Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

Banzai

New member
Jest łata do wersji NTSC (waży 57 MB), właśnie pobieram.

EDIT: Co przyniosła:
Oczywiście zostały wyczyszczone słowa w utworze "Tapha Niang" i jest teraz instrumental.
A serwery nadal zamknięte, co głosi komunikat. Ale tym razem jest już podane, że serwer to EULA.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
O, coś się ruszyło, dzięki za info Banzai :eek:k: Zaraz pobiorę. Mam nadzieję, że prócz cenzury, poprawili szereg bugów, które lubią niemiło zaskoczyć podczas przechodzenia leveli na "ACED" ("przypadkowe" zabijanie przez NPC itp, :hmm:)

EDIT: Pobrałem i odpaliłem. Faktycznie został przedni instrumental. Szczerze, jestem bardziej niż zadowolony z tej zmiany, bo to bablanie grało mi na nerwach (po pewnym czasie).
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
A już myślałem, że mam unikalny egzemplarz gry :p. Szkoda, że serwery nadal zamknięte :(. Ostatnio bawiłem się edytorem, ogrom mnie przerasta ;), już wszystko po zapominałem, a tutoriali pewnie jeszcze od groma :twisted: . Swoją drogą jak przechodzicie levele? Na 100%, zawracacie sobie głowę każdym stickerem i poszczególną rzeczą do zebrania czy gracie, żeby przejśc, a jak coś się nadarzy po drodze to weźmiecie :)? Może jakoś się zmówimy na coopa jak już serwy ruszą?
 

Banzai

New member
Ja przeszedłem za pierwszym razem całą grę na tyle na ile się udało. Na niektórych nawet nie zebrałem kluczy do zręcznościówek i czasówek.
Teraz przechodzę drugi raz, zaliczając poziomy na 100%. Pierwsze 3 już tak mam, ale następne to masakra. Żeby nie stracić życia, trzeba dokładnie wyćwiczyć poziom. Poza tym naklejki i itemy są tak poukrywane na wyższych poziomach, że dopiero po wnikliwym i powolnym przechodzeniu da się do nich dotrzeć.
Samouczka wczoraj skończyłem, bo brakowało mi jednego tutoriału.

Co do grania online w przyszłości, to z wielką chęcią, bo jest co zbierać w 4 osoby.
 

dienekes' shade

New member
W sumie...mamy unikalne egzemplarze i jako "garstka" mogliśmy grać dużo wsześniej, przed resztą Małej Duże Planety ;) "Zakazany" utwór pozostanie na płycie :p

Ukończyłem Story Mode, choć nie wszędzie mam 100%. Tylko 2 levele zrobiłem wspólnie z Boxikiem. Resztę mam na maxa (jak na jednego gracza), choć jeszcze 4 poziomy muszę zrobić na ACED.

Na dniach kupuję drugiego pada i będe współpracował z moją Narzeczoną, ale że jest sporo zadań dla większej liczby osób, jestem chętny do współpracy: RadoUSA, ślij invite' a.

Ps. Wczoraj zacząłem robić swój pierwszy (prawdziwy) poziom i jestem zachwycony. Nawet nie myślę o powrocie do Story Mode i masterowaniu pozostałych leveli ;) Faktycznie, narzędzi jest tyle, że łatwo zpominieć o zasadzie ich działania. Mam nadzieję, że się Wam spodoba mój syberyjski motyw :D Oby do otwarcia serwerów.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Hura, hura, hurrrrra!!! :)

Banzai, Ty to jesteś Gość, pierwszy w LBP i pierwszy na serwerze :eek:k:

Coś mi strasznie rwało, więc wyszedłem z tego levelu God Of War. Swoją drogą, zaskoczyła mnie ta cała masa nowych poziomów i opcji. Uh, muszę na spokojnie wiedzi PODa, bo to nowa jakość względem tego, co widziałem do tej pory.

Faktycznie, teraz to się zacznie granie :mrgreen:
 

Banzai

New member
Troszkę już ochłonąłem, ale jestem pod wielkim wrażeniem tego co można tam zdziałać.

Właśnie, są poziomy gdzie prędkość siada właściwie do zera. Ruszam gałką i nic się nie dzieje. Jest taki level "1 milion point trophy!" i tam strasznie mnie przycięło.

