolo82

Banned
Banzai napisał:
No stary, trochę przesadziłeś. Można negować, co się podoba a co nie ale może nie w taki sposób. Obrażasz sporą grupę ludzi tym stwierdzeniem. Ja grałem w LBP i DS i obie mi się podobają, wiec nie dziel w ten sposób graczy.
Nie uważam że kogokolwiek obraziłem. Odniosłem się do opinii o grze LBP typu: "włączyłem, przeszedłem 1 plansze i po 10 minutach gra mi się znudziła. Taka sobie platformówka."

Chciałem przez to podkreślić, że ktoś kto wypisuje takie rzeczy kompletnie rozminął się z koncepcją tej gry, która polega na tworzeniu, dzieleniu się własnymi marzeniami i pomysłami na grę. Wystarczy obejrzeć intro, żeby zorientować się że to gra dla dzieci większych i bardziej wrażliwych od Was.

Na waszym miejscu nie śmiałbym się z też tej planszy "kółko i krzyżyk", no chyba że potraficie coś lepszego zrobić, niż tylko połamać nogi jakiemuś zmutowanemu karaluchowi w Dead Space za pomocą 1 guzika.

Idźcie sobie pomordować w Dead Space, a z LBP dajcie sobie spokój, bo chyba nie obczailiście o co w niej chodzi.
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Ten level to akurat totalna poracha, nie zejdę do poziomu Bambo żeby napisać komu się taki level podoba...

Pozdrawiam,
Warto docenić koncept tego poziomu, tak jak kalkulatora. Tu nie chodzi o wartość "platformówkową" tylko sposób w jaki ktoś zrealizował działający automat do gry, czy kalkulator. Pewnie autorem jest jakiś student, albo nawet inżynier (grupa ludzi) :)
Kurcze, kupię tą grę !!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
I to ma być ta perełka?
Mam się podniecać konceptem?
Owszem szacunek dla autora ale ja z tego zabawy nie czerpię.
Są setki innych leveli godnych uwagi, w które można "poważnie" zagrać.

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
Perełką jest nie ten level, a samo LBP które posiada możliwość zrealizowania takich zkręconych i "sprzecznych" z ideą gry pomysłów, poprzez szereg narzędzi itd :cool:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Otóż to, kolejny raz nie zrozumiałeś ;)
Bambo nazwał perełkę ten dokładnie level.

Co do samej gry to się oczywiście zgadzam, zresztą nie tak całkiem dawno ją zakupiłem :eek:k:

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
W LBP, każdy z publikowanych poziomów podlega ocenie przez graczy. Najczęściej powtarzaną oceną levelu "kółko i krzyżyk" jest "Brilliant", dlatego nie bardzo rozumiem dlaczego z Niego szydzicie.

Prostota też bywa genialna. Jak widać.

Myślę że ta ocena i sam level są bardzo wymowne. To jest dobry przykład na to czym jest gra LBP i jakie nowe liczne możliwości daje ambitnym i zdolnym graczom, którzy chcieliby zmaterializować i podzielić się swoimi pomysłami. Chodzi o dobrą zabawę, prostotę, pomysły, pracowitość graczy oraz ich kreatywność. I to jest doceniane na całym świecie (ale nie przez Masta_J :p, który chyba trochę nie czai o co chodzi w tej grze).

"Nazywam się Zbychu. Włączyłem LBP. Taka sobie platformówka. Można sobie nalepić jakiś kwiatek czy coś tam chyba można zrobić, ale nie wiem po co. Przeszedłem 1 planszę i gra mi się znudziła. Wolę grę w bieganie po korytarzach z piłą łańcuchową, bo mnie to kręci."
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Bambo albo jesteś strasznym ... (automoderacja ;) ) albo po prostu nie czaisz po co założyłem ten wątek i kupiłem tą grę.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Otóż to, kolejny raz nie zrozumiałeś ;)
Bambo nazwał perełkę ten dokładnie level.
Otóż zrozumiałem. Ja nazywam perełką całą grę i poziomy podobne do przeze mnie wymienionych.

P.S. To mój pierwszy post w temacie LPB, więc po co piszesz że kolejny raz nie zrozumiałem? Coś Ci się pomieszało.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Znowu nie zrozumiałeś.
Ja się odniosłem do wypowiedzi Bambo o tym levelu jako perełce i na ten temat była dyskusja.
Nie interesuje mnie akurat, że Ty nazywasz całą grę perełką z czym generalnie i tak się zgadzam.
I nic mi się nie pomieszało bo już był wątek o pilocie IR gdzie również nie zrozumiałeś autora.

Pozdrawiam,
 

Szczupaczek

New member
Powiem tak mi się gra po początkowym funie jaki z niej płynął teraz znudziła...Trochę szybko wg mnie...poziomy które są w sieci do pięt nie dorastają tym które były w grze, a to z tego powodu że edytor tworzenia leveli jest skomplikowany i trudny i co najważniejsze trzeba miec mase czasu by zrobic coś w miarę ciekwego.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Znowu nie zrozumiałeś.
Ja się odniosłem do wypowiedzi Bambo o tym levelu jako perełce i na ten temat była dyskusja.
Nie interesuje mnie akurat, że Ty nazywasz całą grę perełką z czym generalnie i tak się zgadzam.
I nic mi się nie pomieszało bo już był wątek o pilocie IR gdzie również nie zrozumiałeś autora.
Pozdrawiam,
To jest temat o LBP a ty wyciągasz jakiś mój stary post o pilocie, myślisz że kogoś to interesuje? Twój post był odpowiedzią na mój, a nie Bambolo. Więc czego miałem nie zrozumieć?

Gmatwasz i przeciągasz sprawę kolejny raz. Tylko po co? Pewnie kolejny raz nie zrozumiałem.

Pozdrawiam,
 

lst

New member
chyba sie nawroce na ta giere, wczoraj dotarlem do afryki ... swietnie zrobiona. bardzo przytulnie i milo, spodobalo mi sie nawet. wprawdzie dluzej jak godzinke nie wytrzymuej ale to i tak milo spedzony czas. byc moze wplyw na atrakcyjnosc mial wczescniej spalony bat ;)
 
Do góry