Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

Szczupaczek

New member
Jestem trochę zawiedziony jakością leveli które są dostępne w sieci...Jak to żona mówi : w te oryginalne z gry gra się dużo przyjemniej ...szkoda
 

dienekes' shade

New member
To cena, jaką płacimy za nieograniczoną możliwość korzystania z poziomów tworzonych, dosłownie, przez każdego. Jednakże system tagów powinien ułatwić sprawę :eek:k:

Trudno się spodziewać, by poziomy tworzone przez nas, graczy, osiągnęły poziom tych, nad którymi pracowali developerzy z MM. Jednakże, jest kilka perełek (tag np. Brilliant) :) Polecam również tag: Musical.
 

Banzai

New member
Nowy update PSS przyniesie kolejny darmowy "ubiór" dla sackboya

4cbb3d8aea7f91d6.png


I płatne (2,99$)

e913986868c0ffe5.jpg
 

Darus

New member
ja też posiadam LBP ;-) Moja żona się tak wciągneła, że teraz plansza nawet sama przechodzi gdy wcześniej wróci z pracy hehe

Polecam! :-D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Żenada to jest kupić platformówkę wiedząc, że się ich nie znosi... i potem pisać, że żenada.
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
Ist, nie ten temat :roll: .

Co do LBP, dziś rano odziałem mojego Sackboya w strój Chimery prosto z Resistance 2, robi wrażenie :), do tego groźna mina i jedziemy! :eek:k:
Jak ktoś chętny na coopa to pisać online, tag na dole.
 

lst

New member
Masta_J napisał:
Żenada to jest kupić platformówkę wiedząc, że się ich nie znosi... i potem pisać, że żenada.
z calym szacunkiem ale za 10 pln doplaty zamiast Richard & Clank (ktory ksztuje 50 zeta) wzialem LBP (okolo 200 pln) wiec .... chcesz jeszcze cos dodac konstruktywnego ?

EDIT: jakbys nie skumal to taka promocje akurat mieli, a zamawiania przez net sprzetu powyzej 100 pln nie uznaje (dodam jeszcze, ze oblecialem wszysktie sklepy dla idiotow i nie tyko w miescie i zdecydowalem sie na najepsza oferte)


dienekes' shade napisał:
Jeszcze grudnia nie ma, a już pierwszy urwany z choinki. Widzisz i nie grzmisz :rolleyes:
jak mozna sie urwac z choinki skoro jeszcze nawet grudnia nie ma ? widzisz i nie grzmisz ;)

btw moze jak sie zjaram to mi sie LBP spodoba

sory za offtop

EDIT: bez sensu ze zmieniles tresc swojej wypowiezi Masta_J, oryginala jest zacytowana w tym poscie, kiepsie to bylo hehe
 

lst

New member
nie zamierzam sie z toba spierac bo to bez sensu. po prostu jesli mialem wybor pomiedzy dwoma platformowkami za te same pieniadze wybralem nowsza i ta ktora drozej moge sprzedac , takie trudne ?

pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
lst napisał:
(...)jak ktos chce na prezent dla zony to moge odsprzedac ;) mysle, ze 150 zeta bedzie oka ?. (...)

Na Alledrogo można już kupić za 135 zł :mrgreen:

[+]
No i właśnie łyknąłem ostatnią kopię :eek:k:
Cena zeszła do akceptowalnego poziomu więc się ponownie zatopię :-D

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
lst uwierz mi nie wychodzisz na mądrego ;) Jeżeli chciałeś ją tylko sprzedać to na cholerę tu piszesz , że to żenada?
 

lst

New member
mefju, albo ja niewyraznie pisze albo ty wychodzisz na niezbyt madrego ...

opcje jakie mialem:

a) ps3 + gt5 + richard&clanc za 1500
b) ps3 + lbp za 1400 + dokupienie gt5 za 100 = 1500

co bys wybral ? zeby byla jasnosc richard&clank kosztowal 48 zeta nowka sztuka natomimast lbp nowka byla za 220 pln ....

nastepnym razeem jak nie skumacie uzyje pisma obrazkowego lol

co do mojego stwierdzenie ze to zenada to wyrazilem swoja opinie o grze ktora jest mega reklamowana na kazdym kroku i wszedzie czytam, ze jest boska. zrobilem to w temacie o lbp wiec nie widze problemu. od tego jest forum, zeby wyrazic subiektywna pinie (no chyba, ze nie jest)

definitywnie koncze offtop,
pozdrawiam
 
Do góry