LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

mskrapi1980

New member
Czy wam TV automatycznie aktualizuje godzinę? U mnie gdy włącze tą funkcje to TV wyswietla puste znaki zamiast godziny, gdy wpiszę ręcznie to nie ma problemu. Jak to jest u Was?
LG LW579S
 

zarembaz

New member
jeśli ktoś się zastanawia nad tym lub innym telewizorem LG to stanowczo odradzam przynajmiej ze względu na serwis, który wmawia że nie ma żadnego problemu z telewizorem i nie ma podstaw do wysłania serwisanta
 

MJ MARTINO

New member
Witam
Może ktoś sprawdzić czy odtwarzają mu się wszystkie filmy xvid,mkv 720p oraz 1080p SBS 3D przez plexa bo po aktualizacji ten najnowszej i poprzedniej przestały niektóre odtwarzać się z komunikatem "Nieobsługiwane multimedia" :|
 

Jerzy62

New member
Czy wam TV automatycznie aktualizuje godzinę? U mnie gdy włącze tą funkcje to TV wyswietla puste znaki zamiast godziny, gdy wpiszę ręcznie to nie ma problemu. Jak to jest u Was?
LG LW579S
Ja mam OK po włączeniu pokazuje się logo i aktualna godzina jak włącze info to mam datę i godzinę
wejdz w ustawienia ZEGAR i ustaw AUTO i na samym dole POLSKA i powinno być dobrze.:eek:k:
 

memeczyslaw

New member
witam mam pytanie i prosze pilnie o odpowiedź, otóż raz na jakis czas tak na około 20 włączeń telewizora na ekranie wyświetlają mi sie cienkie pionowe mało widoczne paski gdy wyłącze telewizor paski znikają co to moze oznaczac? czyzby telewizor sie psuł? telewizor ma 4 miesiące. Proszę o pomoc! :( Dzięki.

ponawiam, ma ktoś jakiś pomysł?
 
Ostatnia edycja:

memeczyslaw

New member
tak to wygląda miejwięcej
 

Attachments

  • 005_P1260814.JPG
    005_P1260814.JPG
    44,5 KB · Wyś: 145

mskrapi1980

New member
Ja mam OK po włączeniu pokazuje się logo i aktualna godzina jak włącze info to mam datę i godzinę
wejdz w ustawienia ZEGAR i ustaw AUTO i na samym dole POLSKA i powinno być dobrze.:eek:k:

Niestety u mnie nie ma żadnej reakcji pomimo ustawienia auto i wybraniu regionu.
Czy może to być spowodowane, że mam LW579S ale z Niemiec?
 

memeczyslaw

New member
wedlug mnie telewizor do serwisu nie ma na co czekac nie moze byc tych linii



ale te paski zaraz znikają jak wyłącze telewizor i pojawiają sie bardzo żadko wolałbym proces gwarancyjny ominąć ale jesli jest taka potrzeba oczywiscie to zglosze, chociaz moze problem tkwi gdzies indziej i nie jest to nic groznego?
 

Miran

New member
Niestety u mnie nie ma żadnej reakcji pomimo ustawienia auto i wybraniu regionu.
Czy może to być spowodowane, że mam LW579S ale z Niemiec?

Przypuszczam że godzina się aktualizuje poprzez moduł satelity i jeżeli nie korzystasz z tunera satelitarnego w telewizorze to nici z tego.
U mnie też nie działa szkoda że nie robi tego przez internet.
 

enter1

New member
ale te paski zaraz znikają jak wyłącze telewizor i pojawiają sie bardzo żadko wolałbym proces gwarancyjny ominąć ale jesli jest taka potrzeba oczywiscie to zglosze, chociaz moze problem tkwi gdzies indziej i nie jest to nic groznego?
ja wczesniej mialem 42LG7000 i raz na jakis czas po wlaczeniu nie wlaczalo sie podswietlenie matrycy a ze telewizor byl juz po gwarancji rozkrecilem go poruszlem zlaczami i problem na zawsze zniknal poprostu cos przerywalo byc moze u ciebie tez cos dobrze nie laczy przy matrycy ale skoro masz na gwarancji to ja by zadzwonil na serwis
 

Jerzy62

New member
Przypuszczam że godzina się aktualizuje poprzez moduł satelity i jeżeli nie korzystasz z tunera satelitarnego w telewizorze to nici z tego.
U mnie też nie działa szkoda że nie robi tego przez internet.

Nie koniecznie ja rzadko oglądam z satelity większość z DVB-T naziemna bo mam 18 kanałów i zegar zawsze jest aktualny, napisz do serwisu LG może coś podpowiedzą jak coś nie wiem to piszę do nich:eek:k:
 

memeczyslaw

New member
ale dziwna sprawa, że dzieje sie to bardzo rzadko raz na miesiąc może troche częściej i na te kreski pomaga wyłączenie telewizora gdy włącze już wszystko wraca do normy na kolejny miesiąc
 

jacek67m

New member
Wczoraj w 5 lub 6 próbie udało się zaktualizować oprogramowanie ( 05.11.08) niewiem zbytnio czym teraz różni telewizor jest dopiero od piątku cały czas nad nim pracuje :)
 

zmysl84

New member
Ja mam podłączony recorder n'ki poprzez hdmi i także brak godziny po ustawieniu AUTO.
Tak jak poprzednicy - jeśli ustawię RĘCZNIE godzinę to nie ma problemu.
Mam ustawione WARSZAWA, GMT+1.
 

Miran

New member
Nie koniecznie ja rzadko oglądam z satelity większość z DVB-T naziemna bo mam 18 kanałów i zegar zawsze jest aktualny, napisz do serwisu LG może coś podpowiedzą jak coś nie wiem to piszę do nich:eek:k:
Nie chodzi o to czy korzystasz z odbioru satelitarnego ale masz podpiętą antenę do telewizora i to wystarczy.
Korzystanie z zewnętrznego tunera już w tym temacie nic nie daje,zresztą czy jest ktoś komu uaktualnia się godzina i nie ma podpiętej anteny do telewizora??
 
Do góry