LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

radek1986

New member
Słuchajcie, jaki interfejs sieciowy znajduje się w serii 570s i 650s ? Fast czy GigabitEthernet ? Podejrzewam że standardowy fast co ? :)
 

faiint

New member
Wracam do sprawy tych filmów z wmuxowanymi lub też nie napisami. Nie wiem co jest nie tak, ale ani wmuxowane napisy nie są odtwarzane i do tego w folderze jest jeszcze plik srt o takiej samej nazwie jak film, ani film bez wmuxowanych napisów z plikiem srt nie chce działać z tymi napisami. Nie wiem w czym jest problem. Dziwna sprawa. Przez PLEX wszystko ładnie trybi, ale przez HDD już niestety nie =/ Wysłać maila do LG też nie dałem rady, bo tylko przez ich stronę, która jest chyba zrobiona w Javie i po naciśnięciu przycisku wysyłania wiadomości coł ładowało i ładowało i tak w nieskończoność by mogło... Ktoś wie może jak zaradzić z tymi napisami? Zależy mi na tym bardzo, a przez LAN nie chcę odtwarzać, bo mam komputer wpięty przez WiFi w innym pokoju niż jest router i strasznie się rwie cały film... =/
 

Covsky

New member
Panowie mam problem , Sciagnalem film Król Lew 3D (SBS) Side by Side , jescze specjalnie wersie na LG TV , polaczylem dwa pliki w jeden mkv , zajmuje ok 2 GB, zgralem na peta uruchomilem i od razu wyskoczyl konmunikat ze plik jest nieprawidlowy. Z czym to moze byc zwiazane?

Format : Matroska (MKV)
Rozmiar pliku : 1,79 GB
Czas trwania : 1h 28 min.
Całkowita przepływność bitów : 2.886 Kb/s

Wideo:

Format : AVC
Profil formatu : High@L5.1
Czas trwania : 1h 28 min.
Przepływność bitów : 2.500 Kb/s
Szerokość : 1.920 pikseli
Wysokość : 1.080 pikseli
Proporcje obrazu : 16:9
Szybkość wyświetlania klatek : 23,976 kl/s
Rozmiar strumienia : 1,52 GB (85%)

Audio:

Format : AC-3
Czas trwania : 1h 28 min.
Rodzaj przepływności : Stała
Przepływność bitów : 384 Kb/s
Kanały : 3 kanały
Rozmieszczenie kanałów : Front: L R, Side: C
Częstotliwość próbkowania : 48,0 KHz
Rozmiar strumienia : 244 MB (13%)
Język : Polski (Słabej jakości, jak w wersji full)

http://www.exsite.pl/filmy_video_mo...11-dubbing-pl-mini-hd1080psidebyside-djp.html
 

LGmaniak

New member
Panowie mam problem , Sciagnalem film Król Lew 3D (SBS) Side by Side , jescze specjalnie wersie na LG TV , polaczylem dwa pliki w jeden mkv , zajmuje ok 2 GB, zgralem na peta uruchomilem i od razu wyskoczyl konmunikat ze plik jest nieprawidlowy. Z czym to moze byc zwiazane?

Format : Matroska (MKV)
Rozmiar pliku : 1,79 GB
Czas trwania : 1h 28 min.
Całkowita przepływność bitów : 2.886 Kb/s

Wideo:

Format : AVC
Profil formatu : High@L5.1
Czas trwania : 1h 28 min.
Przepływność bitów : 2.500 Kb/s
Szerokość : 1.920 pikseli
Wysokość : 1.080 pikseli
Proporcje obrazu : 16:9
Szybkość wyświetlania klatek : 23,976 kl/s
Rozmiar strumienia : 1,52 GB (85%)

Audio:

Format : AC-3
Czas trwania : 1h 28 min.
Rodzaj przepływności : Stała
Przepływność bitów : 384 Kb/s
Kanały : 3 kanały
Rozmieszczenie kanałów : Front: L R, Side: C
Częstotliwość próbkowania : 48,0 KHz
Rozmiar strumienia : 244 MB (13%)
Język : Polski (Słabej jakości, jak w wersji full)

Krl Lew 3D (SBS) / The Lion King BluRay 2011 Dubbing PL mini-HD.1080p.Side.by.Side-DJP ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim

miałem to samo na LG 42" LW5500 tylko ze na wersji Król Lew mini hd, ale jak pózniej sciagnełem jakis film w mini hd to działał. moze zle sciagnełeś
 

