LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

ovner

New member
@zmysl84 i @mskrapi1980 odnośnie zegara.
Ustawcie sobie kanały naziemnej DVB-T lub cyfrowej kablówki DVB-C jak posiadacie i z naziemnego sygnału telewizyjnego odbiornik sobie pobierze aktualny czas tak samo jak z kablówki, co do satelitarnej nie jestem pewien.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Ja po aktualizacji znalazłem w LG Apps w końcu LG 3D World , bo wcześniej chyba tego nie było.
A tak to chyba tylko cały czas prace nad YouTube bo co kolejna akt. to to się dłużej włącza....
 

ovner

New member
Tak z ciekawości czy już zmienili nazwy satelit Eutelsata w nowym sofcie ? i czy jest możliwość skanowania wszystkich transponderów danego satelity, bez usuwania już przeskanowanych i kanałów tv?
 

lgfan

New member
Ja mam podłączony recorder n'ki poprzez hdmi i także brak godziny po ustawieniu AUTO.
Tak jak poprzednicy - jeśli ustawię RĘCZNIE godzinę to nie ma problemu.
Mam ustawione WARSZAWA, GMT+1.
Telewizor pobiera czas tylko z naziemnej cyfrówki i chyba z cyfrowej kablówki (nie jestem pewien)
Jak nie macie zaprogramowanych kanałów z DVB-T to nie ma mowy o automatycznym ustawieniu zegara !!
 

lookhash

New member
Witam posiadam ten TV od grudnia i jest super. Tylko mam jedno pytanie co jakis czas pojawia się komunikat że telewizor zostanie wyłączony. I muszę w tedy pilotem pogłośnić lub nacisnąć jakikolwiek guzik na pilocie żeby się nie wyłączył. Głównie z dekodera korzystam przez hdmi i przez euro i pilota do tv po prostu nie używam. Można jakoś tę funckę wyłączć??
 

stanelk

Member
Witam posiadam ten TV od grudnia i jest super. Tylko mam jedno pytanie co jakis czas pojawia się komunikat że telewizor zostanie wyłączony. I muszę w tedy pilotem pogłośnić lub nacisnąć jakikolwiek guzik na pilocie żeby się nie wyłączył. Głównie z dekodera korzystam przez hdmi i przez euro i pilota do tv po prostu nie używam. Można jakoś tę funckę wyłączć??
Są to objawy włączonego trybu HOTEL,ale o ile pamiętam w menu jest do wyboru SKLEP i DOM więc musisz przełączyć na opcję DOM i nie powinno być tego problemu.
Pozdrawiam.
 

hester5

New member
Witam
Doradzcie co zrobic mam tv podlaczony do ruter lacze 10mb a youtube laduje sie godzinami, strony podobnie.

Drugie pytanie to czy da sie ogladac youtuba przez przegladarke ? bo we wlasciwosciach przegladrki pisze wlacz flash ale mimo to strony nie wyswietlaja flasha.

Doradzcie cos?!! pozdrawiam
 

archadeusz

New member
Witam
Doradzcie co zrobic mam tv podlaczony do ruter lacze 10mb a youtube laduje sie godzinami, strony podobnie.

Drugie pytanie to czy da sie ogladac youtuba przez przegladarke ? bo we wlasciwosciach przegladrki pisze wlacz flash ale mimo to strony nie wyswietlaja flasha.

Doradzcie cos?!! pozdrawiam


Masz aktualny soft? Przez przeglądarke nie mogę oglądać youtube.
 

MP40

New member
Witam, po zrobieniu dzisiejszej aktualizacji mam problem z modułem Cyfry wsadzonym do dekodera w tv. Weryfikacja urządzenia zatrzymała się na 90% i nie chce ruszyć. Próbowałem wyłączać tv, wyjmować i wkładać ponownie moduł i nadal ten sam objaw weryfikacja wiesza się na 90%. Czy ktoś miał podobny problem?
 

mariomk

New member
Jak radzicie sobie z podłączeniem:- kamera LG oraz moduł WI-FI oraz pilot MAgic MoTION - wszystko jest na USB, a mamy tylko 2 wejścia USB.
 

ovner

New member
Poszukaj na forum jak dostać się do menu EZ_ADJUST i tam możesz sobie zmienić USB hub, dvr, tryby THX i podłączasz huba do jednego z usb i do niego dodatkowe urządzenia.
 

MP40

New member
Witam, po zrobieniu dzisiejszej aktualizacji mam problem z modułem Cyfry wsadzonym do dekodera w tv. Weryfikacja urządzenia zatrzymała się na 90% i nie chce ruszyć. Próbowałem wyłączać tv, wyjmować i wkładać ponownie moduł i nadal ten sam objaw weryfikacja wiesza się na 90%. Czy ktoś miał podobny problem?

Nie zaśmiecam. Serwis LG pracuje nawet w niedzielę i pomógł mi wyjść z opresji.
 
Do góry