Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

gianbuffon

New member
lst bierz opcje z LBP i dokup GT5:) tyle samo kasy wyjdzie, a LBP jest gar drozsza od ratcheta. wiec jak sie nie spodoba, to spzredaz i kupisz ratcheta i oszczedzisz jeszcze kase...
mozesz jeszcze zrobic tak: kupisz lbp, sprzedaj nowke, kup uzywke taniej, kup ratcheta :D nie wiem jaki to pewnie tools of..., ale jesli quest of booty, to na PS Store kupisz tanio, mozesz sie zlozyc nawet ze mna i jeszcze 3 osobami:D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Drogi gianbuffon jak byś się wczytał to byś się dowiedział, że on to już jakiś czas temu kupił...

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
No, panowie od dziś dosiadam się do społeczności Małej Wielkiej Planety. 130 zł na allegro i gra wylądowała od dzisiaj w moim napędzie.

W mojej okolicy chyba ktoś cały kontener tego sprowadził (albo uprowadził u wybrzeży Somalii ;)), bo w Gdyni kilka osób oferuje to na allegro i jest taki mały szał na ta grę przed świętami w Gdyni.

Ciekawe czy tak mnie wciągnie, że będzie mi się chciało budować tak fajne levele jak to nie którzy popisują się na Youtube.
 

dienekes' shade

New member
mroziek napisał:
I jakie wrażenia z grania? Sam się zastanawiam nad tym tytułem.

Prześledź nasze opinie, czytając wątek od początku. Dowiesz się co i jak :) Niektórzy mają 100% gry za sobą, więc zwłaszcza takie wrażenia winny Cię interesować - pierwsze zachwyty bywają złudne... :rolleyes:
 

Bambolo82

Banned
Na razie dobrze się bawię. Zbieram na planszach nowe stroje i nalepki. Nie grałem jeszcze w zawartość online ani w trybie kooperacji (część rzeczy można zrobić tylko z kolegą we dwójkę). Bardzo przyjemna muzyka. Grafika i design jest prześliczny.

Gra wcale nie jest taka łatwa. Łatwo przejść planszę, ale już uzbierać wszystkie nagrody jest trudno.

Przedmówca ma racje - za wcześnie na zachwyty, dlatego nie będę na razie ci doradzał/odradzał tej gry.
 

dienekes' shade

New member
Bambolo82 napisał:
Nie grałem jeszcze w zawartość online ani w trybie kooperacji (część rzeczy można zrobić tylko z kolegą we dwójkę)

Przedmówca ma racje - za wcześnie na zachwyty, dlatego nie będę na razie ci doradzał/odradzał tej gry.

A nawet czwórkę i z koleżankami też można :mrgreen: Sprawdzone :krol:

Ja zachwyciłem się od razu, co wynika wprost z moich postów w tym wątku. Dłuuugo czekałem na ten tytuł i warto było - nie zawiódł mych oczekiwań :eek:k:
 

Mefju

New member
Nie rozumiem dlaczego nie dałoby się grać padem z ps2 , to idiotyczne pytanie, kupujesz pada z ps2 , dokupujesz taki mały adapter USB żeby podłączyć pada i grasz :confused:
 

Banzai

New member
Pytanie dosyć konkretne, zważywszy na to, że LBP nie obsługuje zamienników (logitech i innych wynalazków), dlatego jest pewna wątpliwość co do padów z ps2.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Znajdź sobie na ceneo sklepik. Widziałem ostatnio nowe po 91 zł.
Na Alledrogo DualShocki są po 159 zł.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Liptonosz

New member
Bez reklam
No nie wiem chyba padłem ofiarą "markteingu" zamówiłem LBP na dziś ma być u mnie. Wiki ma mi podrzucić, takie ciśnienie mam na tą grę:p Tak na prawdę nie wiem co to za gra ale fajnie wyglada mam nadzieję że się wkręcę:)

pozdro
 

Mefju

New member
Wkręcisz się , wkręcisz ;) Powodzenia i miłej gry , ja dziś też może skocze do sklepu nie daleko LBP skombinuję , ale jakoś mi się nie chcę , w ogóle Sonki od kilku dni nie odpalałem ;< Idę nadrobić zaległości przy Naruto hehe , pozdro.
 

matikubi

New member
Witam!
jak połączyć się z kimś onlin żeby pograć, a moje banalne pyta sdąd że posiadam wersję promo i nie wiem wogóle czy online jest dostępny, ale chyba tak bo opcja jest widoczna.
Z góry dzięki za pomoc
 

Mefju

New member
Gierki jeszcze nie mam ale wydaję mi się , że w online powinno być coś takiego jak Invite friend czy coś , poszperaj a jak nie to na necie poszukaj , ewentualnie zaraz ktoś Ci odpowie.Pozdro
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
matikubi napisał:
Witam!
jak połączyć się z kimś onlin żeby pograć, a moje banalne pyta sdąd że posiadam wersję promo i nie wiem wogóle czy online jest dostępny, ale chyba tak bo opcja jest widoczna.
Z góry dzięki za pomoc

Na InfoMoon jest sekcja My Friends.

Pozdrawiam,
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Mam :) Póki co 2 plansze zrobiłem, na razie ani mnie nie znudziło ani nie wkręciło, ale może przez to że miałęm ciężki dzień. Gra sama w sobie wygląda świetnie, ten człenio też jest sympatyczny. Jak na razie zauważyłem że z planszy na plansze uczę sie coraz więcej więc pewnie po jakimś czasie gra zrobi się dużo ciekawsza.

Masta J co to jest InfoMooN ? jak pograć online ?
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
LBP to coś więcej niż tylko gra! To też miejsce gdzie możemy spożytkować swoje pomysły i stworzyć takie oto perełki:

http://www.youtube.com/watch?v=yUbRFfXEtls&eurl=http://www.ps3site.pl/&feature=player_embedded

a następnie opublikować je i zadziwić cały świat.

GRA JEST FENOMENALNA i przerasta koncepcyjnie dotychczasową rozrywkę komputerową, dlatego nie którym neandertalom ciężko tą grę zrozumieć. Proponuje żeby ograniczyli swoje ambicje do mordowania kosmitów w Dead Space, za za takie gry się nie brali.
 
Ostatnia edycja:
Do góry