Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

Banzai

New member
Jak dzieci, jak dzieci :p

Przechodzę już drugi raz ale to nie koniec, musi być trzeci i nie wiem czy na tym się zakończy (mam na myśli STORY).
 

dienekes' shade

New member
Uh, przedawkowałem wczoraj LBP :mrgreen: Nim się obejrzałem, była trzecia w nocy :p Zmusiłem się do przerwy na sen... Turtoriale z budowy są... przepastne! Siedziałem, bodaj od 23ciej, a wszystkich nie zdążyłem zobaczyć! Szok :shock:

Wyciąganie 100% z każdego levelu uzależnia, hehe, a design afrykańskich poziomów mnie zgniótł :eek:k:

Co za gra... :krol:

Ps. Za każdym razem, jak zerkałem w XMB co ma Banzai pod nickiem, widziałem to samo, co u mnie: LittleBigPlanet :D Jak dzieci, faktycznie, choć gra taka łatwa wcale nie jest, jak mogłoby sugerować pierwsze wrażenie.

Ps. 2 Kurcze, przez to zamieszanie, cokolwiek dziwne, z premierą, na playfire.com nie można jeszcze dodawać trofeów z LBP :rolleyes:

Ps. 3 Jak zakazany kawałek? Niezły, co? Bardzo...tematyczny? :D
 
Ostatnia edycja:

boxik

New member
Wczorajszy dzień można nazwać BOGATYM w emocje. Bardzo skrajne emocje brylowały przez cały dzień. Zaczynając od niecierpliwości w oczekiwaniu na upragniony i zamówiony tytuł, po przez wkur...... gdy się okazało że zamówione tytuły zostały w sposób bezczelny odstąpione komuś innemu ( :hmm: WTF). Dlatego z tego miejsca "serdecznie" pragnę pozdrowić firmę Electronic dreams, która pokazała jak w Polsce traktuje się klientów (jak śmieci). Jestem pewien, że już nigdy nic w tej firmie nie nabędę.
Naszczęście główka pracuje i przyszedł czas na radość, po tym jak chłopaki ze Świata Gier uratowali mnie i kolegów sprzedając (w dobrej cenie) upragnione trzy sztuki LBP.
Od tej chwili było już tylko lepiej. :krol:

Wraz z dienekes' shade sobotnie popołudnie spędziliśmy pod znakiem LBP.
Uśmiech nie schodził mi z gęby przez resztę dnia. :grin:
Po powrocie do domu z wielką chęcią przeszedłem raz jeszcze pierwsze plansze. W obawie przez zbyt wczesnym ukończeniem gry postanowiłem sobie dawkować to szczęście. Dziś będzie C.D.

Niepocieszający jest fakt, że premiera została przełożona = oczekiwanie na serwery! Ale najważniejsze że BD z LBP jest już w mojej czarnulce! :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Tak, sprzedawcy z electronicdreams.pl (działający również w ramach serwisu allegro) trafili wczoraj na naszą Czarną Listę. Krótko, nie szanują klienta i własnego słowa.

Boxik zamówił u nich 3 kopie i umówił się na odbiór osobisty na Giełdzie Komputerowej. To najwyraźniej nic nie znaczy dla panów (celowo z małej :twisted:) z tego marniutkiego sklepiku, bo już ok. 10 rano (sobota) towaru zamówionego przez boxika nie posiadali. Dlaczego? Bo kasa dla tych miernych ciułaczy peelenów jest ważniejsza od danego słowa.

Drodzy Koledzy, jeśli chcecie kupić towar związany z szeroko pojętym gamingiem w dobrej cenie i "przy okazji" być szanowanym przez sprzedawcę, omijajcie szerokim łukiem stołeczny electronicdreams.pl.
 

VViking

New member
Siema,
od długiego czasu napalam się na zakup LittleBigPlanet jak tylko wyjdzie. Mam do niej jednak dwa pytania na które szukam odpowiedzi

1. Zamierzam cały tryb story przejść w pojedynkę i ciekaw jestem czy w takim układzie nie trafię w trakcie gry na jakiś bonus do odblokowania (elementy do edytora, kostiumy, czy cokolwiek innego, ważnego dla gry), którego nie będę mógł w stanie odblokować bez kooperacji? W jakiejś zapowiedzi która czytałem było napisane, że wszystko można odblokować samemu. Jestem ciekaw czy tak zostało, czy może zmienili to i są momenty, ze kooperacja jest niezbędna?

2. Kooperacja jest tylko przez neta, czy może wspólna gra na jednej konsoli dwóch osób, z padami w rękach jest możliwa?
 

dienekes' shade

New member
Witaj VViking :)

Ad 1) Muszę Cię zmartwić - już w pierwszym "rozdziale" trzeba współpracować. Później poziomów, do których przejścia "na 100%" potrzebny jest co-op, jest coraz więcej.

Ad 2) Póki co, szczęśliwcy, którym udało się kupić LBP przed wycofaniem ze sklepów, mogą "jedynie" grać na jednej konsoli (symultanicznie max 4 graczy :eek:k:). Po "właściwej" premierze, jak ruszą serwery, będziemy grać na odległość :cool:

Przyznam, że miałem okazję przejść pierwsze 2 poziomy w trybie co-op (pozdro boxik :krol:) i uważam, że analogiczne podejście on-line, nie da tyle samo frajdy.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak by była możliwość grania tylko dwóch osób na jednej konsoli z padami w rękach to by była lekka lipa.
Ja polecam pogrywać np. w 4 osoby :D

dienekes' shade tym razem Ty byłeś szybszy ;p

Pozdrawiam,
 

Banzai

New member
Dziś (podobno, jeszcze nie sprawdzałem), ukazała się łata, która "usuwa" utwór z gry.
To co, odłączamy konsole od neta, przechodzimy ostatni raz poziom z koranem, a później robimy update i słuchamy nowej pioseneczki :D
 

dienekes' shade

New member
Przed paroma minutami skończyłem gonitwę po Japonii, ale nie dostałem informacji o update' cie. Może już coś jest?

Mam nadzieję, że wytną sam wokal (heh, i tak nie kumam Somalijskiego :p), bo kawałek muzycznie mi się podobał, a tego zawodzenia brakować mi nie będzie :mrgreen:

EDIT: Info na temat patch' a.

Zastanawiam się tylko, po co komu patch do wersji PAL, skoro ta nie miała jeszcze premiery i dlaczego wersja NTSC nie dostała łatki, skoro już od dobrego tygodnia ludzie na całym świecie (import ze Stansów) mogą grać w tę wersję LBP. Logika :confused:
 
Ostatnia edycja:

boxik

New member
Update?? Niech se go wsadzą....
Moja gra i żadna łata póki co nie jest mi do szczęścia potrzebna!

Obecnie siedzę sobie w Ameryce Południowej (z uroczą Fridą), a w wolnych chwilach przechodzę przyspieszony kurs inżynieryjny, ze specjalizacją konstruktora Świata ;).
 

sokisoki

New member
Grałem w betke polecam zdecydowanie, wypasiona zabawa.
na ps3site zbiera sie ciekawa ekipka, jeśli i Ty zamierzasz coś wnieść do Świata LBP zapraszam do wspólnej zabawy.
Pozdrawiam
 

Banzai

New member
To widać, że Twój list otwarty do admina, pomógł :D

Wie ktoś jak się rozdaje te serca? Czy to tylko w grze online się robi?
 
Ostatnia edycja:
Do góry