Robertd

New member
Wracam do sprawy tych filmów z wmuxowanymi lub też nie napisami. Nie wiem co jest nie tak, ale ani wmuxowane napisy nie są odtwarzane i do tego w folderze jest jeszcze plik srt o takiej samej nazwie jak film, ani film bez wmuxowanych napisów z plikiem srt nie chce działać z tymi napisami. Nie wiem w czym jest problem. Dziwna sprawa. Przez PLEX wszystko ładnie trybi, ale przez HDD już niestety nie =/ Wysłać maila do LG też nie dałem rady, bo tylko przez ich stronę, która jest chyba zrobiona w Javie i po naciśnięciu przycisku wysyłania wiadomości coł ładowało i ładowało i tak w nieskończoność by mogło... Ktoś wie może jak zaradzić z tymi napisami? Zależy mi na tym bardzo, a przez LAN nie chcę odtwarzać, bo mam komputer wpięty przez WiFi w innym pokoju niż jest router i strasznie się rwie cały film... =/

Sprubuj skonwertować napisy txt do formatu SAMI prostym,darmowym i szybkim programem easy subtile converter miałem też problem z napisami teraz jest wszystko ok.
Pamiętaj ,że nazwa pliku napisów musi być taka sama jak pliku mkv dodatkowo w nazwie pliku z napisami musi na końcu po kropce zostać nazwa formatu pliku w przypadku SAMI .smi
Pozdrawiam.
 

piowys

New member
Bug firmware?

Panowie.
Mam wersję firmware 04.04.10. Wejściu na jakikolwiek kanał satelitarny a później po wejściu na kanał z multipleksu na kanale 55 (okolice Warszawy) obraz jest zepsuty (mnóstwo dziwnych artefaktów, jakby przebijał kanał poprzednio włączony na satelicie). Po włączeniu np. Polsat HD, TVN HD lub innych kanałów spoza multipleksu, obraz na nich jest poprawny. Każdorazowy powrót na kanał z multipleksu skutkuje obrazem uszkodzonym. Taka sytuacja ma miejsce jeżeli wcześniej włączany był kanał z tunera satelitarnego. Pomaga wyłączenie i włączenie telewizora. Po nie najlepszym podświetleniu LED, teraz taki zonk :\. Mam tylko nadzieje, że to soft telewizora.

Możecie sprawdzić jak sprawa wygląda u Was podając również wersję firmware?
 

Attachments

  • 2011-11-08 19.37.40.jpg
    2011-11-08 19.37.40.jpg
    162,5 KB · Wyś: 134
  • 2011-11-08 20.48.46.jpg
    2011-11-08 20.48.46.jpg
    300,2 KB · Wyś: 178

zmysl84

New member
Wracam do sprawy tych filmów z wmuxowanymi lub też nie napisami. Nie wiem co jest nie tak, ale ani wmuxowane napisy nie są odtwarzane i do tego w folderze jest jeszcze plik srt o takiej samej nazwie jak film, ani film bez wmuxowanych napisów z plikiem srt nie chce działać z tymi napisami. Nie wiem w czym jest problem. Dziwna sprawa. Przez PLEX wszystko ładnie trybi, ale przez HDD już niestety nie =/ Wysłać maila do LG też nie dałem rady, bo tylko przez ich stronę, która jest chyba zrobiona w Javie i po naciśnięciu przycisku wysyłania wiadomości coł ładowało i ładowało i tak w nieskończoność by mogło... Ktoś wie może jak zaradzić z tymi napisami? Zależy mi na tym bardzo, a przez LAN nie chcę odtwarzać, bo mam komputer wpięty przez WiFi w innym pokoju niż jest router i strasznie się rwie cały film... =/

Ja zauważyłem u siebie (LG 32LW570s), że poprzez kabel sieciowy na filmie nie można załadować tekstu, nawet w opcjach jest nieaktywna funkcja włączania napisów. Konwersja napisów na różne formaty też zawiodła, tak jak i mux lub też no-mux.
Za to z pendrive'a (tzn. poprzez USB) napisy działają, (w ustawieniach) opcje językowe, zmiana wielkości tekstu itd. także działa.
Nie wiem czemu tak jest. :confused:
Czy może ktoś to także sprawdzić, czy ma tak samo (możliwe, że u mnie coś lipa)? :?


Mam problem z zarejestrowaniem się do LGApps w TV. Wpisuję ID i wciskam "Sprawdź identyfikator", i wtedy ładuje i ładuje, aż powróci do poprzedniej strony (strona logowania).
Z poziomu PC normalnie się zarejestrowałem, myśląc, że z poziomu TV nie będę się rejestrował tylko od razu się zaloguję... i też lipa. :?
Neta mam udostępnionego z PC kablem sieciowym; przeglądarka internetowa w TV normalnie chodzi (łączy z net'em); funkcje Premium także działają.
Nie chce działać LGApps (tzn. wchodzę ładnie lecz nie mogę nic pobrać i zainstalować bo potrzeba logowania/rejestracji).
Spotkał się ktoś z takim czymś?
 
