Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

dienekes' shade

New member
EDIT: Poprzedni post poleciał na śmiernik. Czekamy na premierę wersji PAL, jednak :rolleyes: Problemy natury technicznej (po stronie sklepu) przechyliły szalę ;)
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
A ja nie mogłem dłużej czekać i już właśnie LBP śmiga u mnie na PS3 :D

Czuję się jak młody dzieciak, który zrobił sobie wagary, żeby tylko pograć w nową grę.

Jak na razie ubieram Sackboy'a (za co wleciało już pierwsze trofeum :) ) i ganiam dalej.
Gierka już mi się strasznie podoba, klimat rewela :eek:k:


dienekes' shade a co u Ciebie za problemy z zakupem?
 

dienekes' shade

New member
Whoa! Wymiatasz :mrgreen: Zazdroszczę Ci. Chcieliśmy kupić 3 sztuki LBP, ale ów sklep nie posiada terminala, a że karta kredytowa wchodziła w grę, odpuściliśmy sobie ;)

Widziałem, że kilka łódzkich sklepów żeni ten tytuł w dobrej cenie. Masz wersję ze Stansów? Przyznam, że i to wyhamowało mój zapał do dzisiejszego zakupu. Jestem lekko skonfundowany przez to całe zamieszanie z serwerami. Mam nadzieję, że będziemy mogli grać razem (już za tydzień) :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Jeden z (senior) producentów LBP chlapnął w Lipsku, że będzie coś na kształt regionalizacji pod względem serwerów i korzystania z leveli poszczególnych użytkowników. Później to oświadczenie prostowano i mówiono, jakoby miał istnieć tylko jeden serwer: "Little Big Server" :D:D:D hehe. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni i że ten drugi warant się utrzyma. Istnieje duża szansa, że zabraknie mi cierpliwości do premiery wersji PAL :p Pożyjemy, zobaczymy.

Miłej i owocnej gry życzę :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Tak, nie działa, bo serwery LBP będą nieczynne do 21ego albo 24ego października, nie pomnę dokładnie. Nic to, bowiem taki stan rzeczy wskazuje na "Little Big Server", przekreślając jednocześnie wariant regionalizacji rozgrywki on line.

Głowa do góry :eek:k:Lepiej podzieliłbyś się wrażeniami :mrgreen: Jesteś jednym z pierwszych na tym forum, jeśli nie pierwszym :)
 

Banzai

New member
:D (jedna emota mówi wszystko za siebie)

Serwery rzeczywiście najprawdopodobniej są jeszcze nieaktywne. Poszperałem na forach i tak właśnie opisują zaistniałą sytuację, ufff...

A teraz do rzeczy...
Intro otwierające krótkie, ale fajne.

Nie pamiętam dokładnie później co robiłem :mrgreen: bo za bardzo już chciałem zagrać, ale wiem, że przeszedłem tutorial i ubrałem mojego Sackboy'a i rozpocząłem przygodę LBP.

Kartonowy domek, w nim pad i "ludzik szmacianka", przed nim trzy kule. Środkowa z wyborem trybu Story. To jedyny tryb obecnie dostępny bez połączenia online.

Poziomy są świetne, wszystkie detale fajnie dobrane. Sackboy porusza się na pierwszym planie, ale można nim też przejść w drugi, gdzie najczęściej są schowane itemy. Grając ma się wrażenie, że właśnie leci dobranocka, a na pewno może odnieść takie wrażenie druga osoba, ogladająca poczynania "szmacianki".

Nie jestem dobrym recenzentem, jednak grę mogę wyróżnić i dać jej wysokie noty, za to że potrafi mnie bawić, będąc właściwie tematycznie grą dla młodszego pokolenia.
Chociaż jest to dosyć dyskusyjne stwierdzenie. Pamiętajmy, że jest kreator poziomów i jeśli nie będzie cenzury, to przyjdzie nam (z własnego wyboru) zagrać w różne dziwne "rzeczy";)

Animacja Sackboya mnie powala. Gesty, minki, grymasy, ktore sami nim robimy, są niesamowite. Sack, może być uśmiechnięty, zły, bać się i być smutnym i to w wszystko w trzech wariantach. Do tego można machać łapkami.

Pewnie wszystkiego co Was interesuje nie napisałem i wyszły same ochy i achy, ale ja żadko dopatruję się w grach niedoskonałości. A tutaj może ich przecież wcale nie być.

Polecam jak najbardziej i czekam na otwarcie serwerów :)
 
Ostatnia edycja:

glexu

New member
dzisiaj otrzymałem swój egzemplarz pełnej wersji i .....

Levele wymiatają, przeszedłem może z 8 jak na razie bo na więcej czasu nie mam, ale to co tam powymyślali to przechodzi ludzkie pojęcie. Gra mi się strasznie podoba i szlag mnie trafia że znikam na weekend z domu bo tak to bym chyba cały weekend grał, grał, grał.

Online niestety na razie niedostępny, ale w tej chwili to nie ma znaczenia
 

Banzai

New member
Panowie, jestem po zaliczeniu wszystkich poziomów. No ale oczywiście to nie koniec zabawy, teraz zaczynam wszystko od nowa, bo dopiero po przejściu gry dostaje się większość itemów, które potrzebne są w początkowej fazie grania.

Niektóre levele "napsuły" mi zdrowia ale właśnie o to chodzi, nie ma lekko ;)

Nadal polecam :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Dziś dostanę swoją kopię, hurrrrra!!!! Cieszę się tym bardziej, że światowa premiera została mocno opóźniona :hmm: A wszystko przez Koran. WTF ? Co za zje*y :twisted:

Swoją drogą, zastanawiające jest to "opóźnienie" (Europa do 14-17 listopada, Ameryka Północna 27 października) skoro w Stansach już od dawna sprzedają LBP :rolleyes:
 

Banzai

New member
Chodzi o utwór wykorzystany w grze, w którym są zwroty z koranu.

Wszystkie kopie z magazynów mają być cofnięte :hmm:

Fajnie, w takim razie te sprzedawane będzie można traktować jak Limited Edition :D
 

dienekes' shade

New member
Dokładnie :mrgreen: Mój egzemplarz wersji NTSC już wkrótce zostanie wessany przez czarnulkę (wielkie dzięki boxik :eek:k:)

Niektórzy (jalla, jalla...wiemy o kogo tu chodzi) powinni zaznać czegoś, co u normalnych ludzi zwie się dystansem do siebie i rzeczywistości. Nie jest mą intencją obrażanie uczuć religijnych, ale... "bitch please", ktoś powinien powiedzieć STOP! uginaniu się pod wpływem, czy to oszołomów w turbanach, czy to zapiekłych chrześcijańskich fundamentalistów.

Już nie mogę się doczekać momentu, kiedy stanę się jeszcze bardziej "niewierny" niż dotychczas! Jalla! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

ortax360

New member
Gram od 2 dni gra jest niesamowita :D :D :D . Wciaga i nie pozwala oderwac się od ekranu lcd :D .

Swietnie dobrana muzyka do poziomów . Grafika 1 liga . Grywalnosc 100% .
 
Ostatnia edycja:
Do góry