Na którejś planszy dołączył do mnie ktoś i po skończeniu planszy, wylądował u mnie w PODzie :roll: Jak wybrałem kolejny level, to poleciał ze mną :hmm:

Poza tym jego sackboy wygladał jak dwie kartki papieru (głowa i tłów z kończynami).

Dziwne się tam rzeczy dzieją :p
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Zaliczyłem kilka mini zwiech, ale i tak nie popsuło mi to humoru - zabawa w sieci przednia. Mam nadzieję, że szybko ustabilizują prędkość edytowania i rozgrywki, które wyraźnie ucierpiały po otwarciu gry na świat :rolleyes:

Banzai, dzieki za grę :eek:k:Może dziś uda nam się zmontować większą ekipę. Info na Stronie Klubowej :mrgreen:

Ps. Dziś stuknął mi 6 "poziom doświadczenia" na PSNie :krol: RPG, jak nic :p
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Wczoraj grałem, momentami z dużymi problemami ("slowdown' y" jak w Windowsie, hehe), ale co do zasady, wszystko było ok :eek:k:Nie pomnę, o której wyłączyłem konsolę, później mogło się pokiełbasić :p:p:p
 

Banzai

New member
Z dzisiejszych nowości w świecie małej dużej planety:
- patch z numerkiem 1.03, prawdopodobnie poprawiający grę online
- pss jap. dwa stroje dla sackboy'a. Jednak nic nam po nich, bo nie działają z wersją usa a tym bardziej zapewne z eu
- serwery znów ruszyły, mam nadzieję, że na dłużej.
 

dienekes' shade

New member
Ha, właśnie - stroje z PS Store. W grze, w zakładce "nowiny", jest informacja o dostępności nowych gratów do LBP, ale ani w europejskich sklepach, ani amerykańskim, nie pojawiło się nic nowego :rolleyes:

Swoją drogą, grałem ze szczęściarzami, który mieli bonusowe fanty z God of War i HS. Kurcze, kiedy w Polsce zacznie się sprzedawać gry w takich pre-orderach? :hmm:
 

Banzai

New member
No tak, stało się :D

Po naprawdę świetnej a zarazem czasem frustrującej rozgrywce, zaliczyłem LBP na 100% wliczając w to trofea. Kilka godzin później dienekes' shade dokonał tego samego :eek:k:

Do tej gry jest potrzebna pomoc osób drugich, trzecich a nawet czwartych, bez nich nie ma co liczyć na końcowy dobry wynik.
Dienekes i Boxik, jeszcze raz dzięki za okazałe wsparcie przy przechodzeniu Małej Dużej Planety.
Teraz już na spokojnie można sobie podziwiać poziomy publiczne i pomagać następnym graczom (vide - Boxik np.) w ukończeniu ich planety.
 

dienekes' shade

New member
To prawda. LBP należy, obok Burnout Paradise, do chlubnych wyjątków, w których to nie rywalizacja, a współpraca jest kluczem do sukcesu.

Bez pomocy Banzai, Boxika i wielu innych graczy, uzyskanie 100% w tej grze byłoby niemożliwe. Dziękuje Wam Panowie :eek:k:

Jeśli ktoś z Was ma problemy ze znalezieniem wszystkich baniek, lub poprostu potrzebuje zwartej grupy do odblokowania zadań dla 2,3 i 4 graczy, wiecie gdzie mnie szukać. Chętnie pomogę :)
 

lbk

New member
no to gratulacje Koledzy hardcore`owcy. Widzę, że jako gracz weekendowy blado wypadam i marnie widzę swoje szanse ;)

Gra jest świetna - potwierdzam. Nigdy nie lubiłem i nie grałem w platformówki, ale ta ma w sobie "coś".

Gdyby ktoś potrzebował pomocy (w porywach do: chciał jej udzielić ;)), moje PSN ID: Lubek
 

Szczupaczek

New member
Kupiłem tą grę specjalnie dlatego by pograć z moja żoną :) Ona krzywo cały czas patrzyła na moje hobby-czyi gry. Teraz sama się wciągnęła ale tylko w LBP:) Ostatnio w długi weekend śmialiśmy się sami z siebie , 30 latki, długi weekend a siedzą przed konsolą :)
 
Do góry