Ostatnia edycja:

akwidzynski

New member
Bez reklam
Panowie.
Mam wersję firmware 04.04.10. Wejściu na jakikolwiek kanał satelitarny a później po wejściu na kanał z multipleksu na kanale 55 (okolice Warszawy) obraz jest zepsuty (mnóstwo dziwnych artefaktów, jakby przebijał kanał poprzednio włączony na satelicie). Po włączeniu np. Polsat HD, TVN HD lub innych kanałów spoza multipleksu, obraz na nich jest poprawny. Każdorazowy powrót na kanał z multipleksu skutkuje obrazem uszkodzonym. Taka sytuacja ma miejsce jeżeli wcześniej włączany był kanał z tunera satelitarnego. Pomaga wyłączenie i włączenie telewizora. Po nie najlepszym podświetleniu LED, teraz taki zonk :\. Mam tylko nadzieje, że to soft telewizora.

Możecie sprawdzić jak sprawa wygląda u Was podając również wersję firmware?

Witam
Widac na zdjeciu ze jakosc sygnalu to 0%, czy ten spadek nastepuje jak przelaczas z tunera sat na dvb-t ?, czy moze po prostu zle masz ustawiona antene?
 

Covsky

New member
miałem to samo na LG 42" LW5500 tylko ze na wersji Król Lew mini hd, ale jak pózniej sciagnełem jakis film w mini hd to działał. moze zle sciagnełeś


Teraz sciagnalem ta wersje Krl Lew 3D (1994) [Dubbing] m1080p.3D.BluRay.Side-by-Side ť Filmy HD 720p 1080p m720p m1080p Filesonic.com Bajki Seriale Lektor Dubbing Zagraniczne Wszystko Za Darmo

Chyba nie jest to to samo a znowu wyskakuje komunikat ze Plik jest nieprawidlowy. Wiecie moze co z tym zrobic ? Nagrac inaczej sprobowac cos skonwertowac ... :(

Moze musze wlaczyc jakas opcje zeby odczytywal plik mkv , sam nie wiem
 

Robertd

New member

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Teraz sciagnalem ta wersje Krl Lew 3D (1994) [Dubbing] m1080p.3D.BluRay.Side-by-Side ť Filmy HD 720p 1080p m720p m1080p Filesonic.com Bajki Seriale Lektor Dubbing Zagraniczne Wszystko Za Darmo

Chyba nie jest to to samo a znowu wyskakuje komunikat ze Plik jest nieprawidlowy. Wiecie moze co z tym zrobic ? Nagrac inaczej sprobowac cos skonwertowac ... :(

Moze musze wlaczyc jakas opcje zeby odczytywal plik mkv , sam nie wiem
cześć...specjalnie ściągnęłem ten film i u mnie też nie odtwarza, nie jestem pewien ale gdzieś czytałem że te telewizory nie obsługują filmów o profilu 5.1...
puściłem go na blureyu Samsunga i poszedł bez problemu>>>
 

Covsky

New member
cześć...specjalnie ściągnęłem ten film i u mnie też nie odtwarza, nie jestem pewien ale gdzieś czytałem że te telewizory nie obsługują filmów o profilu 5.1...
puściłem go na blureyu Samsunga i poszedł bez problemu>>>

mam nadzieje ze nei chodzi o to : Profil formatu : High@L5.1 , bo sciagam kolejne 3 filmy i widze ze kazdy ma wlasnie taki profil formatu. Ale sprobuje je odpalic i zobaczymy co bedzie. Ewentualnie z tym krolem lwem da sie cos zrobic czy po prostu nie pojdzie i tyle?
 

piowys

New member
Witam
Widac na zdjeciu ze jakosc sygnalu to 0%, czy ten spadek nastepuje jak przelaczas z tunera sat na dvb-t ?, czy moze po prostu zle masz ustawiona antene?

Ten spadek następuje po przełączeniu z tunera sat na dvb-t. Przed wejściem na kanał z satelity (obojętne jaki) waha się od 70% do 90%

Czy możecie spróbować zrobić podobny test do opisanego przeze mnie i podać jaki macie FW?
 

