LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

zbyniu4

New member
Do erzlot- widzę że masz LW650. Mógłbyś napisać jak się sprawuje ten Tv i z jakiej dystrybucji go kupiłeś. Może jeszcze jakieś opinie o nim: pozytywne zaskoczenia i wogóle ( + i - ).
 

marekkurzyna

New member
no dobra ale tak wyskoczylo z Krolem Lwem ktory w ogole nie chcial sie odtworzyc, kolejne 3 filmy Resident Evil,Smurfy i Rio odpalay sie normalnie , wyskaikwal ten komunikat ze plik jest nieprawidlowy ale w menuy filmy i film lecial , ale po kilku minutach sie wylacza. Krol Lew od razu wychodzil do menu USB i bylo ze nie mozna odpalic. A te filmy normalnie sie odpalaja tylko bez bledu po chwili wylaczaja sie i przeskakuja na nastepny film na usb. Tak jakby w ustawieniach bylo cos o demo albo wylaczaniu po czasie , nie za bardzo wiem o co chodzi

Witam. TV ten jak i spora większość innych nie obsługuje profilu powyżej 4.1 W praktyce zdarza się że mimo wyświetlenia napisu że nie obsługuje odtwarza poprawnie profil 5.1 Czasami można 5.1 szybko zamienić za pomocą tsMuxera i z powrotem w mkv ale często trzeba konwertować co już czasochłonne i najczęściej niepłacalne. Rozwiązanie ściągać tylko 4.1 i poniżej.

Pytanie z innej beczki. Czy ktoś próbował użyć okularów polaryzacyjnych nie od LG, tzn. np. szklanych. Pzd.
 

erzlot

New member
Do erzlot- widzę że masz LW650. Mógłbyś napisać jak się sprawuje ten Tv i z jakiej dystrybucji go kupiłeś. Może jeszcze jakieś opinie o nim: pozytywne zaskoczenia i wogóle ( + i - ).
Studiowałem niemieckie i angielskie fora w temacie 3D i tam były o LW650S właściwie same bardzo pozytywne opinie-szczeg. jeżeli chodzi o efekty 3D. Kupiłem w sklepie intern. EUKASA i to prawie 2 tys. zł taniej niż w sklepie redcoon. W sumie jestem bardzo zadowolony-nie używam go do gier, więc w tym temacie nie mogę go ocenić. Ale co do odbioru DVB-T, DVB-S z modułem C+-ocena bdb. Internet przez WI-FI jest dosyć wolny, więc np filmy w HD lub 3D odpadają, ale divx można śmiało oglądać. Kabla nie ciągnę, bo przeszkadzałby.
W komplecie były 2 pary okularów, dokupiłem na ebay jeszcze 2 pary nakładek/klipsów na moje okulary korekcyjne (z polaryzacją kołową, po 10 euro/szt), działają swietnie.
Okazało się jednak, że większość filmów 3D ma zaawansowane ścieżki audio, więc musiałem zmienić cały sprzęt (na dvd z 3D, amplituner z DD+, MAplus itd)-teraz wszystko gra. Główny problem to mała ilość audycji/filmów.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Witam
Czy ktos wie co sie dzieje z dystrybucją LW650S.
W sklepach stacjonarnych brak w internetowych też jak na lekarstwo.
Firma LG twierdzi że są, ale gdzie ?
 

plejak

Banned
Witam
Czy ktos wie co sie dzieje z dystrybucją LW650S.
W sklepach stacjonarnych brak w internetowych też jak na lekarstwo.
Firma LG twierdzi że są, ale gdzie ?
Już miesiąc temu twierdzili na infolinii że są w sklepach w ciągłej sprzedaży.Cały czas karmią klientów tymi bajeczkami....
Jeszcze nie spotkałem sklepu stacjonarnego by miał ten model.
Tym bardziej to śmieszne bo produkowane w
Kobierzycach koło Wrocławia, a tv z polskiej dystrybucji wyjątkowo ciężko rozprowadzić.
Po wpadce z LW 980s nano z ilością stref w nic im nie uwierzę........
 

slawo1711

New member
LG powinno zostać zbojkotowane za traktowanie klientów jak debili.
Jak ja chciałem kupić 570s to po prostu poszedłem do sklepu w moim mieście i zamówiłem tv który przywieżli do sklepu ,wtedy go obejrzałem i kupiłem.Idąc twoim tokiem rozumowania trzeba by bojkotować i Panasonika i Samsunga i Sony i inne firmy ponieważ w moim mieście i okolicach nie ma wszystkich modeli tv w/w firm w ofercie.Tak dla sprawdzenia " wyguglałem":szukaj: kilka sklepów internetowych posiadających ten tv na stanie.Pozdrawiam i życzę więcej wytrwałości w zakupach.
 

