LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

stanelk

Member
Soft

To jest w ogóle jakieś dziwne bo nie ma napięcia na portach usb bo nie świeci sie niebieska dioda w odbiorniku pilota MagicMotion. Wszystko jest martwe, matryca tez się nie zaświeca. Jedynie dioda po właczeniu najpierw na czerwono, potem na biało, przygasa i znów świeci na biało już cały czas. Poza tym tv nie reaguje na nic.
Witam,te miganie diody jest informacją o próbie wgrania softu.Tak samo miałem jak bez pena włączyłem wgranie nowego softu.Pomogło tylko całkowite wyłączenie z zasilania.
Pozdrawiam.
 

rojek1

New member
Witam
Prawdopodobnie powrót do dowolnej starej wersji softu wg kol z Rosji
Cytat tłumaczone przez gogle

"Jeśli czytasz moje posty, jak poinformowali, należy wiedzieć, że skoro oprogramowanie ..... 05 rollback do starego firmware i oprogramowania jest zablokowana. Aby przywrócić wykonać następujące czynności:
1. 09.00.00 Pobierz specjalny program (do serialu LW wyłączeniem 4500, z drugiej serii osobisty niezaznaczone), który zwalnia blokadę firmware Telly byle firmware, link mogę napisać wcześniej.
2. Sformatować dysk flash do FAT32.
3. Utworzenie folderu LG_DTV.
4. Skopiuj ten firmware folderu 09.00.00
5. Włóż kij do telewizora.
6. Włącz telewizor.
7. TV będzie oferować zaktualizować firmware, trzeba się zgodzić.
8. Poczekaj, aż TV proshetsya i ponownie uruchomić komputer, wyjmij kij.
Następnie pobrać swój ulubiony stary firmware, i działać jak opisane wcześniej. Jeśli spróbujesz zainstalować starego oprogramowania, bez konieczności instalowania 09.00.00 następnie zostanie podany do Tele błędu i pozostanie na Oprogramowaniu prezhnm Telly Teraz, gdy już uruchomiony."
 
Ostatnia edycja:

keriz

New member
Witam
Prawdopodobnie powrót do dowolnej starej wersji softu wg kol z Rosji
Cytat tłumaczone przez gogle

"Jeśli czytasz moje posty, jak poinformowali, należy wiedzieć, że skoro oprogramowanie ..... 05 rollback do starego firmware i oprogramowania jest zablokowana. Aby przywrócić wykonać następujące czynności:
1. 09.00.00 Pobierz specjalny program (do serialu LW wyłączeniem 4500, z drugiej serii osobisty niezaznaczone), który zwalnia blokadę firmware Telly byle firmware, link mogę napisać wcześniej.
2. Sformatować dysk flash do FAT32.
3. Utworzenie folderu LG_DTV.
4. Skopiuj ten firmware folderu 09.00.00
5. Włóż kij do telewizora.
6. Włącz telewizor.
7. TV będzie oferować zaktualizować firmware, trzeba się zgodzić.
8. Poczekaj, aż TV proshetsya i ponownie uruchomić komputer, wyjmij kij.
Następnie pobrać swój ulubiony stary firmware, i działać jak opisane wcześniej. Jeśli spróbujesz zainstalować starego oprogramowania, bez konieczności instalowania 09.00.00 następnie zostanie podany do Tele błędu i pozostanie na Oprogramowaniu prezhnm Telly Teraz, gdy już uruchomiony."
a teraz trzeba odważnego , który wypróbuje ten sposób ;)
 

keriz

New member
Jaki sposób , żeby to połączyć telewizor z internetem. Po tej aktualizacji zniknęło mi połączenie.
Wyskakują mi takie informacji router, kabel internet wszystko OK sprawdzone 100 razy..
IMG_0059.JPG

IMG_0060.JPG

IMG_0061.JPG

Ma ktoś jakiś pomysł albo przerabiał to zagadnienie ? Chętnie przyjmę podpowiedź jak z tego wybrnąć.

Nikt nie ma pomysłu na ten problem???
 

rojek1

New member
Witam
Prawdopodobnie powrót do dowolnej starej wersji softu wg kol z Rosji
Cytat tłumaczone przez gogle

"Jeśli czytasz moje posty, jak poinformowali, należy wiedzieć, że skoro oprogramowanie ..... 05 rollback do starego firmware i oprogramowania jest zablokowana. Aby przywrócić wykonać następujące czynności:
1. 09.00.00 Pobierz specjalny program (do serialu LW wyłączeniem 4500, z drugiej serii osobisty niezaznaczone), który zwalnia blokadę firmware Telly byle firmware, link mogę napisać wcześniej.
2. Sformatować dysk flash do FAT32.
3. Utworzenie folderu LG_DTV.
4. Skopiuj ten firmware folderu 09.00.00
5. Włóż kij do telewizora.
6. Włącz telewizor.
7. TV będzie oferować zaktualizować firmware, trzeba się zgodzić.
8. Poczekaj, aż TV proshetsya i ponownie uruchomić komputer, wyjmij kij.
Następnie pobrać swój ulubiony stary firmware, i działać jak opisane wcześniej. Jeśli spróbujesz zainstalować starego oprogramowania, bez konieczności instalowania 09.00.00 następnie zostanie podany do Tele błędu i pozostanie na Oprogramowaniu prezhnm Telly Teraz, gdy już uruchomiony."
Witam
Działa
 

Attachments

  • Zdjęcie0172.jpg
    Zdjęcie0172.jpg
    623,2 KB · Wyś: 152
Ostatnia edycja:

rojek1

New member
Możesz wejść w menu serwisowe i sprawdzić czy masz odblokowane nagrywanie?
Skąd ściągnąłeś tego softa 5.10.05
Ten miałem na dysku z tych najnowszych jest z marca mam jeszcze starsze z stycznia grudnia na stronie lg jest tylko stare z grudnia albo te nowe do biosu nie mam na razie czym wejść kolega mi go odblokował swoim pilotem. Nagrywanie mam odblokowane działa. Te najnowsze niestety nie ściągałem z strony lg tylko automatycznie aktualizowałem przez tv.
Jeżeli ktoś ma linka do tego 05.11.08 to proszę
 
Ostatnia edycja:

keriz

New member
Na razie wgrałem oprogramowanie 05.10.05
Nie mam tego ostatniego 05.11.08 nie ma go na stronie lg ma ktoś jakie namiary?
zrobiłem to samo
i jak chciałem mu wgrać soft 5.01,10 i 5.11.08 to padła informacja, że nie ma potrzeby aktualizacji - soft 09.00.00 jest wyższy ???????????
rozumiesz coś z tego????
 

keriz

New member
Ten miałem na dysku z tych najnowszych jest z marca mam jeszcze starsze z stycznia grudnia na stronie lg jest tylko stare z grudnia albo te nowe do biosu nie mam na razie czym wejść kolega mi go odblokował swoim pilotem. Nagrywanie mam odblokowane działa. Te najnowsze niestety nie ściągałem z strony lg tylko automatycznie aktualizowałem przez tv.
Jeżeli ktoś ma linka do tego 05.11.08 to proszę
masz na stronie producenta jeszcze jest
 
Do góry