Covsky

New member
cześć...specjalnie ściągnęłem ten film i u mnie też nie odtwarza, nie jestem pewien ale gdzieś czytałem że te telewizory nie obsługują filmów o profilu 5.1...
puściłem go na blureyu Samsunga i poszedł bez problemu>>>

Sprawdzilem na dwoch kolenych filmach i prawie dziala... Przy kazdym wyskakkuje komunikat po lewej storny u gory ze "nie mozna poprawnie wyswietlic filmu" po czym znika , film leci i dwa razy po jakis 10 minutach sie po prostu wylacza i przerzuca na nastepny ktory jest na usb. Teraz sprawdzam trzeci ale wydaje mi sie ze to samo bedzie . Wie ktos moze o co chodzi bo poki co najwazmiejsza sprawa z 3d i mam powazne problemy z tym telewizorem... :(


EDIT : tak trzeci film tak samo po paru minutach sie wylaczyl , o co chodzi ??
 
Ostatnia edycja:

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Sprawdzilem na dwoch kolenych filmach i prawie dziala... Przy kazdym wyskakkuje komunikat po lewej storny u gory ze "nie mozna poprawnie wyswietlic filmu" po czym znika , film leci i dwa razy po jakis 10 minutach sie po prostu wylacza i przerzuca na nastepny ktory jest na usb. Teraz sprawdzam trzeci ale wydaje mi sie ze to samo bedzie . Wie ktos moze o co chodzi bo poki co najwazmiejsza sprawa z 3d i mam powazne problemy z tym telewizorem... :(


EDIT : tak trzeci film tak samo po paru minutach sie wylaczyl , o co chodzi ??
jestem już prawie pewien że problemem jest Profil formatu : High@L5.1...
ściągnełem drugi film w takim formacie i na TV nie mogę odtworzyć, wyskakuje komunikat ze Plik jest nieprawidlowy(na Samsungu blurey odpala bez problemu)
mam dwie te same bajki Safari3D w Format profile : High@L4.1 i w Profil formatu : High@L5.1 i odtwarza tylko w Format profile : High@L4.1 , spróbuj ściągnąć sobie coś w tym formacie???
 

Covsky

New member
jestem już prawie pewien że problemem jest Profil formatu : High@L5.1...
ściągnełem drugi film w takim formacie i na TV nie mogę odtworzyć, wyskakuje komunikat ze Plik jest nieprawidlowy(na Samsungu blurey odpala bez problemu)
mam dwie te same bajki Safari3D w Format profile : High@L4.1 i w Profil formatu : High@L5.1 i odtwarza tylko w Format profile : High@L4.1 , spróbuj ściągnąć sobie coś w tym formacie???

no dobra ale tak wyskoczylo z Krolem Lwem ktory w ogole nie chcial sie odtworzyc, kolejne 3 filmy Resident Evil,Smurfy i Rio odpalay sie normalnie , wyskaikwal ten komunikat ze plik jest nieprawidlowy ale w menuy filmy i film lecial , ale po kilku minutach sie wylacza. Krol Lew od razu wychodzil do menu USB i bylo ze nie mozna odpalic. A te filmy normalnie sie odpalaja tylko bez bledu po chwili wylaczaja sie i przeskakuja na nastepny film na usb. Tak jakby w ustawieniach bylo cos o demo albo wylaczaniu po czasie , nie za bardzo wiem o co chodzi
 

neo292

Member
Czy próbował z was ktoś wejść do menu instalacyjnego z pilota?

"Wybierz dowolny kanał TV
Wciśnij i przytrzymaj przycisk HOME na pilocie zdalnego sterowania, pojawi się menu główne jak zniknie
szybko zwolnij przycisk HOME, wprowadź 1105 i naciśnij OK.

W menu instalacji można zmienić następujące parametry:

LG trybu konfiguracji Hotel (ustawienie ograniczenia dla hoteli)
Link TV-Loader (load / save konfiguracji (plik TLL) z / do pamięci USB)
Zmiana hasła (reset zapomniane kody PIN)
Zestaw instalacyjny ID" - cyt. zaporzyczone z innego forum.

Bo ja jakoś nie mogę. Może ktoś sprawdzić czy to działa u niego?
 

erzlot

New member
Chciałem puścić film dok. imax "Galapagos" 1080p SBS a tu komunikat "nieobsługiwana częstotliwość odświeżania" - co to ?
Mam LG 47LW650S i DVD LG BD660, film na HDD przez USB w DVD.
Sprawdziłem film przy pomocy MediaInfo i okazało się, że FPS wynosi 1000 co jest chyba bzdurą i (moim zdaniem) dlatego ten błąd. Jak to zmienić? Bo konwersja jakims EnyVideoConv trwa wieczność- a tu chyba jest tylko błąd w nagłówku filmu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry