LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Jerzy62

New member
Poszukaj na forum jak dostać się do menu EZ_ADJUST i tam możesz sobie zmienić USB hub, dvr, tryby THX i podłączasz huba do jednego z usb i do niego dodatkowe urządzenia.

Jeśli znasz ten sposób to podaj go tutaj ciężko jest przekopać 150 stron a przydało by siś to odblokować tylko czy nie straci się gwarancji?
 

ovner

New member
... tutaj ciężko jest przekopać 150 stron...
Szukaj i wyrażenie USB HUB

Sposób dostania się do menu EZ_ADJUST
http://www.hdtv.com.pl/forum/710391-post618.html

USB Count i USB HUB Count
http://www.hdtv.com.pl/forum/715140-post780.html i na stronie 40 tematu LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Gwarancje możesz stracić jak będziesz miał pecha, lub będziesz zbyt ciekawy do czego dane ustawienie w menu służy, zdaleka od WhiteBalance i Area Option . W miarę bezpieczne jest włączenie DVR, USB HUB, THX.
 

Prucha

New member
Youtube, USB, i inne

Witam.
Stałem się szczęśliwym posiadaczem LG 42LW570S. Przeglądając forum widzę że telewizorek ma możliwość odblokowania niektórych funkcji. Jednak chciałbym zapytać jak odtwarza Wam filmy z YouTube? Poprzez skrót działa to u mnie fatalnie. Poprzez przeglądarkę strasznie długo się ładują. Internet mam w miarę szybki i na komputerze działa to w mig. A na telewizorze niestety porażka - kilka minut się ładuje po czym zrezygnowałem z tego rozwiązania. Może należy dokonać jakiś ustawień? Czy kabel ma być prosty czy krosowany? Nie mam czasu na wertowanie instrukcji, a dziecku czasem można by puścić bajki na TV z Youtube. Druga sprawa to nagrywanie na HDD. Czy ktoś odblokował już te funkcje? Czy dla laika jest to możliwe?

Pozdrawiam.
B
 

mielnia

New member
UWAGA UWAGA UWAGA sposób na powrót do poprzedniej wersji firmware wejść w USTAWIENIA:OPCJE i naciśnij 9 siedem razy i tv się wyłączy i włączy i mamy poprzednią wersje ten sposób przełącza między dwoma firmware jeśli zrobi się to ponownie wróci do najnowszej wersji firmware
 

Jerzy62

New member
wypróbowałem działa usunąłem najnowszą aktualizację i powrotem ją przywróciłem żeby jeszcze wten sposób można było wejść w menu serwisowe
 

jacek67m

New member
Posiadam model 47lw579s i potrzebowałbym dobrych ustawień do oglądania meczy na C+ dzięki
P.S
telewizor sprawuje się świetnie jestem mile zaskoczony i uważam że wpisy krytyczne nie do końca są rzetelne , przecież wiadomo że każdy model ma jakieś niedociągnięcia .
 

guti

New member
mam ten nowy soft przez sieć i youtube chodzi w HD 3D bez żadnych przycięć a mam neta 20Mb/s z Netii do tv kablem sieciowym. Ale po dłuższym przeglądaniu różnych plików coś się blokuje i od nowa trzeba wczytać youtube bo nie chcą się ładować filmy. Mam pytanie czy filmy z dysku podłączonego USB do TV i dźwięk z TV do kina domowego też macie w kiepskiej jakości. Jakiś taki przesterowany i płytki bez przestrzenności. Amplituner mam Onkyo 705 i z TV optycznym kablem wysyłam dźwięk, więc mnie to dziwi.
 

srcp

New member
W piatek napisałem list z pytaniem skierowanym do programistów kiedy za pomocą przeglądarki będzie można oglądać strony wymagające nowego flasha.Odpowiedzią było podziękowanie za zadanie pytania i informacja że zostanie to przekazane do działu technicznego.Wszystkich którym brak nowego flasha przeszkadza zachęcam piszcie do LG tak aby ten problem został zauważony.
 

katt

New member
W piatek napisałem list z pytaniem skierowanym do programistów kiedy za pomocą przeglądarki będzie można oglądać strony wymagające nowego flasha.Odpowiedzią było podziękowanie za zadanie pytania i informacja że zostanie to przekazane do działu technicznego.Wszystkich którym brak nowego flasha przeszkadza zachęcam piszcie do LG tak aby ten problem został zauważony.

W kwietniu ma być duży update, ma pojawić się miedzy innymi:
- flash 10(11) w przeglądarce
- tvn player
- hbo go
- 8 kanałów filmbox
- 3 kanały 3d (najprawdopodobniej płatne)
 

vwrafi

New member
W kwietniu ma być duży update, ma pojawić się miedzy innymi:
- flash 10(11) w przeglądarce
- tvn player
- hbo go
- 8 kanałów filmbox
- 3 kanały 3d (najprawdopodobniej płatne)

Jeśli LG wykręci taki numer to chyba go pokocham. Flash 11 w przeglądarce to byłaby masakra. Aż nie chce mi się w to wierzyć. Przecież to byłby najlepszy telewizor jaki kiedykolwiek chciałbym mieć. Mam nadzieję że to się potwierdzi, będę mógł sobie wchodzić na facebooka i grać w gry flashowe. Nice :D
 

KolejowyGłos

New member
Panowie z czym sobie ten TV nie radzi poza DTSem? Jeszcze jakoś jestem to w stanie przeżyć, ale jak mi się wykrzaczy na 1080p/720p w X264 tak jak 50pv350 to chyba się powieszę.
 
Do góry