darknez

New member
Witam. Posiadam Lg 42LW570s i ogólnie jestem zadowolony. Mam cyfre + i chciałbym wymienić dekoder albo moduł cam, aby odbierać kanały HD. Nie znam się na tym.
Czy do modułu cam wkładam kartę cyfry, a moduł do telewizora, tak? I dekoder wtedy nie potrzebny?
Czy bardziej się opłaca kupić nowy dekoder HD czy moduł..? Chodzi o cene, bo chcę jak najtaniej..
 

kini0

New member
Bez reklam
Jak ja chciałem kupić 570s to po prostu poszedłem do sklepu w moim mieście i zamówiłem tv który przywieżli do sklepu ,wtedy go obejrzałem i kupiłem.Idąc twoim tokiem rozumowania trzeba by bojkotować i Panasonika i Samsunga i Sony i inne firmy ponieważ w moim mieście i okolicach nie ma wszystkich modeli tv w/w firm w ofercie.Tak dla sprawdzenia " wyguglałem":szukaj: kilka sklepów internetowych posiadających ten tv na stanie.Pozdrawiam i życzę więcej wytrwałości w zakupach.

Ale wyżej wymienione firmy jakoś nie ładują swoich klientów wypisując brednie o ilości stref wygaszania. A to że pani w infolinii mówi że lw650s jest do kupienia a tak naprawdę go nie ma to tylko wisienka na torcie
 

erzlot

New member
Ale wyżej wymienione firmy jakoś nie ładują swoich klientów wypisując brednie o ilości stref wygaszania. A to że pani w infolinii mówi że lw650s jest do kupienia a tak naprawdę go nie ma to tylko wisienka na torcie

Bez przesady, ja go jakoś kupiłem, chociaż z problemami. W redcoon był za ok. 7500zł, a w pewnym sklepie w Poznaniu za 5500-więc kliknąłem. Potem okazało się, że sklep ma kłopoty z realizacją, więc zrezygnowałem i kupiłem za 5400 w sklepie eukasa (wysyłka tylko 30zł). Ta cena była porównywalna ze sklepami w Niemczech (ale stamtąd 100 EUR wysyłka).
Mam od 1/2 roku i jestem b.zadowolony.
 

plejak

Banned
Bez przesady, ja go jakoś kupiłem, chociaż z problemami. W redcoon był za ok. 7500zł, a w pewnym sklepie w Poznaniu za 5500-więc kliknąłem. Potem okazało się, że sklep ma kłopoty z realizacją, więc zrezygnowałem i kupiłem za 5400 w sklepie eukasa (wysyłka tylko 30zł). Ta cena była porównywalna ze sklepami w Niemczech (ale stamtąd 100 EUR wysyłka).
Mam od 1/2 roku i jestem b.zadowolony.
cena nie do wiary 5400zł za 55 cali lw650s .Tylko pogratulować.
 
Ostatnia edycja:

memeczyslaw

New member
czesto zdarza mi sie ze przy probie obejrzenia jakiegoś filmu z dysk przenośnego błąd, ze plik jest nie prawidłowy i nie odtwarza od czego to zależy?
 

ProTon1

New member
Czy próbował z was ktoś wejść do menu instalacyjnego z pilota?

"Wybierz dowolny kanał TV
Wciśnij i przytrzymaj przycisk HOME na pilocie zdalnego sterowania, pojawi się menu główne jak zniknie
szybko zwolnij przycisk HOME, wprowadź 1105 i naciśnij OK.

W menu instalacji można zmienić następujące parametry:

LG trybu konfiguracji Hotel (ustawienie ograniczenia dla hoteli)
Link TV-Loader (load / save konfiguracji (plik TLL) z / do pamięci USB)
Zmiana hasła (reset zapomniane kody PIN)
Zestaw instalacyjny ID" - cyt. zaporzyczone z innego forum.

Bo ja jakoś nie mogę. Może ktoś sprawdzić czy to działa u niego?
Ja wszedlem wedlug Twojej instrukcji.
Konfiguracje dla Hoteli mozna zmienic na aktywna
Link TV-Loader - jak wszedlem w menu dalej to mi pisze insert USB
reszty nie ruszalem
 
Ostatnia edycja:
Do góry